جذب ثروت با باورهای ناخودآگاه مثبت – قسمت دوم

جذب ثروت و موفقیت با باورهای مثبت ذهنی

در مطلب قبل درباره ارتباط باورهای ناخودآگاه منفی با جذب ثروت و موفقیت مالی با شما سخن گفتیم. در این مطلب قصد داریم موضوع قبلی را کاملتر کرده و به ارائه راهکاری برای این مشکل بپردازیم.

چند مثال از باورهای ناخودآگاه منفی که تاثیر مستقیمی روی جذب ثروت و موفقیت مالی می گذارد

۱ – او خوش شانس است و من بد شانس.

خیلی ها عمیقاً باور دارند که افراد موفق و ثروتمند جامعه افراد خوش شانسی هستند در حالی که خودشان را جزء بدشانس ترین افراد می دانند و تمامی شکست های مالی زندگیشان را به گردن شانس می اندازند. خطاب به این افراد باید بگوییم که چیزی به نام شانس وجود ندارد. این قدرتی که عموم مردم اصطلاح شانس را به آن نسبت می دهند همان قدرت جذب فرصت هاست که شما هم می توانید با کمی تغییر در باورهای ناخودآگاهتان خود را در مسیر آن قرار دهید. فقط کافی ست ذهنتان را برنامه ریزی کنید تا تمامی فرصت هایی که بدست می آورید به جذب ثروت و موفقیت شما منتهی گردد.

۲ – پول بیشتر، مشکلات بیشتر

اگر همچین باوری در ذهن خود پرورانده اید بدانید که این باور منفی و مخرب از پیشرفت مالی و رشد شما جلوگیری می کند، چون با توجه به این باور منفی پول از تظر شما یک مشکل است، پس چرا باید کائنات چیزی که از نظر شما یک مشکل است را در مسیرتان قرار دهد؟

۳ – می ترسم پول کافی به دست نیاورم!

به خاطر داشته باشید که هرگز از زاویه منفی درباره موضوعات مالی سخنی بر زبان نیاورده و فکری را به ذهن راه ندهید چون همین فعل منفی که درباره جذب ثروت و موفقیت به کار می برید موجب خواهد شد نتوانید پول کافی به دست بیاورید، چون افکار منفی بی نهایت قدرتمند هستند و فقط کافی ست یک فکر منفی به ذهن خطور کند، برای پاک کردن این فکر منفی و انرژی منفی و مخرب آن باید هزاران فکر با انرژی مثبت در ذهن بپرورانید. پس هرگز با خود فکر نکنید که شاید پول کافی بدست نیاورید، همیشه با خود تکرار کنید من حتماً پولی بیش از حد نیازم به دست خواهم آورد. من ثروتمندم و فکر ثروت سازی دارم که موجب می شود تمامی نیازهای مالی خود را برآورده کنم.

در بالا به چندین مورد از اندیشه ها و باورهای منفی که ذهن افراد را درگیر خود می کنند اشاره کردیم، چند باور منفی دیگر که خیلی ها در ذهن می پرورانند عبارت است از : پول سخت به دست می آید و آسان از دست می رود، پول بی ارزش است، من به حد کافی پول در نمی آورم که پس انداز کنم، من قادر نخواهم بود کسب و کار خود را راه اندازی کنم، هرگز گذشته ی خود را فراموش نمی کنم (این باور مخرب سبب می شود فرد همیشه در بدبختی های گذشته خود غوطه ور باشد) و…. این باورهای منفی و خیلی خیلی باورهای منفی دیگر سبب می شوند که تکنیک های قانون جذب درباره این افراد موثر واقع نشده و این گروه همیشه درگیر مشکلات مالی باقی بمانند.

برای پاک کردن باورهای منفی درباره پول و جذب ثروت و موفقیت چکار کنیم؟

جذب ثروت و موفقیت با باورهای مثبت ذهنی

برای از بین بردن باورهای ناخودآگاه منفی می توانید باورهای مثبت زیر را با خود تکرار کرده و آنها را در خود پرورش دهید تا تمامی افکار منفی درونی و ناخواسته شما را از بین ببرد و درونتان را از انرژی های مثبت پر کند .

 • همه می توانند ثروتمند باشد، من هم می توانم ثروتمند باشم.
 • من احساس می کنم ثروتمندم.
 • پول من را آزاد می کند.
 • پول ذهن من را آرام می کند.
 • پول مشکلاتم را حل می کند.
 • من می توانم به دیگران کمک مالی کنم.
 • من ثروت و فراوانی را جذب می کنم.
 • در دنیا بی نهایت ثروت وجود دارد و همه می توانند از آن بهره مند شوند.
 • من قادرم هر کاری را که می خواهم انجام دهم.
 • هر ایده ای که به ذهنم می رسد می تواند من را به یک میلیونر موفق تبدیل کند.
 • من از تلاش کردن خسته نمی شوم.
 • و….

شما می توانید ذهن و باورهای ناخودآگاه خود را آنطور که دوست دارید پرورش دهید، فقط کافی ست روزانه چندین عبارت تاکیدی مثبت که مد نظرتان است را با خود تکرار کنید تا به مرور تاثیر شگفت انگیز آن را به چشم ببینید. این جملات تاکیدی پس از مدتی بخشی از شخصیت و وجود شما را شکل خواهند داد که شما را به فردی ثروتمند و موفق تبدیل می کند.

این مطلب ادامه دارد…

امتیاز 0 از 0 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *