قانون جذب عشق – قسمت اول

قانون جذب عشق

شاید شما هم مثل بسیاری از افراد دیگر تنها هستید و دوست دارید تا با استفاده از قانون جذب عشق به یک عشق پایدار و حقیقی دست یابید. اگر هم تا کنون به فکر استفاده از قانون جذب عشق نیفتاده اید بهتر است بدانید در کنار کسب ثروت، موفقیت شغلی، افزایش اعتماد به نفس و دیگر اهداف مهم ما در زندگی، یکی از رایج ترین اهدافی که می توان برای رسیدن به آن از قانون جذب استفاده نمود عشق است، به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم کمی درباره قانون جذب عشق با شما صحبت کنیم، اگر می خواهید از قانون جذب برای ازدواج استفاده کنید این مقاله را تا انتها دنبال کنید. این مقاله از دو قسمت تشکیل شده، در ادامه می توانید بخش اول مقاله را مطالعه نموده و در مطلب بعدی بخش دوم را دنبال نمایید.

قانون جذب عشق را با این مراحل فرا گیرید

گام اول : دیدگاهی از نیمه گمشده تان را برای خود ایجاد کنید.

قانون جذب عشق

چشم اندازی از عشق رویایی خود ایجاد کنید. خصوصیاتی که دوست دارید در فرد مورد نظرتان موجود باشد را پردازش و تجسم کنید. نیازی نیست این خصوصیات ظاهری و بیش از حد خاص باشند مانند خصوصیاتی چون رنگ مو، قد و وزن، رنگ چشم، سبک موسیقی مورد علاقه و…. بلکه روی خصوصیات ذاتی فرد مثل جذابیت، مهربانی، شوخ طبعی و خصوصیاتی این چنینی که جنبه کلی تری دارند تمرکز کنید.

در حقیقت بهتر است برای استفاده از قانون جذب عشق به جزئیات کوچک توجهی نکنید تا بتوانید لیستی از ویژگی های مثبت و شگفت انگیز فردی که می خواهید جذب کنید را تهیه نمایید. هیچکس کامل نیست و اگر شما بخواهید فردی با خصوصیات ظاهری و باطنی ایده آل (که فقط در فیلم های سینمایی یافت می شود) را جذب کنید باعث می شود همواره در رویا به سر ببرید و از زندگی حقیقی دور شوید و چون انتظارتان از شریک زندگیتان بسیار بالا رفته هیچوقت قادر نخواهید بود در زندگی واقعی عشق را تجربه کنید.

بنابراین خیلی وسواس به خرج نداده و بیشتر روی همچین سوالاتی متمرکز شوید :

  • دوست دارید نیمه گمشده تان چه خصوصیات اخلاقی داشته باشد؟
  • زمانی که با مخاطب خاصتان می گذرانید چه احساسی خواهید داشت؟
  • شما و همسر آینده تان در اوقات فراغت به چه تفریحاتی خواهید پرداخت؟
  • و….

گام دوم : یک تابلوی عشق برای خودتان درست کنید.

قانون جذب عشق

پس از اینکه یک چشم انداز شفاف و روشن از خصوصیاتی که انتظار دارید همسر آینده تان آنها را دارا باشد در ذهنتان ترسیم کردید زمان آن فرا می رسد که نمادی از این تخیلات ذهنی را در قالب یک تابلوی کلاژ عشق به تصویر بکشید و آن را در اتاق خود جایی که همیشه جلوی چشمتان باشد آویزان کنید. این تابلوی عشق به شما یادآوری می کند که به دنبال چه چیزی هستید.

اگر قبلاً هم تمرین های قانون جذب را انجام داده اید حتماً مطلع هستید که تهیه این نوع تصاویر و آویختن آنها در جایی که در طول روز بارها و بارها بتوان آنها را مشاهده کرد تاثیر زیادی در جذب خواسته های ما دارند. با نگاه کردن به این تصاویر مدام به ما یادآوری می شود که بر روی خواسته هایمان تمرکز کنیم و با استفاده از تمرکز و قدرت ذهنمان به تمامی آرزوهایمان دست یابیم.

بنابراین یک فضای خالی از دیوار اتاق خود را به این کلاژ عشق اختصاص دهید. می توانید در اینترنت عکس های زیادی که تجسم رویای شما از همسر آینده تان است را پیدا کنید و از عکس ها پرینت بگیرید و یا از عکس های موجود در مجلات و روزنامه ها استفاده کنید و آنها برش زده و سپس عکس ها را بر روی یک تکه مقوا چسبانده و در فضای خالی دیوار اتاق خود آویزان کنید. اگر دوست ندارید از عکس استفاده کنید هم می توانید چند جمله تاکیدی که احساس شما به عشق و نیمه گمشده تان را بیان می کند تایپ کرده و روی دیوار اتاقتان بچسبانید.

کلاژی که تهیه کرده اید را در قسمتی از دیوار آویزان کنید که از هر طرف قابل دیدن باشد. چندین بار در روز به آن نگاه کرده و آن تصاویر یا جملات را با تمام وجود حس کنید، لبخند بزنید و امیدوار باشید چون بزودی عشق رویایی زندگی شما از راه خواهد رسید.

این مطلب ادامه دارد….

امتیاز 0 از 0 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *