چگونه می توانم مغناطیس ثروت شوم؟ – قسمت سوم

جذب پول و مال

در دو مطلب قبلی یعنی قسمت اول و قسمت دوم جذب پول و مال به نکات مهمی که در ارتباط با قانون جذب ثروت می بایست رعایت گردد اشاره کردیم در این مطلب نیز به نکات دیگری در رابطه با جذب پول و مال اشاره خواهیم کرد.

گام های اساسی برای جذب پول و مال

۴ – مانند ثروتمندان رفتار کنید.

قانون جذب ثروت

یکی از اصلی ترین قوانین ثروتمند شدن و جذب پول و مال این است که مانند ثروتمندان رفتار کنید. هر کدام از اعمال، افکار و احساسات ما دارای فرکانس هایی مثبت یا منفی هستند و این فرکانس ها در جهان هستی می چرخند و ارتعاشات هم سطح خود را جذب می کنند. بنابراین هر طور که رفتار کنید زندگی تان همان گونه خواهد بود. اگر مدام از بی پولی شکایت کنید و غر بزنید جز جذب بدبختی و فقر چیزی نصیب شما نخواهد شد ولی اگر مانند ثروتمندان احساس خوشبختی و ثروت کنید احساس خوب و مثبتی در شما به وجود می آید که ارتعاش ثروت ایجاد کرده و در جذب پول و مال بسیار موثر خواهد بود.

برای اینکه احساس ثروت کنید حتماً لازم نیست که مقدار زیادی پول خرج کرده و وسیله هایی لوکس و گران قیمت خریداری کنید، بلکه می توانید با سر زدن به یک فروشگاه کالاهای لوکس یا برنامه ریزی برای یک تعطیلات رویایی در بهترین سواحل اروپا این ارتعاش را در خود به وجود آورید. البته در نظر داشته باشید هرگز نباید در هنگام فکر کردن به این چیزها هیچ احساس بدی مثل نا امیدی، حسرت، حسادت و… در شما به وجود بیاید چون نتیجه ای معکوس در جذب پول و مال به همراه خواهد داشت.

۵ – باور داشته باشید که پول چیز بسیار خوبی است.

قانون جذب ثروت

برای جذب پول و مال باید باور داشته باشید که پول چیزی است مفید و موثر که برای پیشرفت و داشتن رفاه و آسایش بسیار لازم است. شاید پول به تنهایی موجب خوشبختی فرد نشود که قطعاً فقدان پول برای هر شخصی بدبختی به همراه خواهد داشت، پس هر گونه باور نادرست که درباره پول در ذهن می پرورید را از بین ببرید و به جای آن باورهای مثبتی در ارتباط با ثروت را ملکه ذهن خود کنید.

تکرار عبارات تاکیدی بسیار در این مرحله موثر خواهد بود. راه حل دیگری که به شما توصیه می کنیم این است که باور داشته باشید در حال حاضر ثروتمند هستید. اگر حتی ۱۰۰۰ تومان هم در جیب خود ندارید هرگز اجازه ندهید احساس فقر و نداری وجودتان را پر کند. شما ثروتمند هستید چون ذهن ثروتمندی دارید و همین ذهن ثروتمند می تواند تمامی نعمت های دنیا را از آن شما کند. پس به خاطر داشته باشید استرس و نگرانی در زمینه های مالی از عوامل مهم جذب فقر و بدبختی به زندگی افراد هستند. هر چقدر بیشتر نگران نداری خود باشید ندار تر خواهید شد.

هر روز روبروی آینه بایستید و با تکرار عبارات تاکیدی مثبت مالی به خودتان یادآوری کنید که فرد ثروتمندی هستید و مدام در حال جذب پول و مال می باشید.

۶ – یک تابلوی خوشبختی برای خودتان درست کنید.

قانون جذب ثروت

اگر می خواهید در مسیر جذب پول و مال و آرزوهایتان موفق شوید بسیار مهم است که مدام خواسته های تان را با خود مرور کنید و هیچ چیز جز یک تابلوی خوشبختی نمی تواند تمامی آرزوهای تان را یکجا در خودش جای دهد. برای تهیه تابلوی خوشبختی ابتدا لیستی از خواسته های تان را یادداشت نمایید، سپس با جستجو در اینترنت یا در مجلات مختلف عکس هایی که نمادی از خواسته و آرزوی شماست را پیدا کنید، سپس آن را برش زده و روی تخته یا یک مقوای بزرگ بچسبانید. وقتی تصویری از تمامی آرزوهای تان را روی تابلو چسبانید می توانید این تابلوی خوشبختی را روی دیوار اتاق خواب یا دفتر کار خود آویزان کنید.

هر بار که به تابلوی خوشبختی نگاه می کنید احساس خوبی در شما به وجود می آید. هیجان و انرژی و ارتعاش مثبت وجودتان را پر می کند. البته می توانید به جای این تصاویر زیبا، آرزوهایتان را یادداشت کرده و در جایی که در معرض دیدتان است بچسبانید ولی معمولاً افراد با تصاویر راحت تر ارتباط برقرار می کنند تا با کلمات، چون با دیدن تصاویر ذهن شما خیلی سریعتر می تواند خودش را در آن جایگاه قرار دهد و نیازی به تصویر سازی مجدد نیست، در حالی که با خواندن کلمات، مقداری طول می کشد تا ذهن تصاویر مورد نظر را بسازد و فرکانس مثبت از خودش ساطع کند. از طرفی اگر شما تصویر سازی اولیه در مورد خواسته هایتان را به درستی انجام نداده باشید ذهن با خواندن کلمات دچار سردرگمی شده و هر بار یک چیز متفاوت را به تصویر می کشد که این نیز در جذب پول و مال نتیجه ای به همراه نخواهد داشت.

این مطلب ادامه دارد….

امتیاز 5 از 2 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *