دانلود رایگان دوره توسعه فردی با نگاه پول سازی


سلام بهترین های جهان هستی

میل به ثروتمند شدن، خوب زیستن ، جایگاه عالی اجتماعی داشتن ، محبوب و مقبول همگان بودن ، توانایی و قدرت مالی عالی داشتن در همه افراد وجود دارد. انسانی نیست که به این موضوع اشراف نداشته باشد که فقر و تنگدستی عامل بسیاری از ناکامی‌ها، بدبختی‌ها و مشکلات جهان هستی است؛ اما ممکن است این سؤالات برای شما پیش بیاید :

  • چگونه می‌شود به ثروت فراوان دست پیدا کرد؟
  • آیا امکان ثروتمند شدن برای همه افراد جامعه وجود دارد؟
  • چرا عده‌ای در پول و ثروت غرق هستند و عده‌ای محتاج نان شب؟
  • آیا فردی که در خانواده‌ای فقیر به دنیا آمده است هم می‌تواند ثروتمند شود؟

واقعیت این است که ثروت آفرینی یک مهارت است ، یک علم است ، علمی که تابع قوانین منظم جهان هستی است و افرادی که هوشیارند و از این قوانین به نفع خود استفاده می‌کنند؛ می‌توانند بدون زحمت و سختی فراوان به موفقیت‌های شگفت‌انگیزی دست پیدا کنند. این دوره رایگان توسعه فردی و موفقیت با محوریت پولسازی قوانین نانوشته خلق و جذب ثروت را به شما می‌آموزد که شاید هیچ‌کس و هیچ جا از آن‌ها صحبتی نشده باشد و راز موفقیت تمام ثروتمندان استفاده از این قوانین است. این دوره رایگان صوتی به شما کمک می کند تا با عزمی جدی و راسخ ، ثروت ، شهرت ، سلامتی ، معنویت روابط عالی و … را خلق کنید زیرا به شما راه شناسایی باورهای محدود کننده و چگونگی تغییر آنها را می آموزد. زیرا به شما نحوه کنترل ورودی های ذهن را می آموزد تا بدین وسیله، باورهای قدرتمند کننده ای بسازید …
به خاطر استفاده از آموزش های این دوره، فرمولی که تابع قوانین منظم جهان هستی است را یاد می‌گیرید که به شما می‌گوید: “چگونه خود را بهتر بشناسید”، چگونه با توجه به نتایج زندگی تان، باورهای محدود کننده را شناسایی و تغییر دهید ودر یک جمله خلاصه بگویم به استقلال در همه حوزه ها خواهید رسید .

جهت دریافت این دوره ارزشمند به صورت کاملاً رایگان ، تنها کافیست فرم زیر را تکمیل کنید

برای مشاهده فرم و تکمیل آن ابتدا باید وارد سایت شده باشید | وارد شوید

دوست عزیز ، تمامی اطلاعات این فرم بصورت کاملا محرمانه نزد ما باقی می ماند