بهبود روابط عاطفی با قانون جذب

بهبود روابط عاطفی

همانطور که قبلا استفاده از قانون جذب را برای کسب ثروت توصیه نمودیم، اینبار می خواهیم برای بهبود روابط عاطفی از طریق قانون جذب مواردی را بیان کنیم. انتقال احساسات امریست که بصورت غیر عمد و از روی ناخود آگاهی منتقل می گردد. اخم کردن، عصبانی شدن، گریستن، شاد بودن، متأسف بودن و… همگی به ما و اطرافیان منتقل می شود بدون اینکه خودمان بخواهیم. اما خبر خوش این است که احساسات قابل کنترل و هدایت کردن نیز هست که با تأثیر گذاری مستقیم روی ذهن افراد می توانیم آنگونه که می خواهیم احساس متقابل نسبت به ما داشته باشند. حال قانون جذب چه کمکی می تواند به ما بکند. در ادامه به مسأله بهبود روابط عاطفی با قانون چذب می پردازیم.

[namasha id=”ucemCLsY” responsive=”true”]

ارتباط احساسات با قانون جذب

قبلا در خصوص اینکه جهان ما از ذرات تشکیل شده صحبت کرده ایم. لیوان آبی را تصور کنید، وقتی قطره ای رنگی در آن بیاندازید پس از چند لحظه تمام آب رنگی می شود، و هرچه این رنگ بیشتر باشد آب کاملاً رنگ را به خود جذب کرده و بخشی از آن می گردد. در دنیای ذرات که شامل همه چیز می شود، سیگنالهایی جریان دارد. این سیگنالها حامل احساسات هستند. حال احساسات شما هر چه قدر قوی تر باشد می تواند دامنه بیشتری از افراد را تحت تسلط خود در آورده و سریعتر عکس العمل آن را مشاهده نمایید.

شاید بارها شنیده یا دیده باشید که مادری ناگهان احساس دلشوره کرده و حس می کند برای فرزندش اتفاقی افتاده است. و وقتی سراغ فرزندش را می گیرد در کمال تعجب از درست بودن حس خود دچار بهت و شگفتی می شود، بله به واقع برای فرزندش اتفاقی افتاده است. ما نام آن را مهر مادری می گذاریم. مهر مادری همان سیگنالی است که از طریق ذرات عالم که شامل الکترون ها، نوترون ها و اتم ها هستند هدایت شده و بین مادر و فرزند جریان دارد.

حال وقتی احساسی به ما دست می دهد، ممکن است یکی از دو حالت اتفاق افتاده باشد، یا ما در حال ارسال سیگنال هستیم یا در حال دریافت سیگنال از جانب شخصی دیگر. مانند شریک شدن در غم کسی ، یا خوشحال شدن برای خوشحالی کسی…

اثرگذاری احساسات در بین افراد

اما نکته ای که بسیار بسیار مهم است، این است که قانون جذب درست همان چیزی را به ما برمیگرداند که از خودمان متصاعد کرده ایم. غم، ناراحتی، استرس، عصبانیت، تنفر، خجالت مضاعف…. این ها همگی تولید کننده و حامل سیگنال های منفی هستند بنابراین قانون جذب همان سیگنالهای منفی را به شما بر میگرداند. یعنی اگر حالتان خراب باشد، حال دیگران را نیز خراب خواهید کرد بدون آنکه خودتان بخواهید و با دیدن حال خراب دیگران که خودتان مصببش بوده اید، سبب می شود حالتان دو چندان خراب شود.

سخنی از بزرگی شنیده بودم که می گفت، اگر شما واحد عصبانیت را کیلو در نظر بگیرید… برای اینکه بتوانید کسی را یک کیلو عصبانی کنید، ابتدا باید خودتان ۱۰۰۰ کیلو عصبانی شوید!! پس بیایید بجای خراب کردن حال خود و دیگران به حال خوش بیاندیشیم.

بهبود روابط عاطفی با قانون جذب

چگونه وارد خانه می شوید؟ بهتر است بپرسم با چه حالتی یا احساسی وارد خانه می شوید؟ همسر شما چه زن چه مرد، ممکن است روز سختی را طی کرده باشد، حال اگر شما با عصبانیت وارد شوید باعث می شوید او نیز این عصبانیت را حس کند و حالش خراب شود. در نتیجه این تبادل سیگنال بد رابطه نیز خراب خواهد شد. بنابراین همیشه حالت خوب را قبل از ورود به منزل انتخاب کنید. قانون جذب می گوید برای بهبود روابط عاطفی تو خوب باش تا من خوبی را به تو منعکس کنم. همسرت با دیدن خوب بودنت ، لبخند زدنت، ناخودآگاه همان را به تو بر خواهد گرداند.

چند تمرین مناسب برای بهبود روابط عاطفی از طریق قانون جذب

 • صبحها پس از بیدار شدن در آینه خودتان بر انداز کنید و در آغوش بگیرید و لبخند بزنید.
 • در طول روز بارها به همسرتان فکر کنید و در ذهنتان “دوستت دارم” را به همسرتان تقدیم کنید.
 • همیشه فکر کنید در حال هدیه دادن و دیدن لبخند همسرتان هستید اجازه بدهید این سیگنال از طریق قانون جذب به او منتقل گردد.
 • هرگز در ذهنتان دعواها و کدورت های قبل را مرور نکنید زیرا بسیار سمی هستند.
 • با در نظر گرفتن این اصل که قانون جذب از هر فاصله ای می تواند طرف مقابل را تحت تأثیر قرار دهد، تصمیم بگیرید که چه می خواهید برایتان اتفاق بیافتد.

این جمله طلایی را به یاد داشته باشید، حال الان شما، حال دیگران را رقم خواهد زد.

برای خرید کتاب  روی عکس کتاب کلیک کنید 

 

امتیاز 3.3 از 3 رای

12 دیدگاه برای “بهبود روابط عاطفی با قانون جذب

  •  علیرضا سیف گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی
   ممنون از فیدبک ارسالی پیرامون مقالات ، پیرامون مقالات قانون جذب بیش از ۵۰ مقاله در این راستا در سایت گروه تحقیقاتی سیف نوشته شده ، پیشنهاد میکنم با مراجعه به سایت ، بخش مقالات ، بخش مقالات قانون جذب ، مقالات این حوزه را مطالعه بفرمایید.
   موفق و سلامت باشید
   گروه تحقیقاتی سیف

 1. بهناز گفت:

  با سلام .ممنون از مطالب خوب و مفیدتون .سپاسگذارم که با ظرافت مطالب را انتخاب میکنید.با آرزوی موفقیت ???

 2. احمد رضا فاضلی گفت:

  با سلام و احترام
  تشکر می کنم از مقاله خوبتان

  این جمله جالبی در این مقاله بود :
  حال الان شما، حال دیگران را رقم خواهد زد.

  باید مراقب حال الان خود و ارتباطاتی که بر اساس آن شکل می گیرد باشیم

  موفق باشید

  • alireza seif گفت:

   سلام خدمت دوست عزیز و گرامی آقای داریوش قاضی مرادی
   ممنون از ارسال دیدگاه زیبا و پر انرژی شما ، اگر انسان ها به قدرت این قانون و قوانین جهان هستی پی می بردند می توانستند قله های موفقیت را فتح نمایند .

  • alireza seif گفت:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی آقای معین
   ممنون از اینکه از سایت ما بازدید نمودید و ما را از نظرات ارزشمندتان بهره مند ساختید .
   موفق باشید

  • alireza seif گفت:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی آقای خجسته نیا
   ممنون از اینکه از سایت ما بازدید نمودید و ما را از نظرات ارزشمندتان بهره مند ساختید .
   موفق باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *