به دست آوردن ثروت با استفاده از قدرت ذهن – قسمت سوم

بدست آوردن ثروت و دارایی از طریق ذهن

در دو مطلب قبلی یعنی در قسمت اول و قسمت دوم مبحث به دست آوردن ثروت با استفاده از قدرت ذهن یاد گرفتیم که چگونه می توان با پاک کردن ذهن از افکار و انرژی های منفی خود به خود موجب جذب ثروت شده و شرایط بدست آوردن ثروت و دارایی را فراهم کنید. در این مطلب می خواهیم به نکاتی دیگر در این مقوله اشاره کنیم و به شما بگوییم که برای بدست آوردن ثروت و دارایی با استفاده از قدرت ذهن باید چه کار کنید و چگونگی شایستگی ثروتمند شدن را پیدا کنید. تا پایان این بحث ما را همراهی کنید.

بدست آوردن ثروت و دارایی با استفاده از قدرت ذهن

برای بدست آوردن ثروت و دارایی لازم است که شما بی وقفه تصویری از موفقیت های آینده و یک زندگی راحت و بی دغدغه را برای خود مجسم نمایید. همیشه و در همه وقت باید این تصویر جلوی دیدگان شما باشد، یک تصویر واضح و شفاف با تمام جزئیات، نباید این تصویر به گونه ای باشد که هر بار تغییر کرده و عوض شود، برای بدست آوردن ثروت و دارایی از طریق ذهن باید ابتدا وقت صرف کرده و اهداف خود را مشخص کنید. بعد از هدف گذاری باید یک تصویر ثابت از آنچه آرزوی داشتنش را دارید را در ذهن مجسم کنید. می توانید ابتدا تمام جزئیات را یادداشت کنید. جزئیات نظیر اینکه دوست دارید منزلتان کجا باشد، چند متر باشد؟ داخل منزل چه لوازمی باشد، دیوارها چه رنگی باشند؟ آیا این منزل باغ و استخر هم دارد؟ و…. جزئیاتی از این قبیل، سعی کنید تمام آرزوهایتان را یادداشت نمایید و با قدرت تجسم آنها را پرداخته و همیشه جلوی چشمتان قرار دهید. اگر شما همیشه به اهدافتان فکر کنید و روی آنها تمرکز کنید در زمان مناسب با افراد مناسبی آشنا خواهید شد که شما را در رسیدن به رویاهایتان کمک می کنند، و یا اینکه ایده خلاقانه ای به ذهنتان خطور می کند که موجب بدست آوردن ثروت و دارایی شما خواهد شد.

افکار متمرکز و دقیق دارای قدرت بسیار زیاد و خارق العاده ای هستند. همه ی افراد ثروتمند تمام انرژیشان را بر روی یک راه حل مثبت و قدرتمند و یا بر روی آنچه می خواهند به دست بیاورند متمرکز می کنند. برخی از افراد قشر ثروتمند جامعه این کار را آگاهانه انجام می دهند و چون از قوانین موفقیت آگاهند این کار را تمرینی برای موفق شدن و بدست آوردن ثروت و دارایی می دانند در حالیکه بیشتر ثروتمندان جامعه این کار را به طور ناخودآگاه و از روی عادت انجام می دهند و چه عادت خوب و زیبایی که منجر به ثروت و موفقیت خواهد شد.

اندیشیدن نامحدود راهی برای بدست آوردن ثروت و دارایی

بدست آوردن ثروت و دارایی از طریق ذهن و افکار مثبت

همانطور که همیشه گفته ایم و می دانید در جهان بی نهایت ثروت و آگاهی وجود دارد و به نوعی می توان گفت ثروتی نامحدود در چند قدمی شماست، فقط کافی ست کمی اراده کنید تا آن را به دست بیاورید. اگر شما جزء آن افرادی هستید که از نظر مالی مشکل داشته و همیشه از بی پولی و گران بودن هزینه ها می نالید و گمان می کنید فرد بدشانسی هستید و حتی در رویاهایتان هم نمی توانید یک زندگی مرفه و بی دغدغه را مجسم کنید یعنی هنوز به قدرت ذهن خود پی نبرده اید. شما خود خالق تمام زندگی خود هستید، مسئولیت زندگیتان جز شما به عهده هیچ کسی نیست، اگر شما فقیر و بدشانس هستید تقصیر را به گردن پدر و مادر، خانواده، همسر و… نیندازید. وقتی خود شما هیچ تلاشی برای زندگیتان نمی کنید و حتی حاضر نیستید یک زندگی مرفه را در رویاهایتان تجسم کنید، چطور می توانید از دیگران انتظار داشته باشید که موجبات رفاه و آسایش شما را فراهم نمایند؟

هر اتفاقی که در زندگیمان می افتد را خود ما جذب می کنیم. اگر پشت سر هم اتفاقات خوب و خوشایند برایتان رخ می دهد، یعنی شما سرشار از انرژی مثبت و احساسات خوب هستید ولی وقتی اتفاقات بد و ناخوشایند برای شما رخ می دهد و مدام از بی پولی می نالید، مشکل را در خود جستجو کنید. با خود روراست باشید، آیا فردی حسود و تنگ نظر نیستید؟ آیا از خوشبختی مردم ناراحت نشده و حرص نمی خورید؟ آیا مدام در حال غر زدن و شکوه و شکایت از زمین و زمان نیستید؟ آیا از همه ی مردم انتظار کمک و مساعدت ندارید؟ و…. خوب با این همه افکار و نگرش منفی به جهان و سایر مردم چگونه می خواهید شایسته بدست آوردن ثروت و دارایی باشید؟ اگر می خواهید ثروتمند باشید باید مثل ثروتمندان به دنیا نگاه کنید، تا به حال دیده اید فرد ثروتمندی به دیگران حسودی کند؟ غر بزند؟ از خوشبختی کسی ناراحت شود؟ مسلماً خیر چون یک فرد ثروتمند اصلا به همچین مسائل کوچکی فکر هم نمی کند. چرا شما با پرورش دادن احساسات منفی تمام اتفاقات منفی و بد دنیا را به سمت خود جذب می کنید؟ برای آسایش و آرامش خودتان هم شده از همین امروز سعی کنید عادات ناپسند گذشته را کنار بگذارید. دیگر به کسی حسادت نکنید، از کسی متنفر نباشید، از خوشبختی دیگران خوشحال شوید، برای همه آرزوی خوشبختی و سلامتی کنید، فقط چند ماه این رفتارهای مثبت را انجام دهید تا خود به خود زندگیتان متحول گردد.

این مطلب ادامه دارد….

امتیاز 1 از 1 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *