استفاده از قانون جذب برای کاهش وزن – قسمت دوم

استفاده از قانون جذب برای لاغری

در قسمت قبل کمی درباره استفاده از قانون جذب برای لاغری با شما کاربران گرامی گفتگو کردیم، در اینجا با ادامه ی بحث قدرت قانون جذب برای لاغری در خدمتتان هستیم و به شما می گوییم برای اینکه بتوانید با تکیه بر قانون جذب و البته تلاش و کوشش خودتان اندام متناسبی داشته باشید باید چه کارهایی انجام دهید و سبک زندگیتان را چگونه تغییر دهید.

استفاده از قانون جذب برای لاغری

درباره خودتان احساس خوبی داشته باشید.

تمرکز بر روی ویژگی های منفی (در این مورد مثلاً چاقی و اضافه وزن) نه تنها موجب بوجود آمدن احساس سرخوردگی و عدم اعتماد به نفس می شود، بلکه این ارتعاش منفی سبب می شود اضافه وزن بیشتری به سمت شما جذب شود. در ثانی اگر شما از آن دست افرادی باشید که برای از بین احساسات منفی به خوردن روی می آورید هم دیگر باید برای همیشه رسیدن به اندامی ایده آل را در خواب هایتان ببینید.

پس به هیچ وجه روی اضافه وزنتان تمرکز نکنید. احساسات منفی هم مانند دشمنان ما هستند، حتماً برای شما هم پیش آمده که با کسی اختلاف داشته باشید و هر چقدر بیشتر به آن شخص توجه می کنید متوجه می شوید او کارهای بیشتری برای آزار شما انجام می دهد و به اصطلاح می خواهد حرص شما را دربیاورد. چاقی هم به همین شکل است، هر چقدر بیشتر به آن توجه کنید بیشتر موجب آزار شما می شود، فقط کافی ست آن را نادیده بگیرید و روی ویژگی های مثبتتان تمرکز کنید. قطعاً شما ویژگی های مثبت زیادی دارید که وقتی به آنها فکر می کنید موجب به وجود آمدن لبخند روی صورتتان می شوند. روی همین ویژگی ها تمرکز کنید و در ذهنتان آنها را پرورش دهید.

متاسفانه سبک زندگی بسیاری از ما اشتباه است. ما از کودکی آموخته ایم که از دیگران عذرخواهی کرده و بعضاً خودمان را کوچک کنیم. یاد نگرفته ایم که قدر خوبی های خودمان را بدانیم و به وجود خود افتخار کنیم، در عوض آموخته ایم ویژگی های مثبت دیگران را دیده و در خفا به آنان حسادت کنیم، به عبارتی مصداق ضرب المثل “مرغ همسایه غاز است!”

شما مدام با خود فکر می کنید : در آینده که وزن خود را کاهش دادم و جذاب شدم به خودم افتخار می کنم. در حالی که در حال حاضر از اضافه وزن خود احساس شرمساری و خجالت می کنید. شما نمی دانید که این نوع طرز فکر مانند یک مارپیچ بی انتهاست و باعث می شود همیشه در همین حالی که هستید باقی بمانید و هرگز آن آینده روشنی که قرار است در آن وزن خود را کاهش داده و جذاب شوید را نخواهید دید.

پس بهتر است قلم و کاغذی برداشته و تمام ویژگی های مثبتتان را یادداشت کنید. هر چیزی که موجب می شود احساس خوبی داشته باشید چه ویژگی ظاهری و چه ویژگی باطنی. بعنوان مثال شاید شما چشمان بسیار زیبایی داشته باشید، یا دارای هوش فوق العاده بالایی باشید. بالاخره هر کسی زیبایی ها و استعدادهایی دارد که مخصوص به خود او هستند و آن شخص در آن مورد خاص بهترین است، قطعاً در مورد شما نیز این قضیه صدق می کند، فقط باید کمی با دقت به ظاهر و باطن خود دقت کنید یا از دوستان و افراد خانواده بخواهید بدون اغراق و صادقانه خصوصیات مثبت شما را بیان کنند.

وقتی یک لیست صادقانه از ویژگی های مثبتی که از نظر خودتان و دیگران قابل تقدیر هستند را تهیه کردید متوجه می شوید که شرایطتان به آن بدی هایی هم که فکر می کردید نیست، اضافه وزن و چاقی فقط قسمتی از جسم شماست، که تمام هوش و حواس شما را به خود منعطف کرده، در حالی که شما ویژگی های مثبت بسیار زیاد دیگری هم دارید که نسبت به آنها بی توجه هستید.

پس به جای فکر کردن مداوم به اضافه وزن، به خصوصیات مثبت و زیبایی هایی که دارید فکر کنید. اجازه دهید ارتعاش چاقی از شما دور شود. زمانی که احساس مثبتی داشته باشید دیگر بخاطر ناراحتی به سراغ خوردن فست فود و هله هوله های پر کالری نمی روید و این یعنی نیمی از راه استفاده از قانون جذب برای لاغری را طی کرده اید. نیمه دیگر راه هم بستگی به تلاش و کوشش خودتان دارد که با تقویت اراده و انگیزه سازی برای خودتان قادر هستید از پس آن نیز بر آیید.

امیدواریم مقاله استفاده از قانون جذب برای لاغری مورد پسند شما فرهیختگان قرار گرفته باشد. به نظر شما دیگر برای اینکه با تکیه بر قانون جذب بتوانیم به اندامی ایده آل دست یابیم باید چه کارهایی انجام دهیم؟ آیا شما هم برای رسیدن به تناسب اندام از قانون جذب استفاده می کنید؟ نظرتان را با ما در میان بگذارید.

امتیاز 0 از 0 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *