۳۰ تکنیک قانون جذب که همه رویاها را واقعی می کند (۱)

تکنیک قانون جذب در زندگی

همه انسان ها رویاهایی دارند که گاهی دست یافتنی و گاهی بسیار دور و غیر قابل باور می نماید. تکنیک های قانون جذب در تحقق رویا و رسیدن به آرزوهایی که همیشه داشتید بهترین راهکارها را ارائه می دهد. قانون جذب ثروت، قانون جذب عشق، قانون جذب شادی، قانون جذب خواسته ها و همه موارد زندگی می توان از تکنیک قانون جذب استفاده کرد. اصول و پایه هر تکنیک قانون جذب همواره مستقل و ثابت است تنها تفاوت در جذب چیزی است که می خواهید به آن برسید. با انجام این ۳۰ تکنیک جذب پول و ثروت دیگر رویایی دست نیافتنی نیست، جذب شغل دلخواه، عشق زندگی و …. همگی با استفاده از ستون هایی محکم در قانون جذب امکان پذیر است.

در این سری مطالب موثرترین تکنیک قانون جذب را خواهید خواند برخی از این موارد را به طور روزمره و در زندگی عادی بارها دیده و شنیده اید ولی هرگز به آن عمل نمی کنید. برخی از این تکنیک ها را حتم دارم که یا نشنیده اید و یا کمتر با آن برخورد کرده اید. آنچه در قانون جذب اهمیت دارد تمرین و تکرار این ۳۰ تکنیک قانون جذب است که مصداق آن برای هر فرد می تواند متفاوت باشد ولی اصول آن یکی است.

۱- شاکر بودن

تشکر کردن، سپاسگزاری، ممنون بودن و یا هر چیزی که اسمش را بگذارید فرقی نمی کند مهم این است که به طور واقعی در ذهن و عمل نشان دهید که قدر داشته هایتان را می دانید. چند دقیقه قبل از خواب کمی فکر کنید، چه چیزهایی در زندگی دارید؟ دقیق تر فکر کنید نعماتی هستند که همیشه وجود داشته اند و دیده نمی شوند. باور کنید بسیاری از معمولی ترین داشته هایتان می تواند آرزوی خیلی ها باشد. تا زمانی که چیزی را دارید قدردان باشید. برای جذب عشق بیشتر باید سپاسگزار خانواده و دوستانی که دارید باشید.

۲- تحریک قدردانی با تمرکز

با تمرکز می توانید حرکت چرخ قدردانی را سریع تر و روان تر کنید. این به مفهوم جذب بیشتر از هر چیزی است که می خواهید. در مقالات گروه تحقیقاتی سیف بارها از نحوه تمرکز و چگونگی انجام آن صحبت شده است. می خواهید هر چه زودتر رویاها را به واقعیتی ملموس تبدیل کنید؟ روی تمرکز کار کنید و از قدرت تمرکز بهره ببرید.
هنگامی که تمرکز می کنید روی مدار صحیح جذب قرار می گیرید و چرخ موفقیت را به حرکت وادار می کنید. اجرای دقیق این تکنیک قانون جذب می تواند زیربنایی ترین اصل در قانون جذب باشد. تمرکز برای جذب پول، جذب عشق، جذب کار، جذب شادی و هر چیزی که می خواهید بیشترین اثرگذاری را دارد.

۳- Dream board

تخته رویا یا Dream board یک تکنیک قانون جذب دیگر است که با به کارگیری حواس دیگر به خوبی عمل می کند. می توانید از یک مقوا کمک بگیرید و یک تابلوی دیواری از آرزوهایتان را ایجاد کنید. در ابن تابلو با استفاده از بریده کاغذ، نقاشی، دستنوشته، عکس و هر چیزی که در اختیار دارید یک کلاژ ار آرزوها و آنچه که می خواهید اتفاق بیفتد را بچسبانید. بیشتر در مورد چگونگی شیوه زندگی شما و نحوه احساس تمرکز کنید.

تکنیک قانون جذب رویاها

۴- تجسم کردن

تخته رویا در تجسم کردن کمک خوبی است ولی با بستن چشم ها و تجسم ذهنی هم می توان از این تکنیک قانون جذب استفاده کرد. در تجسم، رویاها را واقعی ببینید و به جزئیات و حس بیشتر توجه کنید. مثلا تجسم یک تعطیلات عالی با همسر، رفتن به فرودگاه و پرواز، استراحت در هتل و همه جزئیات را در ذهن تجسم سازی کنید.

۵- استفاده از کلمات مثبت

چند جمله مثبت و کلیدی را در ارتباط با چیزی که می خواهید هر روز تکرار کنید. در این ارتباط قبلا توضیح داده شده است.

۶- آرامش ذهنی و مدیتیشن

تمرین و تکرار تمرکز و تجسم سازی همراه با مثبت اندیشی زندگی را متحول می کند. پس با آرامش ذهنی و در یک موقعیت راحت چشم ها را ببندید و روی تنفس خود تمرکز کنید. مدیتیشن و آرامش ذهنی را با روزی ۲ تا ۵ دقیقه شروع کنید. همین مقدار کم هم می تواند تمام روز ذهن را از سرگردانی پاک کند.

۷-تحریک ارتعاشات مغزی مثبت

ارتعاشات مغزی را تحریک کنید تا تمرکز ذهنی شدیدتری را تجربه کنید. حالت تمرکز ذهنی شدید برای آشکار کردن رویا و تبدیل به واقعیت لازم است. در هنگام تمرکز می توانید از یک فایل موسیقی نفوذپذیر و تحریک کننده ذهن با صدای ملایم استفاده کنید.

۸- لیست انتظارات

خیلی ساده هر چیزی که می خواهید اتفاق بیفتد را در یک لیست با شماره گذاری بنویسید. بهتر است این لیست برای هر هفته و با جملات تاکیدی و مثبت تنظیم شود.

۹- هدف اصلی ترین تکنیک قانون جذب

تصمیم بگیرید قصد انجام چه کاری را دارید. اگر مطمئن نیستید که واقعا چه می خواهید بهتر است کمی واقع بین باشید و بر روی واقعیات تمرکز کنید.

۱۰- در مورد رویای خود صحبت کنید

در مورد رویا با دیگران صحبت کنید و اهداف خود را بازگو کنید. به این ترتیب به دوستان و خانواده هم اطلاع می دهید که چه هدفی دارید و به دنبال چه چیزی هستید. این پیامی است به کائنات که این بار جدی هستید و واقعا می خواهید موفق شوید.
۳۰ تکنیک قانون جذب ادامه دارد…….

امتیاز 3.1 از 7 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *