[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-gop86′ custom_class=” admin_preview_bg=”] بنام خداوند بخشنده مهربان

سلام خدمت شما دوستان عزیز و گرامی و اعضای باحال  باشگاه پرورش عزت نفس

جایزه باشگاه پرورش عزت نفس

حالا این ویدیوی یک دقیقه ای رو ببینید که نتیجه تحقیقات خودمون هستش :

در خدمت شما هستم و به لطف خدا  قراره در مورد یکی از مهم ترین ارکان علم موفقیت با شما صحبت کنم و یکی از دلایل تاسیس باشگاه پرورش عزت نفس همین بود.

اول به شما باید از صمیم قلب تبریک بگویم بابت اینکه روی رشد فردی خودتون  سرمایه گذاری می کنید  و قطعاً شما جزء افراد فوق موفق هستید به شرط اینکه با گوش دادن فایل های صوتی باشگاه پرورش عزت نفس ، تمرین هایی رو که به شما میدم رو با دقت انجام بدید و بارها  بارها این فایل ها رو در موبایلتون، در ماشینتون گوش کنید تا ملکه ذهن شما بشود. تا به یک باور تبدیل شود. پس قدر خودتان رو بدانید.

در ابتدا کار این نکته مهم رو بگم وقتی که شما تصمیم می گیرید در مسیر موفقیت  رشدی فردی خودتون گام بردارید ذهن شما مقاومت میکنه و مدام شما رو سرزنش میکنه و مغز شما کاری میکنه که شما بیخیال بشید این خاصیت مغز ما انسان هاست یعنی حفظ حالت موجود  و فقط کافیه توی این مسیر یکی به ما حرفی بزنه یا مورد تمسخر دیگران هم قرار بگیریم کافیه که رها کنیم.

ولی من بعنوان یک مربی رشد فردی به شما میگم در طول مسیر موفقیت اتفاقات مختلفی میافته فقط باید در این مسیر تحمل بکنید تا باورهای درست شما ساخته بشه و کارهایی رو که در باشگاه پرورش عزت نفس به شما می گویم را بادقت انجام بدید.

پس با قدرت در این مسیر گام بر می داریم و با توکل به خدا حرکت می کنیم و به حرفهای دیگران در مورد خودتان توجه نکنید. ما با نتایج خودمون به دیگران ثابت می کنیم می توان جور دیگه زندگی کرد و بعد از رسیدن شما به موفقیت، میان از شما می پرسن که چکار کردی … پس از شما خواهش میکنم در طول مسیر موفقیتتان با کسی در مورد اهدافتون صحبت نکنید.

یکی از دلایلی که از شما دعوت کردم در این قسمت تمرین های خودتان را  یادداشت نمائید این موضوع هست که مطمئناً با انجام تمرینات باشگاه پرورش عزت نفس، قدم های بزرگی را برای رسیدن به آرزوهای خودتان بر می دارید و همین موضوعات به ظاهر ساده، تفاوت های زیادی در زندگی شما ایجاد می کند.

در ابتدا کمی میخام در مورد زندگی  شخصی خودم با شما دوستان صحبت بکنم  و خیلی سریع به اصل موضوع باشگاه پرورش عزت نفس  یعنی افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس می پردازم. فقط از شما خواهش میکنم تا انتهای این دوره با دقت به فایل های صوتی که به شما ارائه میدم گوش کنید البته چندین دفعه گوش کنید چون با هر بار تکرار کردن نکات جدیدتری رو یاد می گیرید. در واقع تکرار مادر آموزش هست  . خب داستان من هم بدین صورت بود که:

اوایل دهه هشتاد به خاطر مسائلی که برامون پیش اومد تصمیم گرفتم دانشگاه نروم و دفترچه سربازی گرفتم و آماده رفتن به خدمت سربازی شدم. اون موقع ها کمی خجالتی بودم و بعضی موقع ها می ترسیدم ابراز وجود کنم، می ترسیدم توی جمع های فامیلی نظر بدم یا صحبت بکنم و اگر هم میخواستم صحبت کنم دست و پام اونقدر می لرزید که صحبت کردنم خراب میشد و…

بلافاصله بعد از سربازی دانشگاه قبول شدم (چون توی سربازی تا وقت خالی پیدامی کردم شروع میکردم کتاب خوندن همیشه با خودم کتاب می بردم پادگان، یادش بخیر) و همزمان هم کار میکردم و هم درس میخوندم، ولی در درونم همیشه مشکلاتی با من همراه بود که ذهنم رو بدجور درگیر میکرد مثلاً توی جاهای مختلف حقم رو میخوردن و صدام در نمیومد وبعد میرسیدم خونه توی خلوت خودم شروع میکردم خود خوری کردن که چرا چیزی نگفتم چرا از حق خودم دفاع نکردم و مواردی از این قبیل و همین موضوعات باعث میشد من عذاب بکشم، حرص بخورم و خودم رو با این مسائل مریض بکنم، خلاصه حالم خراب بود، چون تبدیل شده بودم به یک آدمی که زود از کوره در میرفت و همین موضوعات باعث رنجش پدر و مادرم هم شده بود.

خلاصه توی محیط کار یکی از رفقای من که در شرکت های هرمی فعال بود بماند که بعداً بدبخت شد و همه چیزش رو از دست داد، یه کتابی میخوند بنام قورباغه ات را قورت بده اثر برایان تریسی، یه روزی بهش گفتم رضا اگه میشه کتاب رو بده منم بخونمش و یادم هست اوردم خونه و نشستم کامل خوندم، نمیخام بگم کتاب معجزه کرد     نه   ، ولی جرقه ای در ذهن من ایجاد کرد  و من از اون روز رفتم انقلاب و چند جلد کتابهای برایان تریسی و آنتونی رابینز رو تعدادی خریدم راستش اونموقع فقط این دو بزرگوار رو میشناختم  و وقت های اضافه ام شروع کردم به مطالعه، ولی هیچ نتیجه ای حاصل نمیشد جز اینکه برای چند روزی حالم کمی بهتر بود و دوباره حالم به حالت اول بر میگشت  ، بعد از اون با  کلاس هایی با موضوع موفقیت در ایران آشنا شدم، سعی کردم شرکت بکنم. توی اون کلاس ها یاد گرفتم که می بایست وارد منطقه عملیاتی موفقیت بشم. سرتون رو درد نیارم

کم کم تغییرات رو توی وجودم حس میکردم، نگرشم در مورد زندگی، خدا، اطرافیانم کلی تغییر کرد و همیشه انرژی مضاعفی در وجودم داشتم و خیلی وقتا دوستام میگفتن یه کم از انرژیت رو به ما بده. در آن دوران زندگیم رو هدفمندتر کردم، سطح عزت نفسم رشد کرده بود و خیلی راحت تر در جلسات کاری شرکت میکردم و به راحتی با مدیر عامل مجموعه صحبت میکردم  ، نظر میدادم، روابطم با دوستانم عالی شده بود و از زندگی کردن لذت میبردم و این شرایط تا جایی به من کمک کرد که من در سال های ۸۵، ۸۶ متوجه استعدادها و قدرت های درونی ام شدم  که میتونم کسب و کارهای مورد علاقه خودم رو راه اندازی کنم. که ان شالله در فایل های بعدی در مورد این موضوع با شما بیشتر صحبت میکنم.

در این جا میخام به شما بگم دقیقاً اعتماد به نفس چیه، منظورمون از اعتماد به نفس چیه  و تمرین هایی برای شناخت نقاط قوتتون بهتون بگم که خیلی به شما کمک میکنه که سریعتر در مسیر موفقیت شروع به حرکت کنید و به زودی دوره کارگاهی افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس رو بصورت آنلاین   برگزار میکنم تا تمام کسانی که علاقه مندن در حوزه های مختلف زندگی شون بدرخشن از  این مطالب استفاده بکنن و در اونجا  از صفر تا صد عزت نفس و اعتماد به نفس رو بهش می پردازم   . در این جا من مطمئن هستم که شما می خواهید فردی خوشبخت، سالم، ثروتمند، روابط عاطفی بسیار بالایی را در وجودتان گسترش دهید. دوست دارید در بخش های مختلف زندگی شخصی و کاری تان به انسان اثر گذاری تبدیل بشید  ودر برابر مسائل و چالش هایی که در زندگی تان با آن مواجه می شوید راحت تر روبرو شوید و مسائل را حل کنید.

شاید خیلی از شماها در خیلی از زمینه ها اعتماد به نفس دارید اما شاید در بعضی شرایط قدرت و مهارت عمل کردن به شکل دلخواهتان را ندارید.

پس اگر علاقه مندید در جنبه های مختلف زندگی تان که احساس ضعف و ناتوانی دارید رشد کنید و بدرخشید، اگر دوست دارید در محیط کارتان رشد کنید و همه همکارانتان بخصوص مدیران مجموعه قدرتان را بدانند و یا عاشق این هستید که کارهای خودتان را با استرس و اضطراب کمتری انجام بدید و یا به موفقیت های تحصیلی در بهترین دانشگاههای جهان دست پیدا کنید و یا در فعالیت های اجتماعی بدرخشید
فایل را بارها و بارها گوش کنید و بر روی آموزش فردی خودتون سرمایه گذاری کنید.

مابقی مطالب را در باشگاه پرورش عزت نفس با کلی تمرین بصورت صوتی ارائه می دهم.

پس یادتون نره تمرینات هر جلسه را در این قسمت بنویسید مثلاً بنویسید تمرین جلسه اول: …

امیدوارم همیشه شاد، سلامت و ثروتمند باشید.

ارادتمند شما

علیرضا سیف
[/av_textblock] [av_comments_list av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av_uid=’av-2bwr52′]

37 دیدگاه برای “باشگاه پرورش عزت نفس و اعتماد به نفس در ۲۱ روز

 1. فاطمه شاهرخي گفت:

  سلام به شما مربی عزیز،اول ازهمه خداقوت میگم بهتون من از خیلی وقت پیش دنبال کانالی مثل کانال شما بودم که بتونه درراستای اعتماد به نفس و اینکه دید زیباتر به زندگی کمکم کنه میگشتم و پیدا نکردم تااینکه کانال شما تمام اون چیزی بود که من دنبالش میگشتم و الان واقعا راضی هستم ،تو همین مدت کم من با کمک شما وحرف های زیباتون بزرگترین و مهم ترین تصمیم زندگی خودم رو بگیرم و باخیال اسوده الان به زندگیم ادامه میدم برای من وشاید بقیه ی دوستان شما یه نشانه ی بزرگ از خداوند هستید ازتمام زحمتتون ممنونم و امیدوارم جلسه هایی بگذارین که بتونیم حضورا شما رو ببینیم و از بحث ها و صحبت ها کنارتون بهره مند شیم .با تشکر فاطمه شاهرخی

  •  علیرضا سیف گفت:

   سلام خدمت شما سرکار خانم شاهرخی گرامی
   خدا رو بسیار شکر میکنم که استقبال خوبی از فایل های صوتی و ویدیویی شده ، قطعاً این موضوع وظایفم را در جمع صمیمی خانواده گروه تحقیقاتی سیف بیشتر می کند .
   ان شالله در آینده جلسات دورهمی برگزار می کنیم و در این جلسات هم بیشتر آشنا می شویم و هم به مباحث جدید علمی در حوزه موفقیت خواهیم پرداخت .

 2. ملایی گفت:

  سلام استاد سیف من ملایی هستم که توپی وی باهاشون صحبت کردم کارشناس ارشد بالینی هستم تمرین جلسه اول .نقاط قوتم :هنر خیاطی رو خیلی دوست دارم وحتی لباسهای مجلسی میدوزم الان بدلیل سه سال که ادامه تحصیل دادم بعد ۲۱سال فاصله دیگه نمی‌رسم خیاطی کنم .حتی یک وقتهایی تراکت پخش میکردم وبرای مردم خیاطی میکردم ولی بدلیل اینکه خونه انجام میدادم و تمام خونه ام ریخت وپاش میشد و اینکه نمی‌تونستم افراد ناشناس رو راه بدم تو خونه ادامه پیدا نکرد.وادامه اش هزینه میخواست که همسرم ساپورت نکرد مالیوروی توانمندی‌های خودم کارهای دیگه انجام میدم مثلا ادامه تحصیل تو زمینه روانشناسی تو مقطع ارشد که لااقل هزینه ای مالی نخواد البته ایشون هزینه های تحصیلی رو دادند .بازم ممنون ازشون .مربیگری ایروبیک هم توی یه باشگاه که مربوط به آموزش و پرورش هست دوتایم درهفته میرم که اون هم درآمد کمی دارم .الان که دفاع نکردم فعلا توی سرا ی محله بعنوان روانشناس تدریس میکنم ومشاوره میدم به افراد وچون مربوط به شهرداری هست درآمد کم دارم .باتوجه به تمام اینها .یه جاهایی نمیدونم چکارکنم درآمد بالا دوره های زیادی گذروندم ومیخوام که خودم درآمد بالایی داشته باشم .راهکارها رو بگین بهم .همسرم خرج و مخارج زندگی رو میده ولی می‌خوام خودم استقلال مالی داشته باشم .نقاط ضعفم:زود دلسرد میشم از شرایط موجود واینکه ذهنم میره دنبال مشکلات .حساس هستم گهگاه که قبلا بیشتر بوده گاهی هم کارهام رو دقیقه نود انجام میدم .ناراحت اعضای خانواده خودم میشم خیلی وقتها از اینکه کاری برای مسایلشون نمیتونم انجام بدم .

  •  علیرضا سیف گفت:

   سلام خدمت خانم ملایی
   امیدوارم حالتون خوب باشه ، ماشالله شما کلی توانایی دارید که کمتر بهش توجه دارید و شاید به خاطر برخی از ترس هایی که در وجودتون هست دوست ندارید ریسک بکنید ، مثلاً در مورد ورزش ایروبیک شما می تونید با باشگاه های خوب سمت خودتون وارد صحبت بشید که هم بخش خصوصی هستن و هم دستمزد بالایی میدن ، شاید همین ورزش رو بتوانید با کمی تبلیغ در منطقه ۱ و۲و۳ تهران بصورت خصوصی در منزل افرادی آموزش بدید که بنا به دلایلی نمی تونن در باشگاه حاضر بشن و….
   قطعاً شما با ورود به باشگاه پرورش عزت نفس و گوش دادن فایل ها و با کمی تلاش و صبر می توانید راه حل مناسب را پیدا کنید که من هم بصورت خصوصی برای شما ویسی را حتماً ارسال می کنم .
   موفق باشید .

 3. ملیحه گفت:

  سلام
  سال ۱۳۹۰ کارافرینی کردم
  بر اساس تجربیاتم به این نتیجه رسیدم
  وقتی کارافرینی میخواهید کنید تمام سعی خودتون بکنید که از ادم های فوق موفق در اون زمینه که میخواهید کارآفرینی کنید مشورت بگیرید

  •  علیرضا سیف گفت:

   سلام خدمت خانم ایوبی
   ممنون از اینکه تجربیات خودتون رو با بچه ها به اشتراک می گذارید .
   امیدوارم همیشه در قله های موفقیت باقی بمانید .

 4. ماريا گفت:

  سلام آقای سیف تمرین اول قسمت اول
  نقاط قوت من، خیاط هستم و تو کارم خیلی ساله تجربه و تبحر دارم، آشپزی خیلی خوبی دارم، خیلی مهربان هستم و کارهای خیر و خیلی دوست دارم، زود با همه ارتباط برقرار میکنم و تا جایی که بتونم کار بقیه رو به بهترین شکل انجام میدم عاشق کارهای هنری هستم، زیبا هستم و هیکل خیلی قشنگی دارم که همیشه دوستانم میگن کاش قد بلند و هیکل تو رو داشتیم
  نقاط ضعفم، خیلی به همسرم وابسته هستم و این باعث آزارش میشه، بیش از حد در تربیت دو پسرم استرس دارم، زود عصبانی و زود فروکش میکنم ولی خدا نکنه با کسی چپ بیافتم زود ازش جدا میشم و قطع رابطه میکنم و این باعث میشه بقیه بهم بگن کینه ای هستی افراد و خیلی زود باور میکنم و این باعث میشه ازم سو استفاده کنند، خیلی از این نقاط ضعف خودم ناراحتم
  قسمت دوم تمرین اول
  تا پنج سال آینده دوست دارم یه مغازه لباس زنانه فروشی برای خودم داشته باشم و پول خیلی زیادی میخوام، دوست دارم یه موسسه خیریه داشته باشم و بعنوان مدیر موسسه خیریه فعالیت های گسترده ای داشته باشم، انشالله با توکل به خدا و کمک شما بهش برسم، دوست دارم تو آرامش مطلق در کنار همسرم و فرزندانم باشم و در رفاه کامل، روابط عاطفی خیلی خوبی با همه اطرافیانم

  •  علیرضا سیف گفت:

   سلام خدمت شما
   امیدوارم حالتون خوب باشه
   ممنون از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ تمرین ها رو داخل سایت نوشتید که این موضوع بسیار ارزشمند هست .

  • Ssoltani گفت:

   سلام خدمت آقای سیف خیلی خوشحالم ک شمارو پیداکردم یروز همینجوری داشتم توتلگرام میچرخیدم ک کانال شمارو دیدم وهمینجوری واردشدم نقاط مثبت من مهربونم آشپزیم خوبه آرایشگری وماساژ رو دورشو گذروندم وبلدم .نقاط ضعفم اینه ک زود رنجم حساسم خیلی زود گریم میگیره زیاد توجمع نمیتونم صحبت کنم همش ب آینده فک میکنم ک چی میشه دوست دارم باکمک شما همه این مشکلام برطرف شه چون میدونم میتونم چون من توزندگیم مشکل زیاد داشتم وتاحدودی خیلیاشو درست کردم

  •  علیرضا سیف گفت:

   سلام خدمت شما سرکار خانم سلطانی
   پیوستن شما را به خانواده صمیمی گروه تحقیقاتی سیف تبریک میگم .
   قطعاً شما مدت ها در این فکر بودید که تغییراتی در زندگی خودتان ایجاد کنید و در مداری از رشد و توسعه فردی قرار گرفتید و با کانال و سایت ما آشنا شدید . ممنون از شما که تمرینات خودتان را در این بخش ارسال می کنید .
   موفق باشید

 5. ملیحه گفت:

  تمرین درس اول
  قسمت اول
  نقاط قوت : مهربان هستم ، تلاشگر هستم ، فن بیان خوبی دارم ، امیدوار هستم ، زیبا هستم ، هنرمند هستم ، صبور هستم
  نقاط منفی : عصبی هستم ، زود ناراحت میشوم ، به اطرافیانم زیادی توجه میکنم

  قسمت دوم
  در پنج سال اینده که عزت نفس ام بیشتر شده یک سخنران خیلی حرفه ای هستم و در سخنرانی های بین المللی و خیلی تخصصی سخنرانی میکنم

 6. M گفت:

  سلام استادبزرگوار،من تمام تمرینات مو ب مو انجام میدم تودفترم همه رو مکتوب کردم تاالان خیلی رفتارم بهترشده عزت نفسم خوب شده جوری که وویس میفرستم تو گروها یاکانالام ولی قبلا ترس مانع ازاین کارمیشد،،ترسهامو یکی یکی دارم پیدامیکنم وهمینطور توانمندیامو انشالله باتمرینهای بسیارارزشمندتون به اهدافم هم میرسم،،وازاینکه هرلحظه مشاوروراهنمای خوبی هستیدبینهایت سپاسگزارم،،نفستون گررررم،مستدام باشید

  •  علیرضا سیف گفت:

   سلام خدمت شما
   قطعاً شما با انجام این تمرینات می توانید زندگی خودتان را با توجه به باورهای جدیدی که کسب می کنید برنامه ریزی و طراحی کنید و مطمئن باشید در این جهان که سراسر فراوانی هست شما می توانید به موفقیت ، ثروت ، سلامتی بیشتر و… دست پیدا کنید

 7. طاهره احمدی گفت:

  تمرین ۷
  سلام وـخسته نباشید
  برای اینکه به موفقیت برسیم باید وارد منطقه عملیاتی بشیم که من وارد شدم
  الان فکر می کنم کمی در مرحله اجتماعی یا ارتباط برقرارکردن مشکل دارم وهمونـطور که فرمودین عزت نفس اکتسابی هستش سعی می کنم با فکر کردن و انجام تمرینات به مرحله بالاتر برم

  •  علیرضا سیف گفت:

   سلام خدمت خانم احمدی عزیز و گرامی
   آفرین به شما که در مسیر موفقیت با قدرت هر چه تمام در حال حرکت هستید،قطعاً همان طور که خودتون گفتید با ورود به منطقه عملیاتی موفقیت می توانید به نتایج بزرگی دست پیدا کنید

 8. ملیحه گفت:

  ملیحه
  سلام
  تمرین جلسه دوم
  بهبود روابط
  در این تمرین بهبود رابطه ام در مورد خواهر کوچکترم را بیان میکنم
  بخش اول : گاهی وقتها که به خواهرم میگم یه کار انجام بده نه تنها آن کار انجام نمیده بلکه خیلی هم عصبی میشه و داد میزنه سخت ترین مرحله آن قسمت هست که نمیتونم ارومش کنم
  بخش دوم : سه سال آینده خواهرم خیلی کم عصبی میشه وقتی هم که عصبی میشه خیلی راحت توانایی اروم کردن خواهرم دارم
  بخش سوم : اجی جانم عصبی نشو گلم ناراحت نباش اشکال نداره اروم باش عزیزم خیلی خوشحالم که اروم شدی

 9. M گفت:

  سلام استادسیف گرامی،،سپاس فراوان بابت آگاهیهاوتمارین خوبی که درکانال قراردادید،من درمورد هدف گزاری یکم مسئله دارم،هنوز هدفمو واضح ودقیق پیدانمیکنم ،

  •  علیرضا سیف گفت:

   سلام خدمت شما
   ان شالله به زودی بعد از دوره عزت نفس ، دوره هدف گذاری رو با هم استارت می زنیم . دوره های هدف گذاری بیش از ۱۰ جلسه ۲ ساعته زمان میخاد .

 10. طاهره احمدی گفت:

  سلام ،تمرین ۵
  خب مقدار پولی که می خوام خیلیه،ولی چون گفتین دقیق باشه قعلا پنج میلیون تا ۹۸/۲/۱۵ و در ازای بدست اوردن اون صبح زود از خواب بیدار میشم سعی می کنم خوندن کتاب رو بیشتر از،یه ساعت بکنم ،به همین خاطر دیروز،رفتم و از،نمایشگاه وقت گرفتم تا نقاشی هام رو به نمایش بزارم که چندین سال بود فقط می گفتم وعملی نمی کردم امیدوارم با این کار بتونم من بعد توـنمایشگاههای بیشتری شرکت کنم و حالا به خودم ایمان دارم که می تونم،

  •  علیرضا سیف گفت:

   سلام خدمت شما خانم احمدی
   آفرین برشما ، که وارد منطقه عملیاتی موفقیت شدید . همان طور که در ویس ها گفتم بالاخره باید از یک جا شروع کنید و جلو برید و توی این مسیر اصلاً ناامید نشید .

 11. طاهره احمدی گفت:

  تمرین ۱
  پشت گوش انداختن کارها ،که همیشه این کار روـمی کردم ولی با گوش کردن به فایلهای شما تا حدودی درست شده و امیدوارم روزی برسه که هر کاری رودرست سر موقعش انجام بدم

 12. طاهره احمدی گفت:

  تمرین چهارم
  کار های خودم روـدست کم می گرفتم ولی الان که به فایل های شما گوش می کنم حس خوبی دارم وسعی می کنم لااقل روزی یه ساعت روـدر طول شبانه روز به خودم اختصاص بدم

 13. طاهره احمدی گفت:

  علی رضا سیف/ احمدی هستم
  تمرین جلسه دوم
  دوست دارم ارتباطم با دخترم بهتر بشه که خیلی سعیم روـمی کنم بهش بیشتر زمان بزارم واز گذشته های خودم بهش میگم تا اونم بیاد وـبا من حرف بزنه

 14. سعیده گفت:

  تمرین اول، نقاط قوت :هر ۵نفر اعتقادشون براین بود که من خوب حرف میزنم اعتمادبنفس خوبی دارم، مهربان وصبورم، کلا راضی بودن ازمن😁😁
  نقاط ضعف :گاهی زود جوش میارم، سخت میشه شناخت منو (گاهی) گاهی تعادل رومی تونم حفظکنم🤔

 15. S گفت:

  سلام.تمرین جلسه چهارم: یکی از عواما نابود کننده اعتماد بنفس بنظرم دوست داشتن بیش از حد طرف مقابل و وابسته شدن بهش هست ک تاثیراتش رو خودمون اینه ک اصلا دیگه خودمونو نمیبینیم به خودمون توجه نمیکنیم به احساساتمون توجه نمیکنیم برای خودمون وقت نمیذاریم خلاصه اینکه فقط چشممون طرف مقابلو میبینه و بهش توجه میکنه ک اگر وابسته نباشیم اونوقت بهمون اندازه به خودمون توجه میکنیم احساس آرامش بیشتری داریم از زندگیمون لذت بیشتری میبریم متوجه نحوه گذران لحظه هامون هستیم و برای پیشگیری هم اینکه خودمون رو همیشه در اولویت قرار بدیم اول خودمون رو دوست داشته باشیم بعد اطرافیان یا عزیزانمون رو.اینطوری وقتی خودمون رو دوست داریم حسمون خیییلی عالی تره بهتر میتونیم با اطرافیان و عزیزانمون ارتباط برقرار کنیم ووقتی هم اونها متوجه میشن ک ما خودمون به خودمون احترام میذاریم یا برای خودمون حتی وقت میذاریم اونها بیشتر به ما عشق میورزن.

 16. سپیده قانع گفت:

  تمرین جلسه اول….نقاط قوت و نقاط ضعف خود
  دیدگاه خودم*توتدریس موفقم.کاری که شروع میکنم باقدرت انجام میدهم وباانگیزه.اراده انجام کارهارو دارم.تو پختن بعضی از غذاها مهارت دارم.تو ورزش ودر رشته پیلاتس موفقم.درزمینه طراحی.موسیقی خیاطی کمی مهارت دارم.مهربان و صبور.کاری که به من محول شود به نحو احسن انجام میدم.برخورد ورفتارم خوبه .روابط اجتماعی خوبی دارم.عاشق ادامه تحصیل هستم و اینکه باافرادموفق دنیا صحبت کنم و خودمو ارتقا بدم.
  نقاط ضعیف*کمی خجالتی.وسواس فکری دارم.دلسوز.تنبل شدم.اعتماد به نفس و عزت نفس پایینی دارم.انجام دادن بعضی از کارهارا به تاخیر میاندازم.دقیقه نو همه کارهامو امجام میدهم..مسئولیت نسبت به کارهای خودم زیاد نیستم.عدم انظباط در انجام کارها و وقت و….یعنی نظم تو زندگیم نیست درواقع تنبل شدم.بیخیال.بعضی مواقع میگم خودمو دوست ندارم.وقتمو ازدست میدم درطول روز.
  دیدگاه دوست صمیمیم*
  نقاط قوت*مهربان.راستگو.دقیق و نکته سنج.خاکی.درورزش هارت داره.در اشپزی مهارت داره.روابط اجتماعی خوب.درخانه داری مهارت داره😉نمیدونم چرا نوشته .
  نقاط ضعیف*اعتماد به نفس پایین.دیرباور.خودرای.شکاک.کمی فکرکنم حسود.نکته سنجی زیاد باعث میشه طرف رو به رو گاهی وقت اذیت بشه
  دیدگاه خواهرم
  نقاطقوت*وقتی کاری به دستش بدهی درست انجام می دهد.مهربان.درونگرا.مهارت ورزشی خوبی داره.تونقاشی مهارت داره.مهارت در اشپزی کردن.ارادش قوی هست.عاشق ادامه تحصیل و ارتق دادن خودش هست
  نقاط ضعیف*زود جوش.زودرنج.اعتماد به نفس.ایراد به ظاهرش میگیره و خودشو زشت تصور میکنه. پایین.شکاک.وقتی میخوهد کاری انجام دهد دودله.خودش رو دست کم میگیره.خود سرزنشگر.درروابط اجتماعی کمی ضعیف.دلسوز.وسواس.حرفاش خیلی تند.منت میذاره😉😊
  مربی سه نفردیگه مونده که کلا منو تخریب کنن 😂تا بعد به اشتراک ونتیجه گیری.

 17. anis گفت:

  سلام شبتون بخیر.تمرین جلسه اولخصوصیات مثبت خودم از نظر خودم ودوستام :استقامت در چالش های سخت زندگی,با اراده,پشتکار زیاد ,سماجت در بدست اوردن خواسته ها.
  خیلی فکر کردم که متوجه بشم چی باعث میشه نتونم عزت نفس داشته باشم .علت اصلیش کمال طلبی و نتونستن انجام دادن خیلی کار ها با همه .مثلا من الان یه دانشجوی متعل,مادر,خانه دار و تقریبا محققم .دوست دارم خونه ام مثل یه کدبانو همیشه تمیز باشه اما همیشه اینطوری نیست خوبه اما اون نظمی که میخوامو نداره (برق بزنه همه جا)دوست دارم با دخترم خیلی وقت بزارم باهم نقاشی کنیم بازی کنیم تفریح بریم اما نمیشه چون یا کار دارم یا دارم درس میخونم دوست دارم کارای تحقیقاتی زیادی انجام بدم اما وقت کافی ندارم ..عاشق ورزش کردنم اما چون کسی نیست کمک کنه دخترمو نگه داره من برم ورزش کم و بیش و تق و لق میرم ورزش..خیلی برنامه ریزی اموزش دیدم اما بازم لنگ میزنم تو برنامه ریزی به همه چیز نمیرسم یا توان کم میارم .همین باعث میشه احساس ضعف کنم .همه چیز رو درحد عالی میخوام این بزرگترین ضعف من.خداروشکرمیکنم که تو این تیم هستم.ممنون از شما مربی 🚩🚩🚩🚩

 18. سپیده گفت:

  تمرین جلسه اول نقاط قوت و نقاط ضعف
  دیدگاه خودم نسبت به خودم
  من ۱*تودریس موفقم.توورزش ودررشته پیلاتس موفقم
  اراده انجام کارهارو دارم.تو پختن یه سری از غذا ماهرم.توزمینه طراحی موسیقی خیاطی ممهارت کمی دارم ولی میدونم تو این حرفها موفق میشوم.عاشق ادامه تحصیل هستم و اینکه باافرادفوق موفق صحبت کنم وخودمو ارتقا بدم.
  کاری که به من محول بشه به نحو احسن انجام می دهم.مهربان و صبورم
  نقاط ضعف*اعتماد به نفس و عژت نفس پایینی دارم ودر نتیجه از یه سری کارها جا می مونم و فرصتهای خوبمو از دست میدهم
  عدم انظباط در کارها.دقیقه نود همه کارهام و انجام میدهم .انجام دادن بعضی کارهارو به تاخیر می اندازم. زود رنج و لجباز ……. وسواس فکری دارم.
  دیدگاه یکی از دوستان صمیمی
  نقاط قوت *در اشپزی .ورزش .موفقم .در خانه داری موفقم .نمیدونم چرا اینو نوشت😉.روابط اجتماعی خوب.مهربان راستگو دقیق بین نکته سنج. راستگو . خاکی😉
  نقاط ضعیف*اعتماد به نفس پایین.دیرباور.خودرای.شکاک.کمی فکرکنم حسود.نکته سنجی زیاد باعث میشه طرف روبه رو گاهی وقتها اذیت بشه
  دیدگاه خواهرم*
  نقاط قوت*مهربان.وقتی کاری به دستش بدهی درست انجام میده.درونگرا.مهارت ورزشی خوبی داره.تو نقاشی مهارت داره.تو اشپزی مهارت داره.ارادش قوی هست عاشق ادامه تحصیل و ارتقای خودش هست.
  نقاط ضعیف*زودجوش.زودرنج.اعتماد به نفس پایین.خودشو دست کم میگیره خود سرزنشگر.خودشو زشت تصور میکنه .ایراد از ظاهرش میگیره.شکاک.در روابط اجتماعی کمی ضعیف.دلسوز.وسواس.حرفاش خیلی تند .منت میذاره😂😉نمیدونم همچین حسی داره.وقتی می خواهد کاری انجام بده دودله.وقتی کسی بهش حرف بزنه سریع ناراحت میشه مدتها به اون حرف یا رفتار فکر میکنه.

  سه نفر بعدی رو ازش بپرسم و تو پست میزارم .وهینطور اشتراک ونتیجه گیری.
  سپاس از شما مربی…

 19. نسرین عباسزاده گفت:

  سلام، من همون خانمی هستم که دوتا بچه دارم واحساس میکنم اعتماد بنفسم خیلی پایینه، تو تلگرام زیاد باهم صحبت کردیم راجب بهتر شدن اوضاع زندگیمون، سوالی که شما تو این فایل پرسید ین چی باعث شده اعتماد بنفس مون کم بشه ، من احساس میکنم چون زیاد تو جمع نیستم، دوستان زیادی ندارم ، سرم گرم بچه ها شده واز.یه طرف دیگه فکرهای منفی زیاد میومد تو ذهنم ، بعضی وقتها کلا زندگی رو ول میکردم ، اصلا به بچه‌ها اهمیت نمیدادم ، تو تربیتشون و… اوضاع زندگی رو فرم نبود ، اگر بخام این عوامل رو از بین ببرم هزینه ی زیادی نداره برام ، میتونم با یه ذره اراده ی قوی همه چیو خوب اداره کنم ، زندگیو ، تربیت بچه‌ها رو تو همسرداری و همه چی .
  متونم بدون هزینه شرو کنم ، خیلی دوست دارم تو جمع باشم ولی خب با بچه‌ها نمیتوم زیاد شیطونی میکنن، تو جمع زیاد حرف گوش نمیکنن ،بیشتر دوسدارم باشگاه برم و ورزش کنم حالم بهتر شه، و تو خلوت کتاب بخونم ، ولی بازم خیلیوقتا بچه ها دست و پای منو میگیرن ، و اینکه یخورده هزینه های زندگی سنکینه اینا فشار میاره یخورده، چون وضعیت مالی ما جوریه که در ماه با ۵۰۰، ۶۰۰ تومن پول میگذرونیم ، پس هزینه ی باشگاه رفتن رو ندارم ، و حتی هزینه ی خرید کتاب رو هم ندارم ، کتاب هایی که از دوران دانشجویی خریدم رو دارم و نخوندم ، اونارو انشالله استارت نیخام بزنم بخونم ، تربیت فرزندان و چهار اثر از فلورانس اسکاول شین رو دارم اونا میخام شرو کنم بخونم .ولی بعضی وقتا تو خونه ورزش میکنم، بعضی وقتها عم که میخوام شرو کنم به ورزش بچه‌ها میان شیطونی میکنن یا گریه میکنن که ورزش نکن، سه سال و چهار سال هستن زیاد اذیت میکنن
  ولی حرفهای شما خیلی بهم انگیزه میده انشالله حتما میتونم بهتر بشم .ممنونم از زحمات شما

 20. طاهره احمدی گفت:

  سلام آقای سیف ،طاهره احمدی هستم من دیروز از طریق اینستا با کانالتون آشنا شدم ،واقعا دست مریزاد ،،،،،من از شش نفر از دوستام پرسیدم گفتن تو در زمینه های نقاشی و هنری وـآشپزی دارای نقاط قوت هستی و مهربون هستی و در مورد نقاط ضعفم گفتن بیشتر به خودت برس البته به نظر خودم در گفتن حرف نه ضعف دارم،چون ورزش می کنم، کتاب می خونم، برای خودم کادو می خرم همون نه گفتن کمی برام مشکل ساز شده و اعتماد بنفسم هم کمی پایینه

 21. Mozhgan گفت:

  سلام ودرود استادبزرگوار،مدتهابود بدنبال همچنین کانالی میگشتم ک اعتماد به نفسمو بالاببرم ،کانال وگروهای زیادی بودن ولی راضیم نمیکردن وبا هزینه ،شمانشانه بودیدازطرف خدا ،،،امیدوارم بتونم مصمم وباراهنمایی خوبتون ادامه بدم،،بینهایت ازمحبتتون ممنونم بابت همچنین دوره نابی ک بنظرم مهمترینه پایه هر کاری،،خداروشکر میکنم شمارو درمسیرم قرارداده،،،دستتون پرخیروبرکت ،دراغوس پرمهر خداوند باشید

 22. M گفت:

  سلام ودرود استادبزرگوار،مدتهابود بدنبال همچنین کانالی میگشتم ک اعتماد به نفسمو بالاببرم ،کانال وگروهای زیادی بودن ولی راضیم نمیکردن وبا هزینه ،شمانشانه بودیدازطرف خدا ،،،امیدوارم بتونم مصمم وباراهنمایی خوبتون ادامه بدم،،بینهایت ازمحبتتون ممنونم بابت همچنین دوره نابی ک بنظرم مهمترینه پایه هر کاری،،خداروشکر میکنم شمارو درمسیرم قرارداده،،،دستتون پرخیروبرکت ،دراغوش پرمهر خداوند باشید

 23.  علیرضا سیف گفت:

  سلام دوستان
  ممنون میشم تمرینات زیبای خودتان را در این قسمت ارسال کنید و هر کسی سوالی داشت در همین قسمت بپرسه ،هم من میتونم کمک کنم و هم دوستان دیگر می توانند به سوالات پاسخ بدهند .

  • سعیده گفت:

   سلام مربی ممنونم اززحماتتون، من بسیار راضی هستم ازمطالبتون، خداوندعاقبتتون روب خیر کنه، وازخداوندسپاسگزارم بخاطر این مرحله اززندگی وتجربه اندوزی🙏

  •  علیرضا سیف گفت:

   سلام خدمت شما خانم سعیده
   ممنون از شما و خداوند رو بسیاربسیار شکر میکنم بابت اینکه به من اجازه میده بتونم کلاس های رایگان برگزار کنم . قطعاً شما در این مسیر به موفقیت خواهید رسید چون قدر خودتان را خوب می دانید ، همین که وقت میزارید و تمرین ها را انجام می دهید با جدیت قطعاً موفق خواهید شد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *