وقتی قانون جذب درست عمل نمی کند چکار کنیم؟

عمل نکردن قانون جذب

گاهی اوقات پیش می آید که با وجود رعایت کردن تکنیک ها و گام های قانون جذب، این قانون برای افراد درست عمل نمی کند. این برای افراد بسیار نا امید کننده است که می بینند با وجود اینکه قسمتی از وقت خود را به تمرینات قانون جذب اختصاص داده اند ولی به نتیجه مطلوبی دست نیافته اند. در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم در زمان عمل نکردن قانون جذب باید چه کارهایی انجام دهید و چگونه کائنات را مجبور کنید که خواسته های تان را به سوی شما جذب کند.

در زمان عمل نکردن قانون جذب چه کنیم؟

۱ – خودتان را باور داشته باشید.

معمولاً انسان ها در ضمیر ناخودآگاهشان به توانایی های خود ایمان ندارند. اگر چه آنها دوست دارند با استفاده از قانون جذب آرزوهایشان را برآورده کنند ولی در دل معتقدند سزاوار برآورده شدن رویاهایشان نیستند و هرگز نخواهند توانست به آرزوهایشان دست یابند.

فقط کافی ست به درونتان رجوع کنید، اگر شما هم در اعماق ضمیر ناخودآگاهتان همچین باوری دارید، بیهوده وقتتان را با تمرینات قانون جذب هدر می دهید، چون تا زمانی که شما باور نکنید که شایسته دریافت بهترین چیزها و رسیدن به بزرگ ترین موفقیت ها هستید، هر چقدر هم که در زمینه قانون جذب تلاش کنید بیهوده خواهد بود.

۲ – به جای فقدان بر روی فراوانی تمرکز کنید.

بسیاری از افراد معتقدند منابع محدودی از پول، ثروت، موفقیت، سلامتی و…. در جهان وجود دارد و این اتفاقات خوب و مثبت برای افراد خاصی رخ می دهد، ولی در واقع چنین نیست. در دنیا بی نهایت پول، ثروت، موفقیت، سلامتی و اتفاقات خوب و دوست داشتنی وجود دارد، فقط کافی ست باور داشته باشید که در وفور نعمت هستید. زمانی که شما خودتان باور دارید فقدان خواسته هایتان در جهان هستی ملموس است، چگونه می توانید از این مقدار کم سهمی داشته باشید؟

از چرخه منفی نگری خارج شوید و مثبت فکر کنید. از تمام خواسته هایتان در جهان هستی بی نهایت وجود دارد، فقط کافی ست روی رویاهایتان تمرکز کنید تا آنها را برای خود خلق نمایید.

۳ – تعامل با افراد نادرست در زندگی

برای بعضی از افراد دلیل عمل نکردن قانون جذب این است که با افراد درست و مثبت اندیشی در تعامل نیستند. شما هر چقدر هم در خلوت خویش روی اتفاقات خوب تمرکز کنید و ارتعاش مثبت ایجاد کنید ولی همین که با فردی منفی نگر و شکوه گر که از زمین و زمان ناراضی است و مدام از وضعیت بد اقتصادی گله مند است، یا حتی به عنوان درددل شما را مخاطب قرار داده و از نا ملایمات زندگی و دردهایش برایتان می گوید نا خواسته شما را به فکر اتفاقات بد و منفی می اندازد. وقتی با همچین افرادی هم صحبت می شوید نا خواسته ارتعاش منفی تولید می کنید و این ارتعاش منفی به جای اینکه خواسته های تان را جذب کند، آنها را دفع کرده و در عوض چیزهایی که از آنها گریزانید مانند فقر، بیماری، عدم موفقیت و… را به سوی شما جذب می کند.

پس اکیداً توصیه می کنیم برای اینکه جلوی عمل نکردن قانون جذب را بگیرید از معاشرت و تعامل با افراد غرغرو و منفی نگر بر حذر باشید، اگر هم این افراد از خویشاوندان درجه یک شما مانند همسر، پدر، مادر، خواهر یا برادر هستند و نمی توانید با آنها قطع رابطه کنید، سعی کنید راه درست را به آنها نشان دهید تا آنها هم بتوانند این عادات ناپسند خود را ترک نموده و در عوض در جذب خواسته هایشان قدم بردارند. اگر هم می بینید که این افراد به هیچ وجه قصد ترک عادات بد خود را ندارند، زمانی که در حال صحبت درباره موضوعات منفی هستند، خیلی سریع قبل از این که حال بد آنان به شما نیز سرایت کند موضوع بحث را عوض کنید و یک لطیفه یا خاطره ای خوب تعریف کنید تا لبخند به لب آن فرد آمده و از صحبت کردن در مورد موضوعات منفی خودداری کند.

کاربران گرامی البته مبحث عمل نکردن قانون جذب در این ۳ عنوان خلاصه نمی شود ولی عناوینی که ذکر کردیم مهم ترین دلایل عمل نکردن قانون جذب برای بسیاری از افراد است. به نظر شما دیگر چه عواملی می توانند موجب عمل نکردن قانون جذب برای یک فرد شوند؟ با ما در تعامل باشید و نظرتان ارزشمندتان را با ما در میان بگذارید.

امتیاز 1 از 1 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *