تنهایی، راز بزرگ قانون جذب

راز بزرگ قانون جذب

همه ما در محیط زندگی مان ممکن است افرادی را داشته باشیم که به آنها وابسته هستیم. پدر، مادر، برادر، خواهر، همسر و فرزند… بسیاری از افراد سالها پس از دوندگی و کار کردن زیاد خسته در گوشه ای می نشینند و از خودشان می پرسند پس چرا هر چه قدر تلاش میکنیم به سر منزل خوشبختی نمیرسیم و آرامش نمیگیریم. لذا به استفاده از آموزش های کسب موفقیت، تغییر باورها، قانون جذب و… روی می آورند. آنها بسیار مشتاق هستند که در این مسیر موفق شوند. اما پس از مدتی نتیجه نگرفتن آن را نیز رها کرده و با خود میگویند اینها همش بیخود است و کسی از این راهها به موفقیت نمی رسد. ولی مسأله اینجاست که آن راز بزرگ قانون جذب را نمی دانند و آن راز، تنهایی است.

زندگی مشترک (حال می خواهد با هر کسی باشد)… همانند مسابقه طناب کشی است. و هر کسی سعی دارد دیگری را به سمت عقاید و خواسته های خودش بکشد. زن و شوهری را تصور کنید، هر دویشان می خواهند که زندگی موفقی داشته باشند. خانم، به کلاسهای کسب موفقیت ، قانون جذب و غیره می رود و تمام تلاشش را می کند که از این راه کائنات را به زانو در آورده و موفق شود. آقا، سر کار می رود و هر روز خسته و کوفته به منزل برمیگردد و بعد از کلی شکایت از شلوغی و گرانی و حقوق نگرفتن و…. تمام آموخته های همسر را با خاک یکسان میکند. سوال اینجاست: چند در صد از شما اینگونه اید؟

قبل از هر چیزی در یک زندگی مشترک اگر افراد چه یک زن و شهر باشند و چه یک خانواده ۱۰ نفره، اولین قدم همسو بودن و هم جهت بودن افکار و اهداف آنهاست. محال است در یک زندگی مشترک هر کسی ساز خودش را بزند و به موفقیت دست یابند. از همین روست که اغلب اوقات پس از موفقیت یکی از آنها اختلافاتی نیز پدیدار می شود و در اوج ثروت و شهرت، میانه آنها شکر آب می شود و همه چیز از هم میپاشد.

راز بزرگ قانون جذب به ما میگوید یا باید تنها باشی و تنها تصمیم گیرنده خودت باشی، یا آنکه افراد آنقدر با هم همسو و هم جهت شوند که گویی که یک روح در چند بدن هستند. لذا منظور از اینکه تنهایی همان راز بزرگ قانون جذب است، صرفاً تنها زندگی کردن نیست.

راهکار مناسب برای بکارگیری راز بززگ قانون جذب

اگر با همسرتان زندگی می کنید، ابتدا سعی کنید او را در جریان آموخته ها و افکارتان قرار دهید. این هنر شماست که وی را متقاعد سازید تا مانند شما فکر کند. حداقل برای مدت معینی از او بخواهید که حواشی را کنار بگذارد و افکار شما را تمام و کمال بپذیرد.

لیستی از خواسته هایتان تهیه کنید و آن ها را با هم مرور کرده و خواسته های مشترکتان را در الویت قرار دهید.

هر چیزی را که مطالعه میکنید برای او هم بخوانید، هر مستند یا فیلمی را که می بینیند با هم ببینید. و تلاش کنید تا سطح دانشتان در خصوص قانون جذب و کنترل ضمیر ناخودآگاه تان را در یک سطح همزمان پیش ببرید.

برای مدتی از دیدن فیلم ها و سریالهای تلویزیونی حتی اخبار حوادث نیز به شدت دوری کنید تا ناخواسته افکارتان منحرف نگردد. شک نکنید که در مدت بسیار کوتاهی نتایج مثبت آن را خواهید دید.

همچنین اگر در خانواده چند نفره زندگی میکنید، مخصوص با پدر و مادر خود، به سختی می توان آن ها را هم جهت ساخت. لذا با هر کدام بصورت مجزا به صحبت بنشینید و در خصوص افکارتان با آن ها صحبت کنید. دعوت آنها به سمینارهای موفقیت بسیار بسیار می تواند کارساز باشد. در نهایت با تکرار موارد فوق و تهیه لیست خواسته ها به مرور به همه آن ها خواهید رسید.

 

امتیاز 5 از 1 رای

2 دیدگاه برای “تنهایی، راز بزرگ قانون جذب

  1. عباس عليپور گفت:

    قانون جذب یک قانون اساسى در رسیدن به اهدافمونه، ممنونم از شما استاد عزیز که به این مسئله پرداختید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *