چگونه می توانم مغناطیس ثروت شوم؟ – قسمت اول

قانون جذب پول و ثروت

یکی از مهمترین اصول برای ثروتمند شدن که حتی نسبت به سرمایه اولیه نیز اولویت بیشتری دارد این است که فرد از قانون جذب آگاهی داشته باشد تا به مغناطیس ثروت تبدیل شده و بتواند با جذب پول و ثروت به اهدافش دست یابد. یک فرد هر چقدر هم که ثروتمند باشد باز هم مایل است در مسیر جذب پول و ثروت موفق ظاهر گردد، می دانید به چه دلیل؟ برای اینکه در جهانی زندگی می کنیم که پول در آن حرف اول را می زند. بی تعارف می گوییم در این دوره پول بیشتر مساوی ست با جایگاه بالاتر، به همین خاطر است که کسب پول یکی از مهمترین انگیزه های زندگی برای همه ی ماست.

شاید این سوال برای شما به وجود بیاید که آیا حقیقتاً می توان با استفاده از قانون جذب ثروتمند شد؟ من چگونه می توانم محرکی برای جذب پول و ثروت به زندگی خود باشم؟

در پاسخ به سوالات شما باید بگوییم مطابق با قانون جذب شما می توانید هر آنچه را که آرزویش را داشته اید به خود جذب نمایید. در این مورد خاص یعنی جذب پول و ثروت در ابتدا باید ذهن ثروتمندی داشته باشید، چرا که بدون داشتن ذهنی ثروتمند هر چقدر هم که سرمایه داشته باشید را از دست خواهید داد و گناه و معصیت آن را به گردن بخت و اقبال تیره خود خواهید انداخت.

چه عواملی ممکن است از جذب پول و ثروت جلوگیری کند؟

عوامل بازدارنده جذب ثروت

یکی از تکراری ترین عوامل بازدارنده جذب پول و ثروت که گریبانگیر اکثریت جامعه است داشتن ذهنی فقیر و بدبخت است. تا زمانی که شما ذهنیت خود را نسبت به پول تغییر نداده و نظام باورهای مالیتان را از نو بنا ننهید هرگز ثروتمند نخواهید شد. مهمترین فاکتور مشترک در افراد با ذهنیت فقیر این است که این افراد بیش از اندازه در ارتباط با مباحث مالی دچار استرس و نگرانی هستند. این گروه مدام نگران این هستند که مبادا حقوقشان به موقع واریز نشود، کرایه خانه عقب نیفتند، مهلت پرداخت قبوض تمام نشود و…

اگر می خواهید بدانید دارای ذهنی ثروتمند هستید یا فقیر باید به احساستان درباره پول رجوع کنید. شما احساس می کنید کسب درآمد و پول درآوردن کار ساده ای است یا باید برای درآوردن ۱۰۰۰ تومان به سختی کار کرد و عرق ریخت؟ همین سوال ساده می تواند تلنگری برای شما باشد. اگر دارای ذهن فقیری هستید تا فرصت باقی ست ذهنیت خود را تغییر داده و در مسیر جذب پول و ثروت قدم بردارید.

اگر مدام افکار و تفکرات منفی در سر می پرورانید مطلع باشید که ناخواسته در حق خودتان ظلم می کنید. این افکار منفی هرگز اجازه نخواهند داد شما در ارتباط به جذب پول و ثروت موفق شوید. نه تنها با داشتن این افکار ثروتمند نخواهید شد، بلکه روز به روز از نظر مالی ضعیف تر هم می شوید، در نهایت می بینید بیشتر عمر خود را به استرس و نگرانی یا حسرت و بغض گذرانده اید، پس تا فرصت دارید اقدام کنید، همین امروز و همین لحظه که جهان هستی شما را به خواندن این مقاله وادار کرده، ذهن خود را تغییر دهید و به جای فکر کردن به افکار منفی و تمرکز روی بدهی ها و بدبختی ها، کرایه خانه، پرداخت قبوض، تاریخ واریز یارانه، هزینه های زندگی و… احساس خوبی نسبت به پول داشته باشید.

لحظه ای را به خاطر آورید که مبلغی پول به حسابتان واریز شده. اگر می خواهید به مغناطیس ثروت تبدیل شوید باید لحظه لحظه زندگی تان همین احساس خوب و ارتعاش مثبت را داشته باشید. این ارتعاش مثبتی که در رابطه با احساس داشتن پول از شما ساطع می گردد همان معجزه ای ست که می تواند هر چه پول در جهان هستی است را به سوی شما جذب کند.

مثبت اندیشی را فراموش نکنید، هرگز اجازه ندهید افکار منفی ذهن شما پر کنند. از آنجایی که افکار و احساسات منفی بسیار نیرومندتر از افکار و احساسات مثبت هستند، به راحتی از ذهن شما پاک نخواهند شد. حتماً تجربه کرده اید که استرس یا غم مدت ها ذهن شما را درگیر خود می کند و باید ساعت ها تلاش کنید تا ذهنتان را به افکار دیگری منحرف نمایید.

بنابراین قبل از به وجود آمدن افکار منفی، آنها را در نطفه خفه کنید و اجازه ندهید در ذهن شما ریشه بدوانند. هر گاه فکری که منجر به به وجود آمدن احساس و ارتعاش منفی در شما می شود، به ذهنتان خطور کرد به سرعت با انجام فعالیت های مورد علاقه تان و فکر کردن به رویاهایتان آن از بین ببرید، چون این افکار هر چقدر بیشتر در ذهن باقی بمانند قدرتمندتر و خطرناک تر می شوند.

این مقاله ادامه دارد، در قسمت بعد بیشتر درباره جذب پول و ثروت توضیح می دهیم.

امتیاز 1 از 1 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *