چگونه می توان با قانون جذب ثروت ثروتمند شد؟

قانون جذب ثروت

به دلیل فشارهای روزمره و مشکلات اقتصادی که مردم جامعه با آن دست و پنجه نرم می کنند خیلی از افراد بلند پروازی خود را از دست داده و تبدیل به جمعیتی گنجشک روزی می شوند. این گروه به حداقل های زندگی رضایت می دهند و همین که درآمدی بخور و نمیر داشته باشند راضی می شوند و هر چقدر هم درباره قانون جذب ثروت با آنها گفتگو کنید به هیچ وجه نخواهند پذیرفت چون نظام باورهای آنها طوری شکل گرفته که رسیدن به یک زندگی مرفه و رویایی را خواب و خیالی واهی می دانند و حتی جرات فکر کردن به یک زندگی خوب که قانون جذب ثروت قادر است برای آنها به ارمغان بیاورد را ندارد.

ولی شما کاربران گرامی که در حال خواندن این مقاله هستید با آن گروه فرق دارید. شما فردی هستید که با اعتقاد به قانون جذب ثروت تصمیم گرفته اید زندگیتان را متحول کرده و موفق شوید، شاید فقط در ابتدا نیاز به مشاوری دارید که شما را در این راه راهنمایی کند و گروه تحقیقاتی سیف این مهم را بعهده می گیرد و تمام تلاش خود را در موفق شدن شما کاربران گرامی انجام خواهد داد . برای شروع تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا کمی با قانون جذب ثروت آشنا شوید.

قانون جذب ثروت چگونه عمل می کند؟

قانون جذب ثروت

مهمترین نکته در قانون جذب ثروت این است که تمام سعی خود را به کار بسته تا هم ارتعاش با پول و ثروت شوید. برای اینکار باید در همه حال احساس ثروت کنید، یک زندگی رویایی را مجسم کرده و خود را فردی ثروتمند و موفق تصور کنید. احساس کنید فردی هستید که همیشه دلتان می خواسته. احساس فقر و تنگدستی را کنار بگذارید. حتماً زمان هایی که به خاطر می آورید که پولی به دستتان رسیده و احساس خوبی وجودتان را فرا گرفته. همین احساس ارتعاش ثروت است، سعی کنید همیشه این احساس را حفظ کنید.

از بکار بردن عبارات منفی در رابطه با پول خودداری کنید. حتی اگر در حال حاضر هم پول زیادی ندارید هرگز با خود فکر نکنید (یا نگویید) که “ای خدا، چکار کنم، پول ندارم!”، “حالا از کجا پول تهیه کنم؟” “من بدبختم!”، “در این بی پولی چکار کنم؟” و…. جملاتی از این دست که هم ارتعاش با فقر مطلق هستند.

لطفاً به این نکته خیلی توجه کنید این موضوعی بسیار ساده و در عین حال بسیار دشوار است. ساده از آن جهت که بنا بر قانون جذب ثروت اگر شما فرکانس خود را با ثروت تنظیم کنید و از آنجایی که همیشه گفته اند “پول، پول می آورد!” پس فرکانس پول هم موجب می شود که پول و ثروت و خوش شانسی و خوشبختی از زمین و آسمان برایتان می بارد ولی اگر با فقر و بدبختی هم ارتعاش شوید ممکن است علاوه بر اینکه درگیر مشکلات مالی شدید شوید، بلکه بیماری و بدشانسی هم به سراغتان بیاید. و دشواری این نکته هم در این است که شما برای اینکه قانون جذب ثروت را به درستی به جای آورید باید تخیلی بشدت قوی و فعال داشته باشید که قادر باشد شرایط کنونی را فراموش کرده و شما را در شرایطی ایده آل تجسم کند. باید مدام مشکلات فعلی را فراموش کنید و خود را غرق در خوشبختی تجسم کنید و این امر ممکن است در ابتدا برایتان بسیار سخت باشد ولی مطمئن باشید با کمی تمرین قادر خواهید بود قوه تخیل خود را به نوعی پرورش دهید که بهترین ها را در زندگی حقیقی برایتان رقم بزند.

فقط کافی ست خودتان را کشف کنید

به جای اینکه منتظر بمانید کسی کشفتان کند یا از طرف دیگران کمکی به شما برسد خودتان را کشف کنید. افراد متوسط رو به پایین جامعه همیشه از دیگران توقع کمک (چه مالی و چه غیر مالی) دارند. این افراد حتی تمام عمر خود را صبر می کنند تا بالاخره از جایی پولی یا کمکی به آنها برسد. اگر شما هم همچین طرز فکری دارید ممکن است تا آخر عمر همچنان منتظر بمانید و هرگز هیچ کمکی به شما نشود. چرا شما آن کسی نباشید که دیگران نیازمند کمک او هستند؟ به جای منتظر ماندن سعی کنید پیش از رسیدن طوفان کشتی خود را بسازید. هر چه می خواهید درون خود شماست فقط باید با تجسم و انرژی مثبت آن را به زندگیتان انتقال دهید.

هرگز نا امید نشوید

تاثیر نا امیدی بر جذب ثروت

باور کردنش سخت است ولی حدود ۹۰% از ایده هایی که پتانسیل تبدیل به ثروت را دارا هستند در همان ابتدای راه منحل می شوند. کار آفرینانی که در روزها و ماه های ابتدایی شروع یک کسب و کار جدید به نتیجه مناسبی نمی رسند تصمیم به منحل کردن بیزنس خود می گیرند. این افراد چون از ثبات کافی برخوردار نیستند خیلی زود از هر کاری نا امید می شوند و به سراغ کار بعدی می روند. همه ی ما افرادی را می شناسیم که تمام کارها را نیمه کاره رها می کنند چون معتقدند بازدهی کافی را از این شغل بدست نمی آورند. این جماعت تا آخر عمر مشغول پریدن از شاخه ای به شاخه دیگر هستند و هرگز طعم شیرین موفقیت و ثروت را تجربه نمی کنند.

پس اگر شما هم در ابتدا از قانون جذب ثروت نتیجه دلخواه را به دست نیاوردید از ادامه راه منصرف نشوید، هر زمان نا امیدی وجودتان را فرا گرفت فکر کنید شاید فقط چند بیل دیگر تا رسیدن به گنجی عظیم فاصله دارید پس تمامی مشکلات پیش رو بگذارید به حساب بیل های آخرین و یقیق داشته باشید بالاخره قادر خواهید بود تمام خاک ها را از روی گنج کنار زده و ثروتمند شوید.

و در آخر اینکه مهم نیست چقدر آهسته حرکت می کنید، فقط هرگز نباید متوقف شوید و از ادامه راه صرف نظر نمایید.

امتیاز 0 از 0 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *