قانون جذب خواستگار – قسمت دوم

جذب خواستگار

در مطلب قبل شما را با قانون جذب خواستگار آشنا کردیم و مهم ترین اصولی که می بایست برای جذب خواستگار مورد علاقه تان رعایت نمایید را به شما گوشزد کردیم، در این مطلب نیز به ادامه مقاله قبل خواهیم پرداخت و سعی می کنیم مبحث قانون جذب خواستگار را در این مطلب تمام کنیم. لطفاً تا انتها ما را همراهی نمایید.

قانون جذب خواستگار

۵ – خودتان را متاهل فرض کنید.

قانون جذب خواستگار

باور کنید که شوهری مناسب با ایده آل هایتان جذب کرده و در حال حاضر زندگی زناشویی موفق و خوشبختی را در کنار او سپری می کنید. در خیال خود با شوهرتان به گردش و مسافرت بروید. از زندگی زوج های دیگر و یا حتی فیلم های عاشقانه و رمانتیک ایده بگیرید و اجازه بدهید شور و اشتیاق عاشق شدن در شما اوج بگیرد.

برای همسر آینده تان نامه ای عاشقانه بنویسید و از خصوصیات مثبت او تعریف کرده و آنها را ستایش کنید. هر از گاهی برایش یک هدیه بگیرید. چیزهایی کوچک که در آینده می توانید به شوهرتان تقدیم کنید. این وسیله ها در شما ایجاد انگیزه می کنند و این انگیزه در نهایت به ارتعاش عشق منجر شده و ارتعاشی هم فرکانس با خود را جذب خواهد کرد.

خریدن لوازم جهیزیه هم ایده خوبی است، یکی از اساسی ترین پایه های قانون جذب این است که پیش زمینه را برای دریافت خواسته آماده کنیم، برای جذب خواستگار نیز به همین طریق است. شما برای ازدواج می بایست جهیزیه ای برای خود تدارک ببینید، پس از همین الان با خرید لوازم کوچک جهیزیه شرایط را برای رسیدن مرد رویاهایتان آماده کنید.

۶ – امیدتان را از دست ندهید.

قانون جذب خواستگار

باور داشته باشید که می توانید با استفاده از قانون جذب ازدواج کنید و خوشبخت شوید. به هیچ وجه افکار منفی از قبیل : “من نمی توانم کسی را به خودم جذب کنم!”، “من همیشه باید حسرت یک زندگی خوب را بکشم” و… را به مخیله تان راه ندهید. همه چیز با امید و توکل ممکن است. شما حتماً در زندگی خود بارها و بارها شاهد معجزه بوده اید. همین که الان زنده هستید و نفس می کشید یک معجزه است پس به قانون جذب و کائنات ایمان داشته باشید و اجازه بدهید بهترین تقدیر را برای شما رقم بزنند. حداقل این که شما با تکیه بر قانون جذب اگر چیزی به دست نیاورید هم چیزی را از دست نخواهید داد و وضع کنونی تان بدتر نخواهد شد، پس ریسکی برایتان نخواهد داشت. فقط و فقط امیدوار باشید آنگاه معجزه را با چشم خود خواهید دید.

۷ – نشانه ها را به فال نیک بگیرید.

قانون جذب خواستگار

حتماً با رسم فال گوش آشنا هستید، رسمی که امروزه به کلی منسوخ شده. در گذشته در شب چهارشنبه سوری دختران دم بخت بعد از نیت کردن به کوی و برزن رفته و فال گوش ایستاده و به حرف دیگران گوش می دادند و اگر در صحبت های آنان نشانه ای مرتبط با حاجت خود پیدا می کردند مبنا را بر حاجت روا شدن خود قرار می دادند.

شما نیز می توانید همین کار را انجام دهید. در محیط اطراف خود به دنبال نشانه های عشق بگردید. هر چیز کوچکی می تواند نشانه ای از سوی کائنات باشد که به شما می گوید به زودی به خواسته تان خواهید رسید. بعنوان مثال ابرهای آسمان به شکل عروس یا قلب در می آیند، یا در خیابان ماشین عروس می بینید، یا سنگی به شکل قلب پیدا می کنید و… اگر دقت کنید می بینید که نشانه های بسیاری وجود دارند که ما هر روز نا آگاهانه از کنار آنها عبور می کنیم. ولی از امروز سعی کنید بیشتر به این نشانه ها توجه کنید. این نشانه ها از سوی جهان هستی برای شما ارسال شده پس پاسخ آن را با امیدواری و اشتیاق بیشتری برای رسیدن به خواسته تان بدهید.

در پایان لازم است این نکته را عرض کنیم که اگر چه جذب خواستگار موضوع مهمی است، ولی از آن مهمتر به نتیجه رسیدن مراسم خواستگاری و تبدیل خواستگار به شوهر است. پس فقط به جذب خواستگار بسنده نکنید چون ممکن است انواع و اقسام خواستگار برای خواستگاری به منزل شما بیایند ولی با هیچ کدام به تفاهم نرسید و آنها تا ابد در ذهن شما بعنوان یک خواستگار باقی بمانند. پس به جای فکر کردن به مراسم خواستگاری، در ذهنتان فقط به دوران تاهل و پس از ازدواج فکر کنید که بصورت خودجوش خواستگاری را نیز شامل می شود.

کاربران گرامی چنانچه تجربه ای از قانون جذب خواستگار دارید، یا قصد دارید با تکیه بر این قانون یک همسر خوب و مناسب پیدا کنید از قسمت نظرات با ما در تعامل باشید.

امتیاز 3.5 از 2 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *