۵ تکنیک کاربردی کسب ثروت با قانون جذب که باید بدانی

کسب ثروت با قانون جذب

شکی نیست که پول و ثروت نقش مهمی در زندگی هر فردی دارد. آیا می دانستید کسب ثروت با قانون جذب نیز میسر است؟ حتی اگر علاقه ای به کسب ثروت و پولدار شدن هم نداشته باشید ولی نمی توانید وانمود کنید پول و ثروت ارزشی ندارد. در تکنیک های عملی کسب ثروت با قانون جذب فرا می گیرید که چگونه پول را به خود جذب کنید. این ثروت می تواند منبع خوی برای انجام اموری باشد که سال ها آرزویش را داشتید.

این پول می تواند صرف امور خیریه شود و یا اینکه رفاه و آسایش خود و خانواده را فراهم کند. کسب ثروت با قانون جذب ابتدای مسیری است که شما را به خواسته ها و آرزوهای قلبی می رساند. در این مطلب گروه تحقیقاتی سیف کاربردی ترین تکنیک های کسب ثروت با قانون جذب را پیشنهاد می دهد با انجام صحیح این موارد به زودی شاهد پول و ثروت در زندگی و کسب موفقیت خواهید شد.

تکنیک اول کسب ثروت با قانون جذب – تصویرسازی

بارها گفته ایم که همه چیز در ذهن اتفاق میفتد. این ذهن و تفکرات است که کنترل زندگی را در دست دارد. اولین تکنیک و مهم ترین راه کسب ثروت با قانون جذب تغییر تصورات ذهنی است. قبلا در مورد تصویر سازی ذهنی در قانون جذب توضیح داده شد. در این مطلب خاطر نشان می کنیم که زیاد نگران بی پولی نباشید و مدام به شرایط بد مالی فکر نکنید.

از امروز کاملا بر عکس فکر کنید به این صورت که تصورکنید فردی پولدار هستید که ثروت زیادی دارد. خود را در حالت پول خرج کردن تصور کنید. لذت پول خرج کردن بدون تشویش را حس کنید. اشتباهی که در این مورد رخ می دهد اینست که تصویر سازی ذهنی را با تجربیات گذشته ترکیب کنیم. در این تصورات بدون دخالت گذشته از احساس فعلی لذت ببرید.

انجام این تمرین در روزهای اول بسیار مشکل است و اغلب ذهن به تجربیات قبلی باز می گردد. طبیعی است که در روزهای اول نتوانید همه ذهن را معطوف به نگرش ذهنی مثبت کنید. انجام این تکنیک در روزهای بعدی ساده تر خواهد شد. این تکنیک را حداقل روزی ۱۰ دقیقه قبل از خواب و یا در ابتدای صبح انجام دهید.

تکنیک دوم کسب ثروت با قانون جذب – شکرگذاری

قانون جذب پول و ثروت

شکر نعمت نعمتت افزون کند

کفر نعمت از کفت بیرون کند

حتی در وضعیت مالی فعلی نیز می توانید قدردان پولی که دارید باشید. توجه داشته باشید که همواره افرادی فقیرتر هم وجود دارند. شکرگذار آنچه دارید باشید ولی قانع به داشته هایتان نباشید. سپاسگذاری و قدردانی از نعمات موجب ارتعاشات بیشتری شده و این ارتعاشات هماهنگ به کائنات نیز خواهد رسید. قدردانی در جذب انرژی های مثبت معجزه می کند.

تکنیک سوم کسب ثروت با قانون جذب – باور

باور کنید که روزی ثروتمند خواهید شد و با این یقین خود را یک پولدار تصور کنید. بدیهی است که هنوز به ثروت دست پیدا نکرده اید ولی وانمود کنید که ثروتمند هستید. همانند افراد میلیاردر رفتار کنید و همچون کسی که ثروتی رویایی را در اختیار دارد فکر کنید.

اگر بتوانید به گونه ای رفتار کنید که گویی پول و ثروت زیادی را دریافت کرده اید یعنی به کسب ثروت با قانون جذب باور دارید. این امر ارتعاشاتی را ساطع می کند که می گوید شما لایق ثروت هستید. برای رسیدن به این باور یک تمرین عملی را پیشنهاد می کنیم. به فروشگاه های گران قیمت بروید و وانمود کنید که قصد خرید دارید همانند دیگر افرادی که از این فروشگاه خرید می کنند رفتار کنید. گاهی اجناس را بردارید و نگاه کنید حتی می توانید لباس ها را پرو کنید.

تکنیک چهارم کسب ثروت با قانون جذب – احساس

آیا تاکنون فکر کرده اید پولدار بودن چه حسی دارد؟ میلیاردرها چه احساسی دارند؟ پول می تواند به انسان حس شادی، احساس امنیت و یا آزادی بدهد. کمی بیندیشید که با کسب ثروت چه احساسی خواهید داشت. باید بتوانید همان احساس را امروز تجربه کنید. به اماکنی که افراد ثروتمند در آنجا حضور دارند رفته و احساس داشتن ثروت را با تمام وجود حس کنید. احساسات بسیار جدی تر از چیزی هستند که تصور می کنید. احساسات منبع اصلی دریافت ها هستند. در روزهای اول امکان اینکه احساسی همچون یک ثروتمند واقعی را تجربه کنید وجود ندارد ولی هر چه بیشتر با این قشر از جامعه مراوده داشته باشید بهتر می توانید احساسی واقعی و طبیعی را تجربه کنید.

تکنیک پنجم کسب ثروت با قانون جذب – نوشتن سناریوی ثروت

با کسب ثروت زندگی شیرین تری را تجربه می کنید که تحقق خواسته ها و آرزوها در آن میسر می شود. سناریوی زندگی خود را بنویسید. رویاها و افکار شیرین خود در ارتباط با پول را بنویسید. ذهن، فکر و احساس را در زندگی وارد کنید. چه کارهایی پس از پولدار شدن انجام خواهید داد؟ در این مورد صحبت کنید و حتی به طور مکتوب این موارد را در جایی یادداشت کنید. در این نوشته ها از بی پولی، نداری و فقر صحبتی در میان نیست.

همه این تکنیک ها نیاز به تمرین و تکرار دارد ولی یقین داشته باشید که ثمربخش است و به زودی نتیجه آن را خواهید دید. با انجام این موارد ارتعاشات جذب پول را فعال می کنید. باید در مدار صحیح کسب ثروت کائنات قرار گیرید تا همه چیز به سادگی اتفاق بیفتد. باید از کاری که انجام می دهید لذت ببرید هر کدام از این مراحل را با لذت انجام دهید تا نتیجه بخش باشد.

امتیاز 5 از 1 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *