قانون جذب زنان – قسمت دوم

قانون جذب بانوان

اگر در قسمت قبل با ما همراه بوده اید حتماً می دانید که موضوع صحبت ما قانون جذب بانوان است و در ادامه مطلب قبل می خواهیم سایر نکاتی که در قانون جذب زنان حائز اهمیت است را برای شما بازگو نماییم. اگر می خواهید از نظر زنان مرد جذابی باشید و زن مورد علاقه خود را جذب نمایید این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمائید.

قانون جذب بانوان

قانون جذب بانوان

۳ – از چیزی که می خواهید مطمئن شوید.

اگر می خواهید قانون جذب بانوان برای شما موثر باشد و بتوانید با استفاده از این قانون همسر ایده آلی به سوی خود جذب نمایید پس باید تمام چیزهایی که از همسر آینده تان انتظار دارید را مشخص کنید و از اینکه می خواهید چه زنی با چه صفاتی را جذب نمایید اطمینان داشته باشید. برای این کار ابتدا تمام صفات زن ایده آلتان را یادداشت نمایید، البته بهتر است در این مورد واقع بین بوده و افکار به شدت رویایی را کنار بگذارید چون به هر حال هیچکس کامل نیست و نمی توان تمام صفات نیک را در یک فرد جستجو کرد. پس همانطور که خودتان هم مطمئناً نقص هایی دارید انتظار نداشته باشید زنی که از هر نظر ایده آل است و هیچ خصوصیت بدی ندارد را جذب کنید. با یادداشت صفات خوب همسر آینده تان می توانید زنی که مناسب با اخلاقیات و زندگی شماست را به سوی خود جذب نمایید.

۴ – اقدام کنید.

زمانی که ایده آل های خود را از همسر آینده تان مشخص کردید وقت آن فرا می رسد تا با چشم باز به اطرافتان نگاه کرده و دختر مطابق با شرایط خود را پیدا کنید. اگر فکر می کنید قانون جذب زنان یعنی اینکه فقط بنشینید گوشه ای روی خصوصیات خوب همسر آینده خود تمرکز کنید و سپس همسر آینده تان خود به خود به سوی شما آمده و به شما ابراز علاقه می کند سخت در اشتباه هستید. قانون جذب قرار نیست همسر آینده شما را از آسمان در دامنتان بیندازد، بلکه شما را در مسیری قرار می دهد که بتوانید دختر مورد نظر خود را بیابید. بنابراین افسردگی و خجالت را کنار گذاشته و زمانیکه چند زن در حضور شما قرار دارند خوب به آنها دقت کنید، با آنها صحبت کنید و با علاقه به حرف هایشان گوش دهید، شاید یکی از این زن ها همان همسر آینده شماست که کائنات به طریقی او را سر راه شما قرار داده است.

قانون جذب بانوان

۵ – انرژیتان را به سوی خواسته تان سوق دهید.

در حقیقت ذره ذره از بدن ما دارای انرژی است که می تواند فوق العاده قدرتمند باشد. به منظور جذب افراد مناسب در زندگی، شما لازم است که این انرژی قدرتمند را به سوی خواسته تان (در این مورد همسر ایده آل خود) سوق دهید و به خوبی آن را هدایت نمایید. اگر هر روز صبح با این فکر بیدار می شوید که : “خدایا چرا من هنوز مجردم؟ همه دوستانم ازدواج کرده اند، چرا من هنوز همسر ایده آل خود را پیدا نکرده ام و…” این یعنی شما انرژیتان را بر روی افکار منفی که مانع جذب خواسته است متمرکز کرده اید. به جای این افکار و هدر دادن انرژیتان، هر صبح که بیدار می شوید با خود تکرار کنید که “زندگی من عالی است. من مغناطیس اتفاقات و انسان های خوب هستم.” با این افکار مثبت است که انرژیتان به سوی خواسته هایتان متمایل شده و جذب آنها را سریعتر می کند.

به دنبال هر چیزی که هستید باید انرژیتان را نیز روی آن متمرکز نمایید. به قول حضرت مولانا : “هر چیز که در جستن آنی، آنی”. پس خوب فکر کنید که آیا می خواهید این افکار و انرژی های منفی مانع رسیدن شما به هدفتان شود؟ مسلماً پاسخ شما منفی است، پس روی اتفاقات و افکار مثبت تمرکز کنید تا بهترین افراد و رویدادها جذب شما شوند.

به جای اینکه صبح ها با اخم و غرغر از خواب بیدار شده و با زمین و زمان در جنگ باشید، خدا و جهان هستی را شکر بگویید که یک موقعیت دیگر برای زندگی و جذب خواسته هایتان در اختیارتان قرار داده. احساس قدرت و اعتماد به نفس کنید. اگر از فقدان اعتماد به نفس رنج می برید حتماً کتاب معجزه اعتماد به نفس را مطالعه کنید تا واقعاً در زندگی معجزه اعتماد به نفس را مشاهده کنید.

کاربران گرامی لطفاً نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید. آیا شما هم جزء افرادی هستید که به قانون جذب بانوان ایمان داشته و می خواهید با تکیه بر این قانون یک همسر ایده آل و مناسب با شرایط خود پیدا کنید؟

امتیاز 1.5 از 2 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *