به دست آوردن ثروت با استفاده از قدرت ذهن – قسمت اول

به دست آوردن ثروت از طریق قدرت ذهن

وقتی حرف از کلمه ثروت می شود افکار زیبایی مثل زندگی در خانه ای لوکس، سوار شدن بر ماشینی گران قیمت و آخرین مدل، سفرهای رویایی به بهترین نقاط دنیا، اقامت در لوکس ترین هتل های جهان، قدرت خرید بالا، تفریحات گران قیمت و هر گونه فعالیت لذت بخش مالی دیگری به ذهن هجوم می آورد. این دقیقاً چیزی ست که بیشتر مردم می خواهند آن را تجربه کنند، ولی باور ندارند که بتوانند ثروتی در این اندازه دست و پا کرده و از آن لذت ببرند، چون این افراد نمی توانند به دست آوردن ثروت با استفاده از قدرت ذهن را باور کنند.

به دست آوردن ثروت در زندگی مهم ترین چیز است

پرورش ذهن ثروت ساز

منظور ما از ثروت تنها به پول و دارایی محدود نمی شود. ثروت معانی مختلفی دارد، هر چیز با ارزشی در زندگی و تقدیر ما می تواند به عنوان ثروت ما قلمداد گردد. به عنوان مثال عشق، محبت، خوبی، قدرت، انرژی، دانش، خرد و… همه می توانند ثروت یک فرد در زندگی باشند.

طبیعت منشا به دست آوردن ثروت در شکل های مختلف است، گیاهان، ستاره ها و سیاه های بی پایان جهان هستی و دنیاهای ایجاد شده توسط طبیعت نمونه ای از این ثروت های بی انتها ست.

نیروی حیات که به اسامی آگاهی جهانی، روح یا قدرت خلاق نیز شناخته می شود می تواند خواسته های خود را بیان و آشکار نماید. این قدرت همچنین با تمایل برای به دست آوردن ثروت رشد و توسعه یافته و بزرگتر و قوی تر می گردد.

این تمایلات طبیعی معمولاً در همه ی ما ظاهر می گردد ولی اغلب به دلیل برنامه ریزی غلط ذهن، تفکرات منفی و عدم اعتقاد صحیح به خود و توانایی های خود به شدت سرکوب و محدود شده و قادر به هیچ گونه فعالیتی نمی باشد.

به دست آوردن ثروت با تغییر نگرش نسبت به ثروت

جذب ثروت با تغییر در نگرش و افکار

اولین گام برای به دست آوردن ثروت و سرازیر کردن ثروت و نعمت به زندگی شما این است که طرز فکر و نگرش خود را نسبت به آن تغییر دهید. شما باید ذهنتان را از تمام مفاهیم غلطی که در گذشته درباره به دست آوردن ثروت و پول و مال و دارایی و اقشار ثروتمند جامعه و… آموخته اید پاک کنید. می توانید افکار و ایده های مثبت درباره به دست آوردن ثروت و پول و خوشگذرانی و رفاه اجتماعی و انرژی ها و احساسات خوب و مثبت نسبت به ثروتمندان جامعه را با تمامی باورهای غلط قبلی تان جایگزین نمایید، چون تا وقتی شما ذهن خود را از افکار منفی و مخرب پاک نکنید هرگز شایستگی ثروتمند شدن و کسب ثروت را پیدا نخواهید کرد.

برای این کار ابتدا یک قلم و کاغذ برداشته و به مکانی خلوت و ساکت بروید و مدتی در تنهایی و سکوت فکر کنید ببینید چه افکاری درباره پول و ثروت در ذهنتان موج می زند، هر چه درباره پول فکر می کنید روی کاغذ یادداشت می کنید. آیا باور دارید پول به سختی به دست می آید یا به آسانی؟ آیا به افراد ثروتمند جامعه حسادت می کنید و از نظر شما آنها افرادی نالایق هستند که ثروتی باد آورده را به دست آورده اند؟ هر چیزی که درباره پول به ذهنتان می رسد چه مثبت و چه منفی را یادداشت نمایید و زمانی که تمامی افکارتان را روی کاغذ آوردید سعی کنید عبارت مثبتی را به جای عبارت منفی به ذهنتان بسپارید مثلا به جای عبارت پول کم است و به سختی به دست می آید به این فکر کنید که پول فراوان است و من هر وقت اراده کنم قادر هستم هر مقدار پول می خواهم به دست آورم.

پس از پایان نوشتن، خواندن و تجزیه و تحلیل کردن افکاری که روی کاغذ آورده اید از افکاری که در ذهنتان می گذرد شگفت زده خواهید شد. این تجزیه و تحلیل افکار به شما کمک می کند تا افکار و مفاهیم غلطی که درباره پول و ثروت در ذهن می پرورید و همین افکار هستند که موجب فقر و بی پولی شما می شوند را مهار کرده و آنها را با افکار مثبت و مفاهیم درست و زیبا جایگزین کنید.

روزی حداقل ۱۰ بار این کار را تکرار کنید تا روزی برسد که دیگر هیچ افکار و نگرش منفی درباره پول و به دست آوردن ثروت در ذهن نداشته نباشید. هر چه در ذهنتان موج می زند فقط احساسات خوب، انرژی های مثبت و افکار خوب و زیبا باشد.

این مطلب ادامه دارد….

امتیاز 5 از 1 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *