قانون جذب مردان – قسمت اول

قانون جذب مردان

شاید شما هم بین دوستان، آشنایان یا حتی بطور اتفاقی زنانی را دیده باشید که از زیبایی، جذابیت و سایر فاکتورهای یک زن ایده آل بهره چندانی نبرده اند ولی توانسته اند همسری ایده آل و برازنده برای خود پیدا کنند. شاید از نظر شما این فرد جذابیتی ندارد ولی قطعاً از دید همسرش زن جذابی است که او را به سایر زنان ترجیح داده و زندگیش را با این زن سهیم شده است. به نظر شما قانون جذب مردان چیست که بعضی از زن ها بطور ذاتی و بدون هیچ مطالعه ای از روی عادت آن را رعایت می کنند و بهترین همسر را به سوی خود جذب می نمایند؟ پیشتر در مورد قانون جذب زنان مطالبی را ارائه نمودیم در این مقاله قصد داریم به نکاتی درباره قانون جذب مردان اشاره نماییم. لطفاً تا پایان ما را همراهی نمایید.

قانون جذب مردان

۱ – خود را بشناسید.

قانون جذب مردان

پیش از اینکه مردی را به خود جذب کنید ابتدا باید خود را بشناسید تا یقین حاصل کنید که با شرایط شما چه مردی برای همسری شما مناسب است. همه انسان ها به مرور زمان تغییر می کنند، نظام باورها و ناخودآگاهشان تغییر می یابد، شما نیز از این قاعده مستثنی نیستید. شاید به این نکته بی توجه بوده اید ولی برخی از خصوصیات شمای اکنون با شمای سال قبل تفاوت فاحشی را داراست.

شناختن خود به شما کمک می کند تا راحت تر و با اعتماد به نفس تر باشید. وقتی شما از اولویت های درونیتان آگاه باشید راحت تر می توانید روی آنها تمرکز کرده و فردی با ایده آل های خودتان را جذب نمایید.

از طرفی موجب می شود تا خصوصیات خوب و بدتان را شناسایی کرده و به مرور ویژگی های خوبتان را بهبود بخشیده و ویژگی های بدتان را از بین ببرید، این هم سبب می شود که از نظر مردان زنی جذاب و ایده آل به نظر برسید.

۲ – حسود نباشید.

قانون جذب مردان

بنا بر ضرب المثل قدیمی “هر آنچه بکاری را درو می کنی!” که همه ما آن را شنیده ایم و بارها در شرایط مختلف مورد استفاده قرار داده ایم بازتاب هر کاری به خود ما برمی گردد. خیلی از خانم ها با دیدن خوشبختی افراد دیگر حسادت کرده و با افسوس به زندگی آنها می نگرند و حسرت می خورند. خب این احساس حسادت و حسرتی که در شما ریشه کرده در نهایت به ضرر خودتان تمام می شود. چون احساس حسادت مانع بزرگی ست در قانون جذب مردان . با این احساس شما اذعان می دارید که شایستگی جذب همسری ایده آل و جذب خوشبختی را ندارید. پس بهتر است کم کم حسادت را کنار بگذارید. باور داشته باشید که شما شایسته بهترین ها هستید، شایسته زندگی و همسری بهتر از آن کسی که به او حسادت کرده اید.

برای اینکه حسادت را ترک کنید باید روی نکات مثبت زندگیتان تمرکز کنید. هر گاه که احساس حسادت به سراغتان آمد لبخند بزنید و برای شخصی که به او حسادت کرده اید آرزوی خوشبختی کنید، سپس حواستان را با انجام فعالیتی مورد علاقه یا گوش دادن به یک موسیقی آرامش بخش یا شاد پرت کنید.
به هیچ وجه اجازه ندهید احساس حسادت بیشتر از یک دقیقه شما را درگیر کند چون ارتعاش منفی این احساس بسیار قوی است و سد محکمی می شود برای جذب خواسته هایتان.

۳ – ایده آل هایتان را یادداشت کنید.

قانون جذب مردان

اگر می خواهید با استفاده از قانون جذب مردان همسری برازنده را جذب خود نمایید باید مشخص کنید که همسری ایده آل از نظر شما چه کسی است؟ تمام خصوصیاتی که برای همسر آینده تان در نظر دارید را یادداشت نمایید، به طور مثال خصوصیات اخلاقی، وضعیت شغلی، میزان درآمد و… البته در نظر داشته باشید هیچکس کامل نیست پس توقع نداشته باشید مردی که از هر نظر ایده آل است را جذب کنید، یقیق داشته باشید همچین مردی وجود ندارد. هر مرد (یا هر زنی) نقاط ضعف و قوتی دارد و نباید توقع داشته باشید که همسر شما مظهر تمامی صفات نیک و خالی از هر گونه خصوصیات بدی باشد.

۴ – روی ایده آل هایتان تمرکز کنید.

قانون جذب مردان

وقتی خصوصیات یک همسر ایده آل را یادداشت کردید وقت آن فرا می رسد که روی آنها تمرکز کنید و فرکانس هایی برای جذب همسر ایده آلتان ارسال نمایید. به هیچ وجه این مرحله را دست کم نگیرید، تمرکز یکی از مهمترین مراحل قانون جذب مردان است. شب ها قبل از خواب خیالبافی کنید. خود را مجسم کنید که در کنار همسرتان هستید و با هم می خندید و تفریح می کنید.

برای اینکه افکارتان ملموس شود می توانید از فیلم های عاشقانه ایده بگیرید و ببینید یک زوج عاشق چگونه زندگی می کنند، سپس روی فعالیت هایی مشابه آنها تمرکز نمایید.

این مطلب ادامه دارد….

امتیاز 3 از 3 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *