باورهای‌ ذهنی‌ قدرتمند و تأثیر فوق العاده آن در جذب ثروت های فراوان زندگی

عکس مربوط به عزت نفس

باورهای‌ ذهنی‌ قدرتمند و تأثیر فوق العاده آن در جذب ثروت های فراوان زندگی

باورهای‌ ذهنی‌ قدرتمند ،در دنیای ما انسانها همه چیز از فکرو باورهای ذهنی قدرتمند ما شروع می شود و باور و فکر اولین قدم برای رسیدن به هر اهدافی برای بشر است. به این علت در دین مبین اسلام به این موضوع اهمیت ویژه ای داده اند .همان طور که در آیات و روایات دیدید که یک ساعت فکر کردن درست و حسابی معادل ۷۰ سال عبادت محسوب می شود.  اینجاست که فکر عامل اولیه تحول و دستاوردهای انسان هاست . اصولا در قرآن کریم آنجایی که خدای رحمان به پاره ای از آیات تفکر آمیز خود اشاره می کند، در پایان می فرماید: إِنَّ فِی ذَلِکَ لَآیَاتٍ لِقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ ( اینها آیات ونشانه هایی است برای انسانهایی که تفکر می کنند).

علت اینکه همه انسان ها نمی توانند اینگونه بیندیشند و خلق کنند این است که: اصولا پدیده فکر، واحد مستقلی در وجود انسان نیست که او بتواند در هر لحظه اندیشه ای مثبت، خلاق، هدفمند، سازنده، روحیه ساز و مولد تولید نماید. زیرا که فکر از نظام باورهای انسان دستور می گیرد.

پیشنهاد میکنم ابتدای کار این فایل صوتی را که در مورد باورهای‌ ذهنی‌ قدرتمند و تأثیر فوق العاده آن در جذب ثروت های فراوان زندگی می باشد را گوش کنید :

این فایل ها ۱۸ قسمت هست که می توانید با وارد کردن ایمیل تان به این آدرس https://seifabadi.com/free-download این درس ها را دریافت کنید .که فایل بالا مربوط به قسمت اول این دوره می باشد .

عکس باورهای‌ ذهنی‌ قدرتمند و تأثیر فوق العاده آن در جذب ثروت در سال 2018

 

باورهای‌ ذهنی‌ قدرتمند و تأثیر فوق العاده آن در جذب ثروت های فراوان زندگی

آیا تا به حال به موضوع قدرت باورهای ذهنی قدرتمند و تأثیر آن در رشد و ارتقای زندگی تان فکر کردید ؟ تا به حال به این موضوع توجه نمودید با استفاده از قانون باورها می توانید بصورت قدرتمند زندگی رویایی خودتان را بسازید ؟ تا به حال به این موضوع برخورد کردی که گاهی اوقات، بسیاری از ما انسان‌ها آن‌قدر مهارت و ایده‌های بسیار زیبایی داریم ،ولی به خاطر پائین بودن اعتمادبه‌نفسمان حاضر نیستیم حرکت کنیم، می‌دانیم با انجام این کار موفق می‌شویم ولی انجامش نمی‌دهیم.فکر می کنید علت چیست ؟

شاید برای شما هم پیش‌آمده باشد وقتی استاد و یا معلمی در دانشگاه یا مدرسه می‌خواست درس ریاضی بپرسد، برخی از دانشجویان با توجه به اینکه مطالعه زیادی در آن زمینه داشتند ولی حاضر نبودند به سؤالات استاد پاسخ بدهند و سر کلاس دائماً خودشان را از دید استاد پنهان می‌کردند.

یکی از اساسی‌ترین آیتم‌های موفقیت باورهای ذهنی قدرتمند افراد است که از اهمیت زیادی دررسیدن به موفقیت برخوردار است. یک انسان وقتی می‌تواند به موفقیت برسد که خودش را باور داشته باشد. برای خودش و دیدگاهش اهمیت قائل شود و محتاج توجه و نظر دیگران نباشد‌. اگر برای شما نظر دیگران مهم نباشد چگونه فکر می‌کنید؟ در زندگی خود چگونه عمل می‌کنید و چه تغییراتی در زندگی خود ایجاد می‌کنید؟

گاهی اوقات بارها در محیط کاری مختلفی که مشغول فعالیت بودم مشاهده می‌کردم که خیلی از انسان‌های توانمند که به خاطر پائین بودن اعتمادبه‌نفسشان حاضر نشدن که بروند پیش رئیس و پیرامون توانمندی‌های خودشان صحبت بکنند و یا از حق‌وحقوق خودشان دفاع بکنند. یکی از دوستان من که انسان بسیار توانمندی دریکی از دستگاه‌های دولتی مشغول به خدمت بود، به خاطر پائین بودن اعتمادبه‌نفسش، هیچ‌وقت نمی‌توانست نَه بگوید و به خاطر توانمندی‌هایش کار مابقی همکارانش رو هم به این واگذار کرده بودند و به همین خاطر وی هر شب تا ۹ شب در محل کار مشغول به کار بود.

مـن بـا اعتقاد کامل به شـما می‌گویم کـه تنها موضوع تعیین‌کننده در موفقیت ما انسان‌ها  قدرت باور هر فـرد دربـاره موفقیت و قدرت درونی خودش اسـت. این اصلی اسـت که باعث شـده تـا ابد در جهـان همه نـوع افراد از موفق تا شکست‌خورده و ضعیف وجود داشـته باشـد،پس سعی کنید با تغییر باورهای غلط ذهنی مان سلامتی ، ثروت ، سعادتمندی و… را جذب نماییم و تاثیر قدرتمند قانون باورها را در زندگی تان لمس نمایید .پیشنهاد میکنم حتماً مقاله جذب ثروت با باورهای ناخودآگاه مثبت را مطالعه بکنید .

 

باورهای‌ ذهنی‌ قدرتمند و تأثیر فوق العاده آن در جذب ثروت های فراوان زندگی (داستان عقاب و مرغ)

در کوهی باشکوه وعظیم، جایی که یک عقاب پیر و ضعیف در آنجا زندگی می‌کرد. در لانه عقاب چهارتخم بزرگ جوجه عقاب بود. روزی زمین‌لرزه باعث لرزش صخره‌ها و سرخوردن یکی از تخم‌ها به پائین کوه شد. تخم عقاب داخل مزرعه مرغ و خروس‌ها افتاد. مزرعه دقیقاً پائین کوه بود. با توجه به غریزه‌ای که مرغ‌ها داشتند، می‌دانستند که باید از تخم‌ها مراقبت کنند؛ بنابراین یکی از مرغ‌های مسن و قدیمی مزرعه داوطلب نگهداری و مراقبت از تخم بزرگ شد.

باورهای‌ ذهنی‌ قدرتمند و تأثیر فوق العاده آن در جذب ثروت در سال 2018 در داستان عقاب و مرغ

تخم شکست و یک جوجه عقاب زیبا از داخل آن بیرون آمد. با تولد جوجه عقاب این حس که یک جوجه مرغ است در او تقویت شد. خیلی زود عقاب باور کرد که هیچ‌چیز بیشتر از بقیه ندارد و او هم مانند سایرین مانند یک مرغ است. عقاب خانه و خانواده‌اش را دوست داشت، اما روح او برای چیزی بیشتر ازآنچه بود، فریاد می‌کشید. روزی او با سایر دوستان مرغی‌اش در مزرعه بازی می‌کرد ناگهان به آسمان نگاه کرد، متوجه یک گروه از عقاب‌ها در اوج آسمان‌ها شد.

عقاب فریاد زد اووه، سپس اشک در چشمانش جمع شد و آرزو کرد که کاش می‌توانست مانند آن پرندگان در آسمان اوج بگیرد و پرواز کند، یکی از مرغ‌ها که حرف او را شنید، خندید و گفت: «تو نمی‌توانی با آن پرنده‌ها پرواز کنی. تو یک مرغی و مرغ‌ها نمی‌توانند در آسمان اوج بگیرند و پرواز کنند.»

عقاب هم چنان به افق خیره شد و پرواز عقاب‌ها را تماشا کرد. خانواده واقعی‌اش آن بالابودند و او آرزو می‌کرد که کاش می‌توانست با آن‌ها باشد. هرزمانی که رؤیایش او را وسوسه می‌کرد که اوج بگیرد و پرواز کند، با خودش می‌گفت این کار نشدنی است، فراموشش کن. بعد از مدتی عقاب آرزویش را فراموش کرد و مانند سایر مرغ‌ها به زندگی پرداخت و پس از مدتی زندگی به‌عنوان یک مرغ، عقاب مانند یک مرغ مرد و از دنیا رفت.

پند اخلاقی داستان و استفاده آن در تغییر باورهای غلط ذهنی :

اگر شما به حرف مرغ‌های اطرافتان گوش دهید، مانند آن مرغ‌ها زندگی خواهید کرد و مانند آن‌ها خواهید مُرد. دوست عزیز در درون شما یک عقابی وجود دارد. از کجا این‌قدر مطمئن می‌گویم؟ اگر در درونتان چنین چیزی وجود نداشت هرگز برای بهبود خودتان قدم برنمی‌داشتید. این صدای درون شماست که می‌خواهد اوج بگیرد، اوج بگیرد و اوج بگیرد. شما همانند یک عقاب هستید و حالا زمان آن است که رؤیاها و آرزوهایتان را دنبال کنید و از جهان مرغی اطرافتان جدا شوید.

در راستای تکمیل مقالهباورهای‌ ذهنی‌ قدرتمند و تأثیر فوق العاده آن در جذب ثروت همین بس که انسان‌ها همان چیزی می‌شوند که خودباور دارند.

همه ما انسان‌ها وقتی به دنیا می‌آییم اعتمادبه‌نفس بسیار بالایی داریم، به کودکان اطراف خود یا فرزندان خود توجه کنید، کاملاً این حرف من را در آن‌ها به‌وضوح می‌بینید، ولی به‌مرورزمان به خاطر شرایط اجتماعی و… اعتمادبه‌نفسمان کاهش پیدا می‌کند. ولی این را باور داشته باشید که شما انسانی ارزشمندی هستید و با تمرین کردن می‌توانید خداوند را در وجود خود پیدا کنید فارغ از اینکه گذشته شما چه جوری بوده است.این موضوع همان قدرت باور است که شما دوست عزیز می بایست با کارکردن بر روی باورهای غلط و جایگزین نمودن باورهای قدرتمند زندگی شاد و آرامی را برای خود و خانواده تان رقم بزنید .من به شما تضمین می کنم که اگر بر روی باورهای خود وقت بگذارید بعد از مدتی ثروت های جهان هستی به سمت شما جاری می شود .
در پایان از شما دوست عزیز و گرامی ، خواهش میکنم نظرات ارزشمند خودتان را پیرامون مقاله باورهای‌ ذهنی‌ قدرتمند و تأثیر فوق العاده آن در جذب ثروت های فراوان زندگی در قسمت نظرات همین مقاله بیان نمائید .

برای خرید کتاب معجزه اعتماد به نفس (هزینه پست کاملاً رایگان و یک تخفیف ویژه برای خرید کتاب برای مدت محدود)بر روی تصویر کتاب کلیک کنید 

امتیاز 4 از 4 رای

2 دیدگاه برای “باورهای‌ ذهنی‌ قدرتمند و تأثیر فوق العاده آن در جذب ثروت های فراوان زندگی

  1. اشتراک ها: قانون جذب چیست و اساساً می تواند چه اهمیتی در زندگی ما انسان ها داشته باشد؟

  2. اشتراک ها: اعتماد به نفس به شیوه قانون وضوح از طریق تضاد و شناسایی علائم افرادی که فاقد اعتماد به نفس می باشند - گروه تحقیقاتی سیف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *