به دست آوردن ثروت با استفاده از قدرت ذهن – قسمت چهارم

بدست آوردن ثروت و موفقیت با قانون جذب

در سه مطلب قبل یعنی قسمت اول، قسمت دوم و قسمت سوم مبحث به دست آوردن ثروت با استفاده از قدرت ذهن شما را با نکاتی که می تواند سرنوشتان را تغییر دهد و در مسیر بدست آوردن ثروت و موفقیت یاری تان کند آشنا کردیم. در اینجا قصد داریم این مبحث را به پایان رسانده و تمامی مواردی را برای بدست آوردن ثروت و موفقیت از طریق نیروی ذهن لازم دارید را به شما همراهان همیشگی گوشزد نماییم. تا انتهای مطلب ما را همراهی نمایید.

بدست آوردن ثروت و موفقیت با استفاده از قوای ذهنی

شما باید ذهن خود را برای بدست آوردن ثروت و موفقیت باز کرده و افکار محدود کننده را کنار بگذارید. هر نوع فکری که احساسات منفی را در شما برانگیخته می کند یک فکر مخرب است و علاوه بر این که به سلامت روان شما آسیب می رساند موجب می شود از رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان دور و دورتر شده و تا ابد فقیر و ندار باقی بمانید.

مهم نیست که در حال حاضر افکار و سبک زندگیتان محدود به نکات منفی است، فقط کافی ست نصمیم بگیرید تا در اندیشه، نگرش و سبک زندگی خود تغییراتی را اعمال کرده و این محدودیت فکری را از بین ببرید. اجازه دهید در ذهن شما هزاران فکر و تجسم مثبت و زیبا شکل بگیرد. دیگر به بدبختی، بیماری، افسردگی، فقر، نداری و… فکر نکنید، حتی اگر در حال حاضر ۱۰۰۰ تومان هم در جیبتان ندارید با خود فکر کنید که ثروتمند هستید و در جیبتان آنقدر پول دارید که در حال سرازیر شدن هستند، این گونه ذهنتان را گول بزنید، بگذارید تا باور کند شما فرد ثروتمندی هستید تا ثروت و موفقیت های پی در پی را برای شما رقم بزند و موجب شود که یک زندگی رویایی و آرام را تجربه کنید.

تفکر نامحدود خود را تا آنجایی که می توانید گسترش دهید. اجازه دهید تا آگاهی شما با آگاهی جهانی یکی شود. اگر خود را به این جسم خاکی محدود کرده اید سخت در اشتباه هستید چون آگاهی انسان بی حد و حصر است، اجازه ندهید کالبد زمینی موجب محدود شدن افکار شما گردد. احساس محدودیت شما را در راه بدست آوردن ثروت و موفقیت ممنوع کرده و راه عبور شما را سد می کند. ولی اگر شما خود را با آگاهی جهانی یکی کنید قسمتی از قدرت خلقت می شوید. در این صورت فقط کافی ست به چیزی فکر کنید تا آن را خلق نمایید و تمامی آرزوهایتان را برآورده کنید.

قدرت ذهن و ثاثیر آن در بدست آوردن ثروت و موفقیت

جذب ثروت با نیروی فکر

در ادامه چکیده ای از چند مقاله قبل را با هم مرور خواهیم کرد.

 • خوشبختی، بدست آوردن ثروت و موفقیت می تواند از آن شما هم باشد منتها باید با ذهنی باز به دنبال آنها بگردید.
 • افکار منفی و موانع ذهنی خود را بیابید.
 • برای خلاص شدن از شر افکار و احساسات منفی ذهن خود را تجزیه و تحلیل کنید و با تمرینات ذهنی سعی کنید یکی یکی این افکار منفی را کنار بگذارید.
 • به جای افکار منفی و محدود کننده در ذهنتان افکار مثبت و نامحدود پرورش دهید.
 • آرزو ها و خواسته های قلبی تان را به طور واضح و شفاف با ذکر تمامی جزئیات در ذهن مجسم کنید. هر روز چند بار این کار را انجام دهید.
 • به تدریج خواهید دید که شرایط روز به روز بهبود پیدا کرده و بهتر شده است.
 • به خاطر داشته باشید که افکار چه مثبت و چه منفی بسیار قدرتمند هستند، پس باید از فکری که در سر می پرورانید آگاه باشید، چرا که اگر این فکر منفی باشد نتیجه ای جز فقر و بدبختی برای شما نخواهد داشت ولی اگر مثبت باشد موجب به وجود آمدن اتفاقات خوب و خوش شانسی در زندگی شما می شود.
 • تجسم و رویا پردازی یکی از مهمترین کلید ها برای بدست آوردن ثروت و موفقیت است.
 • تا جایی که امکان دارد خواسته و آرزویتان را واضح و شفاف مجسم کنید، هیچ نکته مبهمی نباید از آرزویتان در ذهنتان باشد، همه چیز کاملاً روشن، جوری که انگار تصویری از یک چیز واقعی است.
 • به تصاویر ذهنی که مجسم کرده اید احساسات، ایمان و باور اضافه کنید. شما باید باور داشته باشید که آن چیز را به دست خواهید آورد.
 • قدرت ذهن بزرگترین قدرت ممکن برای بدست آوردن ثروت و موفقیت است. با دارا بودن یک ذهن باز خواهید توانست فرصت هایی که در مسیرتان قرار دارد را شناسایی کرده و خود بخود در مسیر موفقیت و کسب ثروت قرار بگیرید.

همراهان و دوستان گرامی امیدواریم زندگیتان سرشار از موفقیت، ثروت، سلامتی و اتفاقات خوب باشد، نظر شما درباره این مطالب چیست؟ آیا با نکاتی که به آنها اشاره کردیم موافقید؟ مایلید برای بدست آوردن ثروت و موفقیت به راهکارهایی که ارائه دادیم عمل کنید؟

امتیاز 0 از 0 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *