آموزش قانون جذب و راز کائنات جهان هستی

آموزش قانون جذب کائنات

آموزش قانون جذب  و راز کائنات

تعریف آموزش قانون جذب و راز  کائنات توسط گروه تحقیقاتی سیف

آموزش قانون جذب و راز کائنات مهم ترین قانون جهان هستی است که در حال حاضر در کشورمان عده زیادی به درست و یاغلط به این موضوع یعنی آموزش قانون جذب و راز کائنات پرداخته اند . در این راستا من (علیرضا سیف) سعی کردم در این راستا بصورت کاملاً علمی به موضوع آموزش قانون جذب و راز کائنات بپردازم . پس شما قبل از اینکه شرایط زندگی خودت یا شرایط زندگی هر کس  دیگری  در زندگی ات معنایی برایتان پیدا کند ، باید این قانون را درک کنید، هر چیزی در زندگی تو و زندگی اطرافیانتان تحت تأثیر آموزش قانون جذب  و راز کائنات است .

آموزش قانون جذب  و راز کائنات پایه و اساس هر چیزی است که تجلی آن را در زندگی خود به وفور می بینید .این قانون پایه و اساس هر چیزی است که وارد زندگی تان می شود.آگاهی از آموزش قانون جذب  و راز کائنات و درک عملکرد این قانون ، برای داشتن زندگی هدفمند در این دنیا اساسی و به قول گفتنی امری واجب است . پس می بایست برای اینکه زندگی شادی آفرینی را در این دنیا خلق کنیم ، می بایست الزاماً این قانون  مهم را آموزش ببینیم و آن را درک نماییم .

آموزش قانون جذب و راز کائنات چه می گوید :

آموزش قانون جذب و راز کائنات میگوید : مشابه مشابه را جذب می کند . یعنی همان ضرب المثل قدیمی کبوتر با کبوتر ، باز با باز که در این ضرب المثل قدیمی از قانون جذب استفاده شده است . پس وقتی که صبح اول وقت خسته ای و از رختخوابت بیرون میای و حوصله هیچ کس رو نداری و میری در محیط کارتون حاضر می شوید  مطمئن باشید  اوضاع تا آخر شب بدتر و بدتر می شود و در پایان شب به خودت می گویی امروز اصلاً نباید از خانه بیرون می آمدم .در واقع شما دارید این قانون را اثبات میکنید . وقتی می بینید انسان هایی که از بیماری حرف می زنند بیمار می شوند  و انسان هایی که از ثروت و پول حرف می زنند هر روز پولدار می شوند و… همگی از این قانون پیروی می کنند چه بدانند و چه ندانند در واقع از قانون جذب و راز کائنات بهره می برند.پس وقتی قدرت آموزش قانون جذب و راز کائنات را درک میکنید  موارد بسیار زیادی برای اثبات در اطرافتان  پیدا میکنید چون هیچ چیز بصورت تصادفی اتفاق نمی افتد و یا بصورت اتفاقی در زندگی تان ظاهر نمی شود بلکه تو آن را جذب می کنی ، همه اش را تو جذب میکنی .آموزش قانون جذب و راز کائنات سیف

آموزش قانون جذب و راز کائنات به چه افکاری پاسخ می دهد؟

از آنجا که آموزش قانون جذب  و راز کائنات به افکاری که همیشه در سر داری جواب می دهد ، می توان گفت که خود شما هستید که واقعیت را خلق می کنید . هر چیزی که تجربه میکنی به این علت به سویت جذب شده است که قانون جذب به افکاری که در سر داری پاسخ می دهد ، حالا مهم نیست چیزی را از گذشته به یاد بیاوری و یا چیزی را در زمان حال در نظر بگیری و یا اهداف و رویاهای خودتان را در آینده مجسم کنید ، برای قانون جذب مهم نیست چه فکری در سر داری، شما هر فکری در سر دارید و یا تمرکز بر آن کرده اید ارتعاشی در درونتان ایجاد کند و بعد از این عمل آموزش قانون جذب کائنات وارد عمل می شود و به آن فکر که از خود ارتعاشی داشته پاسخ می دهد .

مردم وقتی به اتفاق های ناخواسته ای در زندگی شان روبرو می شوند اغلب می گویند که نمی خواستند چنین اتفاقی در زندگی شان رخ بدهد . آنها می گویند من نمی خواستم چنین بلایی سر خودم بیاورم .

بله این افراد درست میگویند که نمی خواستند چنین اتفاقاتی را در زندگی شان رقم بزنند و بوجود بیاورند ولی باید بگویم خود همین افراد آنها را بوجود آورده اند چون هیچ کس دیگری جز خودشان قدرت جذب این اتفاق ها را ندارند .

شما با تمرکز کردن روی این چیزهای ناخواسته در واقع آن ها را خلق کرده اید و از آنجا که قوانین جهان هستی را  نمی دانید با توجه و تمرکز کردن بر روی ناخواسته های زندگی در واقع آنها را خلق می کنید .برای درک بهتر قانون جذب ، خودتان را مغناطیسی بدان که همواره در حال جذب افکار و احساساتت را به سمت خودت جذب میکنی ، بنابراین اگر به چاقی فکر میکنی نمی توانی لاغری را جذب کنید ، اگر به فقر فکر میکنی نمی توانی ثروت را جذب کنی و یا اگر به جنگ و کشتار فکر میکنی نمی توانی امنیت و آرامش را جذب کنید و… پس فکر کردن به چیزی یعنی جذب همان چیز .

هرچه بیشتر قدرت قانون جذب را درک می کنید بیشتر علاقه مند می شوی که افکارت را هدایت کنید چون شما همان چیزی را بدست میاوری که به آن فکر می کنید و می اندیشید چه بخواهید و چه نخواهید این یک قانون بسیار مهم است .بدون استثنا به هر چیزی که فکر می کنید همان را وارد زندگی تان می کنید چه خوب فکر کنید چه بد فکر کنید منظورم این است که اگر شما به این فکر کنید که چکار کنم که فقیر نشوم در واقع فرکانس فقر را تولید می کنید و همین موضوع باعث فقر بیشتر شما می شود .پس  وقتی شما در مورد موضوعی کمی فکر می کنید آن فکر از طریق قانون جذب بزرگ و بزرگ تر و در نهایت قوی و قوی تر می شود وقتی به چیزی که نمی خواهی و فکر میکنی باز هم قانون جذب وارد عمل می شود و موجب میشود آن چیز قدرت بیشتری در زندگی شما پیدا کند . بنابراین هر چه فکر و اندیشه ای در ذهن شما قدرتمندتر شود ،  قدرت بیشتری را به سمت خود جذب می کند و آن وقت بطور حتم همان اتفاق در زندگی تان رقم خواهد خورد .
در پایان اگر این مقاله برای شما مفید واقع بود کامنت های خود را در بخش نظرات ارائه نمایید و این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

امتیاز 3 از 1 رای

5 دیدگاه برای “آموزش قانون جذب و راز کائنات جهان هستی

  1. مريم گفت:

    ممنون از مقاله‌های خوبتون که خیلی ساده قوانین هستی رو توضیح می‌ده تا بتونیم از اون‌ها در جهت زندگی بهتر استفاده کنیم.
    موفق باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *