چگونه می توانم مغناطیس ثروت شوم ؟ – قسمت چهارم

در سه مطلب قبل یعنی

قسمت اول مغناطیس ثروت

قسمت دوم مغناطیس ثروت

و قسمت سوم مغناطیس ثروت

مقاله جذب پول و نعمت گام های مهمی را که رعایت آنها در ارتباط با قانون جذب ثروت الزامی است به شما کاربران گرامی گوشزد نمودیم.

در این جا بخش پایانی این مقاله را به استحضارتان می رسانیم. اگر می خواهید با استفاده از قانون جذب به جذب پول و نعمت نائل گردید به شما توصیه می کنیم هر چهار بخش این مقاله را کاملاً مطالعه نموده و گام های ذکر شده را رعایت نمایید.

 

گام های اصلی برای جذب پول و نعمت در زندگی

۷ – قوه تجسم و رویا پردازی تان را افزایش دهید.

جذب پول و نعمت

اگر قبلاً هم مقالاتی در ارتباط با قانون جذب را مطالعه کرده اید حتماً می دانید که قدرت تجسم تا چه اندازه در مسیر جذب خواسته ها برای افراد اهمیت دارد. برای جذب پول و نعمت قوه تخیل و رویا پردازی شما باید آنقدر فعال و پر قدرت باشد که هر زمان به خواسته های تان فکر می کنید بتواند تمامی شرایط محیطی را برای شما به تصویر بکشد. شما باید در افکارتان همه چیز از قبیل بو، جنس، رنگ، احساس و… را درک کنید. به عبارتی می بایست کاملاً حواس پنجگانه تان در رویا پردازی هایتان مشهود باشند. ممکن است در ابتدا کمی دشوار به نظر برسد ولی با کمی تمرین قادر هستید قدرت تجسم تان را تا این اندازه بالا ببرید.

در افکار و رویا پردازی های تان لزومی ندارد که همه چیز را از زاویه چشم خودتان ببینید، بلکه می توانید مانند یک فیلم به تماشای خودتان بنشینید و خود را نظاره کنید که به موفقیت های بی شماری دست یافته اید و تمامی آرزوهایتان برآورده شده است. تاثیر این تکنیک در جذب پول و نعمت بسیار زیاد است و خیلی از افراد موفق دنیا از این تکنیک برای کسب موفقیت بیشتر استفاده می کنند.

۸ – پول را بو کنید.

جذب پول

شاید در ابتدا مضحک و خنده دار به نظر برسد ولی بو کردن پول به شما کمک می کند تا بتوانید در افکارتان تجسم بهتری از پول داشته باشید و بتوانید ارتعاشات قوی تری در رابطه با پول از خود به جهان هستی ساطع نمایید. پول بوی خاصی دارد، بویی که با هر بوی دیگری متفاوت است. شما باید آنقدر پول را بو کنید تا این رایحه ی خوشایند ملکه ذهنتان شود و هر زمان که به پول فکر کردید قادر باشید بوی آن را نیز احساس نمایید.

لازم است یادآور شویم که در هنگام بو کردن پول حتماً باید احساس خوبی داشته باشید، وگرنه بوی پول برای شما یادآور خاطره و احساسی بد خواهد بود که در جذب پول و نعمت تاثیر معکوسی به جای خواهد گذاشت.

بهتر است برای به خاطر سپردن بوی پول از اسکناس های نو و کرچ استفاده کنید که به تازگی از خزانه ی بانک خارج شده. این نوع اسکناس ها بوی بیشتری دارند و می توانند در ذهن ماندگار شوند. اما اگر هم به پول نو دسترسی ندارید می توانید از همان پول های کهنه ای که در کیف پول تان است نیز استفاده نمایید.

۹ – بابت پول هایی که هم اکنون دارید سپاسگزار باشید.

جذب پول و ثروت

شکرگزاری یکی از مهمترین اصول قانون جذب است که در جذب پول و نعمت می توانید از آن استفاده کنید. مهم نیست اکنون چقدر پول دارید، بابت پولی که دارید شکرگزار باشید. به قول سعدی :

شکر نعمت نعمتت افزون کند                         کفر نعمت از کفت بیرون کند

به این معنی که هر چقدر بابت نعمت هایی که پروردگار به شما ارزانی داشته شاکر باشید به نعمت های بیشتری دسترسی خواهید داشت، ولی اگر بابت چیزهایی که در اختیار دارید شکرگزاری نکنید همان ها را نیز از دست خواهید داد.

همه ی ما در زندگی چیزهایی داریم که خیلی از افراد جامعه از داشتن آن ها محرومند، پس باید بابت تمامی داشته هایمان خدای بزرگ را شکر کنیم. شکرگزاری انرژی مثبتی در ما ایجاد می کند که به جذب بیشتر خواسته های مان منجر خواهد شد. زمانی که ما به خاطر آنچه در اختیار داریم خدای بزرگ و جهان هستی را شکر می گوییم ارتعاش فراوانی را از خود به سوی کائنات روانه می کنیم. هر چقدر شکرگزارتر باشیم نعمت های بیشتری برایم فراهم خواهد شد.

همین حالا لیستی از نعماتی که در زندگی در اختیار شما قرار گرفته را تهیه کنید و به خاطر آنها شکرگزار باشید. داشته های ما در زندگی آنقدر زیاد است که مطمئناً قادر نخواهیم بود همه ی آنها را یادداشت کنیم ولی تا آنجایی که می توانید و حافظه تان یاری می کند چیزهای خوب زندگی تان را برشمارید و ارتعاش فراوانی را در خود فعال کنید.

همراهان گرامی امیدواریم مقاله جذب پول و نعمت برای شما مفید بوده باشد و بتوانید با راهنمایی های گروه تحقیقاتی سیف در جذب خواسته های خود موفق ظاهر گردید. لطفاً نظرات ارزشمند خود را در ارتباط با این مقاله با ما در میان بگذارید.

امتیاز 4.5 از 2 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *