قانون جذب عشق رویایی چیست و چگونه می توان با قانون جذب عاشق شد؟ – قسمت دوم

قانون جذب عشق رویایی

در مقاله قبل به چند روش موثر در قانون جذب عشق رویایی که با استفاده از این روش ها می توانید همسر دلخواه خود را جذب نمایید با شما گفتگو کردیم. در ادامه چند تکنیک مهم دیگر قانون جذب عشق رویایی را به شما کاربران گرامی گوشزد خواهیم کرد.

تکنیک های قانون جذب عشق رویایی

۳ – جوری زندگی کنید انگار همین الان عاشق هستید

قانون جذب عشق رویایی

عشق یکی از قدرتمندترین نیروها در جهان هستی است که توان انجام هر کاری را به فرد می دهد. اگر قبلاً عشق را تجربه کرده باشید حتماً می دانید که یک فرد عاشق چه حال خوبی دارد، همین حال خوب او موجب بوجود آمدن اتفاقات خوشایند در زندگیش خواهد شد. حال شما هم می توانید نقش یک عاشق را بازی کنید چون ضمیر ناخودآگاه شما قادر به تشخیص حقیقت از خیال و تجسم نیست و تمام افکار شما را واقعی می انگارد.

برای تمرین عاشق بودن می توانید در زندگی زوج های عاشق دقیق شوید، یا اینکه چند فیلم عاشقانه زیبا تماشا کنید. یکی از کارهایی که در ابتدای راه می توانید انجام دهید خرید کارت تبریک به مناسبت های مختلف با مضامین متفاوتی مثل : سالگردمان مبارک، تولد مبارک، ولنتاین مبارک و… است. همچنین می توانید به مناسبت های مختلف گل تهیه کنید.

در کنار اینها سعی کنید از دید یک عاشق به دنیا نگاه کنید. لبخند بزنید، رمان های عاشقانه مطالعه کنید، موسیقی ملایم و رمانتیک گوش دهید. گوش کردن به موسیقی عاشقانه فرکانس ارتعاشی خوبی برای جذب عشق از شما ساطع می کند.

یکی دیگر از کارهایی که در قانون جذب عشق رویایی به شدت توصیه می شود تعویض منزل است. اگر تنها زندگی می کنید و منزلی کوچک و یک نفره دارید می توانید با نقل مکان به منزلی بزرگتر و زیباتر انگیزه خوبی برای عاشق شدن برای خود فراهم کنید. در موقع انتخاب منزل کاملاً تمام جوانب را از دید شریک زندگی آینده تان بررسی کنید، به این فکر کنید که چه رنگ هایی را می پسندد؟ دوست دارد دکوراسیون منزل چگونه باشد؟ و….

همچنان که در انتظار رسیدن عشق زندگیتان هستید می توانید بخشی از منزل را به تمرین های تمرکز و تجسم خود اختصاص دهید. فنگ شویی توصیه می کند که گوشه سمت راست اتاق خوابتان را به تمرین های قانون جذب و ویژن سازی اختصاص دهید.

۴ – هر جا که می روید عشق پخش کنید.

قانون جذب عشق رویایی

مطابق با قانون جذب شما روی هر چیزی که تمرکز کنید آن را به دست می آورید بنابراین با ساطع کردن عشق از خود نیز می توانید به عشق مورد نظر خود دست یابید. برای پخش عشق می توانید با دیگران مهربان باشید، به مردم لبخند بزنید، به افراد نیازمند کمک کنید، به حیوانات محبت کنید، از دیگران تشکر کنید و…. هر روز که از منزل بیرون می روید اگر کمی به اطرافتان با دقت نگاه کنید متوجه می شوید راه های زیادی برای پخش عشق بین مردم وجود دارد که شاید تا به امروز بی تفاوت از کنار آنها می گذشتید. از این به بعد سعی کنید در اوقات فراغتان از منزل بیرون رفته و عشق خود را بر دیگران ببارانید.

یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای پخش عشق و انرژی مثبت انجام دهید بازدید از خانه سالمندان است. می توانید با خرید گل و شیرینی به دیدن این افراد سالمند که همیشه چشم به راه دیدن بازدید کنندگان هستند بروید و دل آنها را شاد کنید. در این صورت هم شما خوشحال خواهید شد و هم آنها.

۵ – وسیله ای پیدا کنید که با هدفتان ارتباط داشته باشد.

قانون جذب عشق رویایی

چیزی پیدا کنید که برایتان نمادی از شریک آینده زندگیتان و عشق جاودانه بین شما باشد. وسیله ای کوچک که بتوانید هر جا که می روید آن را با خود حمل کنید. با لمس کردن این شی به خودتان یادآوری کنید شما سزاوار به دست آوردن عشق حقیقی و زیبا هستید. همچنین می توانید در زمان تجسم و تمرکز این وسیله را در دست گرفته و با تمام وجود روی نیمه گمشده زندگیتان تمرکز کنید.

هر زمان که این وسیله را می بینید و آن را لمس می کنید می توانید احساس عشق، امید، خوشحالی و دوست داشتن را حس کنید.

با انجام مداوم این تکنیک ها شما قادر خواهید بود در قانون جذب عشق رویایی موفق شده و فردی مناسب با علایق خود را جذب نمایید.

امتیاز 3 از 2 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *