ارتباط قانون جذب با دوست داشتن

قانون جذب با دوست داشتن

آیا شما هم از دیدن شکل و شمایل فرد یا افرادی در زندگی تان حالتان بهم میخورد؟ آیا شما هم با دیدن یک تصویر یا جمله در شبکه های اجتماعی که با اعتقادات یا باورهایتان مغایرت دارد، نمیتوانید خشمتان را کنترل کنید و با نوشتن کامنت های توهین آمیز خودتان را سبک میکنید؟ بسیاری از افراد با دهها یا صدها موارد از این دست موارد در طول زندگی شان درگیر هستند. اما نمیدانند که این عواقب این حس تنفر تنها به خودشان برمیگردد نه طرف مقابل. قانون جذب قانون دوست داشتن است نه تنفر. شما باید یاد بگیرید که دوست داشته باشید و رسم دوست داشتن را بیاموزید. در این مطلب قصد داریم به بررسی ارتباط قانون جذب با دوست داشتن بپردازیم با ما همراه باشید.

خودت را دوست داشته باش

نظام هستی بر طبق قوانینی می چرخد و اگر غیر از آن رفتار کنید هرگز روی سعادتمندی را نخواهید دید. بسیاری از انسانها روز خود را با اخم و افسردگی شروع میکنند. به محض اینکه از خواب بیدار می شوند اولین چیزی که در ذهنشان جرفه می خورد، گرفتارهای احتمالی و دردسر های روزانه و کاری است و خودشان رو لعنت و نفرین می کنند و می گویند ای کاش زمین دهن باز کند من را ببلعد تا دیگر مجبور نباشم هر روز کار کنم.

اگر شما خواهان جذب اطرافیان هستید، خواهان جذب موقعیت های طلایی هستید، اگر میخوهید سلامتی و موفقیت و ثروت را به سمت خود جذب کنید، باید قبل از هر چیز و هر کس خودتان را دوست داشته باشید. مادامی که نسبت به خودتان احساس خوبی پیدا نکنید، هرگز کائنات به شما روی خوش نشان نخواهد داد. و نظام هستی هرگز به کام شما نخواهد چرخید.

برای بکارگیری صحیح قانون جذب با دوست داشتن خودتان میتوانید حلقه ای از انرژی مثبت و کِشنده به دور خودتان ایجاد کنید و مانند یک آهنربا همه چیز و همه کس را به سمت خود بکشید. دوست داشتن خوتان باعث می شود همیشه لبخند به لب داشته باشید، از خودتان و عملکردتان راضی باشید نه اینکه از خودراضی! باشید این دو مسأله را اشتباه نگیرید. در این صورت دیگران نیز با دیدن شما انرژی می گیرند و از آنجایی که جهان ما جهان پاسخ به بخشندگی ست، در ازای انرژی مثبتی که میبخشید چند برابر قویتر از آن به سمت شما بر میگردد.

آثار دوست داشتن در قانون جذب

همانگونه که در ابتدای مطلب خدمتتان عرض کردم، و از حس تنفر شما پرسیدم، به معایب و راه حل آن نیز اشاره خواهم کرد. زمانی که شما از کسی متنفر می شوید چندین برابر آن تنفر به خود شما برمیگردد و با تولید یک انرژی منفی در اطرافتان باعث می شوید مانند قطب منفی آهنربا هر چیزی را که باید جذب کنید، پس بزنید. به خاطر همین امر است که گاهی علیرغم تلاشهای سخت برای رسیدن به چیزی نتیجه نمی دهد. بنابراین باید سعی کنید همه چیز را دوست داشته باشید. درخت، دریا، خاک، آدمها و همه چیز را. سعی کنید از هر چیزی انرژی مثبت دریافت کنید. بعبارتی فقط خوبیها را ببینید نه بدی ها را.

فرض کنید مهمان کسی شده اید و برای تان غذایی را آماده کرده اند. ادب جکم می کند تا بدون اظهار نظر و زیاده گویی آنچه را که برایتان حاضر کرده اند میل کنید. اما اگر بگویید من این غذا را دوست ندارم، یا چرا بی نمک است، آن چرا شور است، این چرا سفید است و آن یکی سیاه و بهانه های مختلفی بیاورید بدون شک صاحب خانه از شما ناراحت شده و ناراضی خواهد بود. جهان ما که حاکم مطلق آن خداوند است با همه خوبی ها و بدی هایش در اختیار ما قرار گرفته است. خداوند تحمل نمی کند که انسان از موهبت ها و نعمتهایی که در اختیارش قرار گرفته ناراضی باشد و ناسپاسی کند. بنابراین شما هر آنچه را که دارید باید دوست بدارید تا بتوانید از قانون جذب با دوست داشتن بهره مند شوید.

هرگز این قانون مهم قانون جذب را فراموش نکنید که کاملا ارتباط قانون جذب با دوست داشتن را بیان می کند:

هر آنچه را که دوست بدارید بیشتر بدست خواهید آورد، هر آنچه که از آن متنفر و قدرنشناس باشید از دستش خواهید داد. این یک قانون است.

امتیاز 5 از 1 رای

3 دیدگاه برای “ارتباط قانون جذب با دوست داشتن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *