به دست آوردن ثروت با استفاده از قدرت ذهن – قسمت دوم

بدست آوردن ثروت با تکیه بر قانون جذب

در قسمت قبل کمی درباره بدست آوردن ثروت با استفاده از قدرت ذهن با شما سخن گفتیم، در این مقاله با ادامه ی مبحث قبلی در خدمت شما عزیزان هستیم.

بدست آوردن ثروت با قوای ذهنی

همانطور که در قسمت قبل گفتیم یکی از اصلی ترین کارهایی که برای بدست آوردن ثروت با تکیه بر قوای ذهنی باید انجام دهید این است که تمام افکار خود در رابطه با پول، ثروت، افراد ثروتمند و مسائل مالی را روی کاغذ مکتوب کنید. این کار به شما کمک می کند تا تمام ترس هایی که از موفقیت و ثروتمند شدن در وجودتان نهادینه شده را شناسایی کرد و بر آنها غلبه کنید. ممکن است از کودکی یاد گرفته باشید که پول چرک کف دست است، در زندگی بسیار بی اهمیت است، به سختی بدست می آید، هر فرد ثروتمندی خلافکار است و… و این افکار به تدریج در شما ریشه دوانده و تبدیل به سدی برای بدست آوردن ثروت و ثروتمند شدن شما شده باشند. در ابتدا باید شایستگی ثروتمند شدن را پیدا کنید تا بتوانید فردی موفق و دارا شوید و این مهم امکان پذیر نیست مگر با دور ریختن تمامی افکار مخرب و منفی که درباره پول و ثروت در ذهن می پرورید.

ممکن است مسئولیت هایی که ثروتمند شدن به همراه می آورد مانعی برای بدست آوردن ثروت در وجود شما باشد. شاید هم می ترسید که با بدست آوردن ثروت زیاد عنان زندگی از دستتان خارج شده و سر در گم می شوید و نمی دانید باید با پولتان چه کاری انجام دهید.

این دلایل یا چیزهایی از این قبیل ممکن است ناخودآگاه ذهن شما را درگیر خود کرده باشند، به طوری که خودتان هم اطلاع چندانی از وجود همچین افکار مخربی و تاثیر منفی آنها در بدست آوردن ثروت نداشته باشید.

کسب ثروت با قانون جذب

این مهارهای درونی عمدتاً به نوع برنامه ریزی ذهن که در گذشته انجام داده اید باز می گردد. ممکن است شما با دیدن برخی از مشکلات ثروتمندان همچین افکاری را به خود القا کرده باشید، یا بر اثر آموزش غلط خانواده این افکار ملکه ذهنتان شده باشد، به هر حال به هر دلیلی که این افکار به ذهن شما نفوذ کرده باشند تنها یک نتیجه در پی خواهند داشت و آن این است که احساس می کنید شایستگی ثروتمند شدن و کسب موفقیت را ندارید و پول و موفقیت همیشه از شما روی گردان است چون شما شانس ندارید و نمی توانید یک شخص ثروتمند باشید.

زمانی که تحلیل ذهن را انجام داده و افکارتان را روی کاغذ منتقل کنید متوجه خواهید شد چه افکاری راه را بر ثروتمند شدن شما بسته و مانع بدست آوردن ثروت سرشار می شوند، به عبارتی ریشه بدشانسی های خود را پیدا می کنید و می توانید با کمی تمرین و انرژی مثبت این افکار منفی را از خود دور کرده و ذهنتان را رها کنید. وقتی ذهن شما از انرژی های مثبت و افکار خوب نسبت به پول و ثروت و ثروتمندان جامعه پر شد خود به خود ثروت به سمت شما جذب می شود و پشت سر هم موفقیت های مختلف را تجربه خواهید نمود.

معمولاً با یک بار نوشتن افکار منفی قادر نخواهید بود بر آنها غلبه کرده و آنها را از ذهنتان خارج کنید، اگر لازم شدم ماه ها این کار را تکرار کنید تا جایی که دیگر هیچ حس منفی نسبت به هیچ چیز و هیچکس در ذهن شما وجود نداشته باشد. حتی سعی کنید دشمنان قدیمی خود را ببخشید و آنها را دوست داشته باشید، نه بخاطر آنها بلکه بخاطر آرامش درونی خود و انرژی مثبتی که این عشق و دوست داشتن در شما به وجود می آورد که همه ی این ها منجر به این می شود که شما از نظر کائنات فردی لایق و شایسته برای بدست آوردن ثروت و تمامی چیزهای خوب دنیا قلمداد گردید.

بعد از این تجزیه و تحلیل شما به راحتی خواهید توانست افکار و نگرش خود را نسبت به پول، دارایی و بدست آوردن ثروت تغییر دهید و به تمامی خواسته های خود دست یابید.

پس تا اینجا فهمیدیم هر چقدر ذهن از افکار منفی زدوده شود به همان میزان راحت تر می توان ثروت را جذب کرد چون با یک ذهن پاک و عاری از افکار منفی خیلی راحت تر می توانید ثروتمند شدن را مجسم کرده و با استفاده از مفاهیم قانون جذب و نظام باورها بدست آوردن ثروت را تجربه نمایید.

این مطلب ادامه دارد….

امتیاز 0 از 0 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *