قانون جذب افراد – قسمت سوم

قانون جذب دیگران

در قسمت اول و قسمت دوم نکاتی مهم در ارتباط با قانون جذب دیگران به شما گوشزد کردیم، با قسمت سوم قانون جذب دیگران همراه شوید تا از دیگر فوت و فن های این قانون مهم اطلاع یابید.

نکات مهم در ارتباط با قانون جذب دیگران

۷ – از نا امیدی اجتناب نمایید.

قانون جذب دیگران

شما همیشه باید در مورد افرادی که می خواهید به سوی خود جذب نمایید میل و اراده ی محکمی داشته و هرگز نباید این میل شما به نا امیدی و یاس مبدل گردد. نا امیدی موجب به وجود آمدن احساس ناراحتی در شما می شود و این احساس با انرژی و ارتعاش منفی همراه می گردد که سبب می شود هرگز نتوانید افراد مورد نظر را جذب کنید.

بنابر قانون جذب دیگران زمانی که شما سیگنال منفی به سوی جهان هستی ارسال می دارید، کائنات چیزی که منتظرش بودید را به شما نمی دهد، حتی اگر اقدامات روزانه برای جذب افراد را نیز انجام دهید ولی در دل نا امید باشید قادر نخواهید بود نتیجه مطلوبی بدست آورید.

به جای نا امیدی باید از بابت آنچه که هستید و همچنین بخاطر امکانات و نعماتی که در اختیار دارید قدردان و شکرگزار باشید. می توانید با تمرکز بر روی تحقق خواسته های ارتعاشتان را بهبود بخشید.

۸ – خود را فردی محبوب و مورد علاقه دیگران مجسم نمایید.

قانون جذب دیگران

در ذهن خود مجسم کنید در نظر دیگران فردی جذاب و دوست داشتنی هستید و اطرافیانتان مایلند وقتشان را به بودن در کنار شما اختصاص دهند. به این فکر کنید چه چیزی باعث می شود که این افراد تا این اندازه مجذوب شما شوند. و بر روی همان ویژگی های اخلاقی تان کار کنید و آن ها را بهبود بخشید. از قدرت خلاقیت یا تصاویری که به ذهن سپرده اید استفاده کرده و آن روابطی که می خواهید را خلق نمایید.

طوری فکر کنید که انگار همه این اتفاقات در زمان حال رخ داده نه در آینده. هر روز حداقل ۱۰ دقیقه از زمان خود را صرف تمرکز بر روی این افکار نموده و شادی و هیجانی که در کنار این افراد دارید را کاملاً لمس نمایید.

هر روز صبح کمی پس از بیدار شدن از خواب و همچنین درست قبل از خوابیدن روی این افکار تمرکز کنید. اگر به دنبال رابطه عاشقانه هستید می توانید با دیدن عکس های دو نفره و عاشقانه تصورات خود را تقویت نمایید، اگر در پی جذب مشتری برای فروش کالای خود هستید می توانید از عکس های فروشندگان موفق و طرز برخورد آنها با مشتریانشان الهام بگیرید. در باقی موارد نیز به همین صورت است. این تصاویر را در مکان هایی قرار دهید که حداقل چند بار در روز بتوانید آن ها را ببینید.

۹ – روی ویژگی های خوب افراد تمرکز کنید.

قانون جذب دیگران

همیشه ویژگی های مثبت و خوب شخصیت و ظاهر افراد را ببینید. در تمامی روابط چه روابط عاطفی و خانوادگی و چه روابط شغلی و اجتماعی هرگز این مورد را فراموش نکنید چون این یکی از مهمترین چیزها در قانون جذب دیگران است. شما باید ویژگی های خوب افراد را دیده و طوری رفتار کنید که این ویژگی ها برایتان بسیار ارزشمند است و قدردان آنها هستید.

با مهمترین ویژگی مثبت افراد شروع کنید و خیلی سریع متوجه خواهید شد که این افراد چقدر ویژگی های مثبتی دارند که شما تا کنون به آن بی توجه بوده اید. می توانید از جملات تاکیدی مثبت نیز برای تلقین به خود استفاده کنید. بعنوان مثال “من (نام شخص مورد نظر) را دوست دارم چون او (ویژگی مثبت مثلاً شوخ طبع) است.” سعی کنید هر روز این کار را با احساسات انجام دهید. در نهایت می بینید که رفتار فرد نسبت به شما تغییر زیادی پیدا خواهد کرد و جذب شما خواهد شد.

در این مقاله و دو مقاله قبل سعی کردیم به نکاتی مهم در قانون جذب دیگران اشاره نماییم که امیدواریم برای شما موثر بوده باشد ولی این نکاتی که ذکر کردیم نکاتی کلی است و لازم است بدانید شما نمی توانید با تکیه بر قانون جذب یک فرد خاص را جذب کنید چون اگر شما استاد قانون جذب هم باشید ولی میل و سلیقه آن فرد در الویت است، ممکن است او نخواهد جذب شما شود. یا با خود فکر کنید اگر به وسیله قانون جذب بتوان فرد خاصی را جذب کرد پس تکلیف فردی که چند نفر در آن واحد می خواهند با تکیه بر قانون جذب او را به سوی خود جذب کنند چه می شود؟

پس برای جذب افراد سعی کنید روی خصوصیات کلی فرد مورد نظر تمرکز کنید تا بتوانید فردی مطابق با ایده آل های خود خلق نمایید، کسی که از قبل می شناسید و می خواهید او را جذب کنید ممکن است نخواهد جذب شما شود. در آینده بیشتر به شرح جذب فردی خاص خواهیم پرداخت.

امتیاز 0 از 0 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *