جذب ثروت با باورهای ناخودآگاه مثبت – قسمت اول

جذب ثروت و پول با باورهای مثبت

شاید حتی خودتان هم به از این موضوع مطلع نباشید و به آن توجه نکرده باشید ولی احتمالاً شما هم جزء افرادی هستید که چندین باور منفی ناخودآکاه درباره پول در ذهن می پرورانید و اتفاقاً همین باورهای منفی که در ناخودآگاه ذهن شما جا خوش کرده است موجب میشود در جذب ثروت و پول ناتوان ظاهر شده و اصطلاحاً مدام درجا بزنید، دریغ از یک گام رو به جلو. اگر واقعاً این چنین است و با اینکه راه های زیادی را برای جذب ثروت و پول امتحان کرده اید ولی هنوز هم آه در بساط ندارید باید حتماً الگوها و باورهای درونی و ناخودآگاه خود را درباره ثروت، پول، فراوانی، موفقیت و… تعییر دهید.

ارتباط باورهای ناخودآگاه با جذب ثروت و پول

پول و ثروت نیز مانند هر چیز دیگری در زندگی یک نوع انرژی است، هنگامی که شما در جایی از ناخودآگاه ذهن خود به این نعمت گشاینده مشکلات احساسات منفی نظیر گناه، ترس، خشم، استرس، خشم و یا هر احساس منفی و مخرب دیگری را نسبت می دهید قطعاً مسیر درستی را برای جذب ثروت و پول انتخاب نکرده اید و ناخودآگاهتان هرگز اجازه نخواهد داد شما به ثروت بزرگی دست یابید.

هر نوع رشدی نیازمند ملزوماتی است، همان طور که یک کودک برای رشد کردن به پروتئین، ویتامین، هوای پاک و… نیاز دارد رشد اقتصادی و جذب ثروت و پول هم نیازمند احساسات خوب و مثبت نظیر لذت، خوشبختی، اشتیاق، هیجان و… است.

احساسات مثبت زاییده افکار و اندیشه های مثبتی است که در ناخودآگاه ذهن قرار دارند. هنگامی که شما باورهای ناخودآگاه مثبتی درباره پول در ذهن می پرورانید، احساسات مثبتی در شما به وجود می آید که قادر است شما را به سوی جذب ثروت و پول و فراوانی و موفقیت سوق دهد. برای موفقیت مالی نیازمند چنین چرخه ای هستید : افکار، احساسات و عملکرد. به این صورت که افکار موجب به وجود آوردن احساساتی مثبت در شما شده و این احساسات مثبت دارای انرژی زیادی هستند که شما را وادار به انجام عملکردهای موفقیت آمیزی می کنند که در نهایت به موفقیت غیر قابل باوری دست پیدا کنید.

جذب ثروت و پول با باورهای مثبت

طرح چرخه موفقیت و جذب ثروت و پول به شرح ذیل است :

الگوها و باورهای ناخودآگاه => احساسات => رفتار و عملکرد => نتیجه => تقویت باورهای ناخوآگاه

به همین دلیل است که عموم مردم اعتقاد دارند ثروت افراد پولدار روز به روز بیشتر می شود، چون پس از هر موفقیتی که کسب می کنند باورهای مثبتی که در ناخودآگاه ذهن خود می پرورانند قوی تر شده و موجب می شود در انجام کارهای بعدی موفق تر ظاهر گردند.

داشتن باورهای ناخودآگاه مثبت در رابطه با جذب ثروت و پول موجب می شود که شما احساس خوبی نسبت به پول و ثروت داشته باشید و این امر سبب می شود تا در برابر ارتعاشات فراوانی کائنات قرار گیرید و از آن بهره مند گردید. به همین دلیل است که برخی از افراد با وجود تمرینات مداوم تکنیک های قانون جذب متوجه می شوند که قانون جذب برای آنها موثر واقع نمی شود ولی زمانی که علت آن را مورد بررسی قرار می دهیم به این نتیجه می رسیم که سیگنال هایی که این افراد (که غالباً نصف بیشتر مردم جامعه را نیز تشکیل می دهند) به سمت کائنات ارسال می کنند در مقابل ارتعاشات فراوانی قرار نداشته و به عکس فقر و بدبختی را به سمت خود جذب می کنند.

چیزی که واضح است این است که تقریباً تمام مردم دنیا خواهان جذب ثروت و پول هستند و دوست دارند در گروه ثروتمند ترین افراد جهان قرار بگیرند، ولی چون از افکار و باورهای ناخودآگاه منفی خود درباره پول مطلع نبوده یا به آن اهمیت نمی دهند، فرکانس هایی مخالف با انرژی پول را از خود ساطع کرده و در نهایت به جای فراوانی، فقر را جذب می کنند و روز به روز هم در این مرداب بدبختی و هزینه های زندگی بیشتر فرو می روند.

باید همین حالا یک نکته را برای خود روشن کنید : اگر شما تحت نظام باورهای غلط والدین یا اطرافیانتان متولد و رشد کرده اید تقصیر شما نیست. آنها بر اساس اعتفادات خود و ابزارهای محدودی که در اختیار داشتند تصوری از پول و ثروت و باورهای مالی داشته که آنها را به ناخودآگاه ذهن شما نیز منتقل کرده اند و شما به عنوان کودکی که از خانواده و افراد مورد علاقه خویش تبعیت کرده و آنها را الگو قرار می دهد، ناخواسته باورهای غلط آنها را الگو قرار داده و در ذهنتان حک کرده اید ولی اکنون وقت آن رسیده که این باورهای ناخودآگاه منفی را در ذهن خود از بین برده و آنها را با باورهای مثبت جایگزین نمایید. در مطلب بعدی بیشتر درباره این باورهای ناخودآگاه منفی با شما صحبت خواهیم کرد.

ادامه دارد….

امتیاز 4 از 2 رای

4 دیدگاه برای “جذب ثروت با باورهای ناخودآگاه مثبت – قسمت اول

    •  علیرضا سیف گفت:

      سلام خدمت شما
      ممنون از اینکه وقت برای توسعه فردی خودتان میزارید و مقالات سایت رو با دقت مطالعه می نمائید . تشکر بابت دیدگاه ارزشمندتان

  1. اشتراک ها: باورهای‌ ذهنی‌ قدرتمند و تأثیر فوق العاده آن در جذب ثروت های فراوان زندگی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *