قانون جذب افراد – قسمت دوم

قانون جذب اشخاص

در مطلب قبل به چند نکته درباره قانون جذب اشخاص اشاره کردیم، حال در این مطلب قصد داریم به ادامه ی مبحث قبلی درباره قانون جذب اشخاص بپردازیم و با هم مرور کنیم که برای جذب افراد جدید به زندگی مان باید چه کارهایی انجام دهیم و چگونه رفتار کنیم. لطفاً تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

نکاتی مهم در قانون جذب اشخاص

۴ – درونتان را از عشق پر کنید.

قانون جذب اشخاص

در مقالات قبلی بارها و بارها به این نکته اشاره کردیم که برای به دست آوردن هر چیزی باید با آن هم فرکانس شوید، در این مورد نیز این قضیه صدق می کند. قانون جذب اشخاص به ما می گوید برای جذب فرد مورد علاقه باید ابتدا خود را از عشق پر کنید. در جهان هستی بی نهایت عشق وجود دارد شما باید آنقدر وجودتان را از این عشق فراوان سرشار نمایید عشق از شما سرازیر گردد، آنگاه عشقی که درون شماست می تواند بهترین افراد را به زندگی شما جذب کند. سعی کنید همان گونه که خودتان را دوست دارید دیگران را نیز دوست داشته باشید.

زمانیکه شما عشق واقعی را به خودتان ابراز می دارید هرگز احساس خودخواهی یا ترحم نمی کنید، بنابراین سعی کنید عشقی به دیگران نیز ابراز می کنید همین عشق واقعی و خالص باشد. همیشه به یاد داشته باشید برای اینکه از فراوانی عشق جهان هستی بهره مند شوید و از این موهبت الهی لذت ببرید، لازم است از خودتان سیگنال عشق ارسال نمایید. تمام افکار بد نظیر خشم، عصبانیت، نفرت، کینه، حسادت و… را درون خود از بین برده و جای آنها را با عشق پر کنید. این کار آنقدرها هم سخت نیست فقط کافی ست پیش از همه چیز خودتان را دوست داشته باشید.

۵ – اعتماد به نفس تان را افزایش دهید.

افزایش اعتماد بنفس

اعتماد به نفس یکی از قوی ترین نیروها در رابطه با قانون جذب اشخاص است. مردم به طور ذاتی به افرادی که اعتماد به نفس بالایی دارند علاقه نشان می دهند و مایلند با آنها در ارتباط باشند.

به توانایی ها و قابلیت هایتان ایمان داشته باشید تا بتوانید به راحتی فرد یا افراد مناسبی را در زندگی جذب نمایید. شما باید همیشه احساس کنید که مهمترین فرد در دنیا هستید، این فکر موجب می شود هیچ گاه احساس بی ارزشی و پوچی به شما دست ندهد.

با این حال در رابطه با اعتماد به نفس باید بسیار مراقب باشید، چون درست است که اعتماد به نفس بالا افراد را جذب و به برقراری ارتباط با شما علاقمند می سازد ولی به همان اندازه اعتماد به نفس کاذب و غرور و خودخواهی که در رفتار و جمله های شما به مخاطبینتان القا می شود موجب می گردد تا آنها گمان کنند که شما فردی خودخواه و مغرور هستید و از برقراری ارتباط با شما پشیمان شوند.

پس به گونه اعتماد به نفس تان را افزایش دهید که دچار غرور کاذب نشوید. می توانید هر روز صبح و عصر در مقابل آینه بایستید و با صدای بلند چندین بار جملات تاکیدی مربوط به افزایش اعتماد به نفس را تکرار کنید، جملات تاکیدی تاثیر زیادی در بالا بردن اعتماد به نفس فرد دارند.

۶ – از عبارات تاکیدی مثبت استفاده کنید.

عبارات تاکیدی مثبت

جملات تاکیدی مثبت ارتعاش شما را افزایش داده و شما را به شخصیت های مورد نظرتان مرتبط می کنند. شما باید سیگنال های جذب را در قالب افکار، کلمات و اعمالتان ارسال نمایید. از آنجایی که گفتن کلمات از دو مورد دیگر ساده تر است بهتر است در ابتدای امر با گفتن کلمات مثبت و عبارات تاکیدی آغاز نمایید.

بنابراین چند جمله تاکیدی برای توضیح وضع کنونی تان یادداشت نمایید. این جملات می توانند به شما کمک کنند تا تمایل بسیار زیادتان برای جذب اشخاص را به کائنات توضیح دهید.

بعد از اینکه جملات مورد نظرتان را یادداشت کردید چندین بار در طول روز به همراه احساساتی مثبت و خوشایند آنها را تکرار نمایید. به عنوان مثال ممکن است بگویید : “من عاشقانه خودم را دوست دارم.”، “من فردی ارزشمند با توانایی ها و استعدادهایی خاص و منحصر به فرد هستم.”، “من به راحتی می توانم روی دیگران تاثیر گذاشته و مشتریانی دائمی برای فروش کالاهای خود پیدا کنم.” و جملاتی از این قبیل که نمایانگر وضع کنونی و خواسته خود شما باشد، ما این جملات را به عنوان مثال ذکر کردیم، شما برای تاثیر گذاری بیشتر بهتر است از جملات تاکیدی مخصوص خود و با زبان و گفتار خودتان استفاده نمایید.

این مطلب ادامه دارد….

امتیاز 0 از 0 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *