قانون جذب افراد – قسمت اول

قانون جذب افراد

قانون جذب افراد موجب می شود اشخاص جدیدی به زندگی ما وارد شوند که این اشخاص جدید پتانسیل این را دارند که شرایط عاطفی و اقتصادی ما را بهبود بخشند. بعنوان مثال اگر شما فروشنده هستید برایتان واجب است تا برای بهبود وضعیت شغلی و اقتصادیتان با قانون جذب افراد آشنا شده و از آن در زندگی بهره بگیرید. در این مقاله قصد داریم نکاتی مهم در مورد قانون جذب افراد را برای شما بازگو کنیم، ما را همراهی نمایید.

نکات مهم در قانون جذب افراد

۱ – در ابتدا خودتان را درک کنید.

قانون جذب افراد

اولین و مهمترین کاری که لازم است در رابطه با قانون جذب افراد انجام دهید این است که با خودتان آشتی کنید. این کار مستلزم این است که خود را درونکاوی کرده و زوایای مخفی شخصیتتان را کشف نمایید. طبیعی است زمانی که خود درگیری ها را کنار گذاشته و با خودتان صلح کنید ذهنتان برای ایجاد ارتعاش لازم برای جذب افراد جدید مناسب خواهد بود. افکار، ایده ها، کلمات و عملکردهای شما باید همگی با هم هماهنگ باشند تا جهان هستی بتواند افراد مناسبی را بدون فوت وقت به سوی شما هدایت کند.

یک راه خوب برای کشف خود این است که به مدت چند هفته روی خودتان مطالعه نمایید. در طول این دوره باید بیش از تمام دوران زندگیتان تفکر کنید و عمیق ترین احساسات درونیتان را کشف نمایید. شما باید بدانید چه چیزهایی شما را آزار داده و چه چیزهایی موجب شادی و خوشحالی شما می شوند، سپس شروع به انجام کارهایی نمایید که با احساسات مثبت درونیتان سازگاری دارند.

به یاد داشته باشید شما فرزند خدای بزرگ هستید و پروردگار عالمیان از روح خود در شما دمیده است. شما در کالبد زمینیتان روحی خدایی دارید، بنابراین از انجام هر کاری بر خواهید آمد. همیشه این را در ذهنتان مرور کنید. هنگامی که احساس کوچکی و عدم اعتماد به نفس می کنید فقط کافی ست به خاطر آورید شما هم مانند همان کسانی هستید که به نتایج دلخواه شما دست یافته اند.

۲ – از مصاحبت خود لذت ببرید.

قانون جذب افراد

بهترین دوست خودتان شوید. اگر می خواهید فرد یا افرادی را به زندگیتان جذب کنید و آن افراد از مصاحبت با شما لذت برده و برای دیدن شما لحظه شماری کنند باید اول خودتان از مصاحبت با خود لذت ببرید.

به محض اینکه شما شروع به دوست داشتن خود و شخصیت درونیتان می کنید، قانون جذب افراد موجب می شود افراد بیشتری به زندگیتان وارد شوند. برای اینکه بدانید خود را دوست دارید و از مصاحبت با خود لذت می برید یا خیر باید مشخص کنید زمانی که تنهایید چه احساسی دارید؟ آیا سرشار از آرامش و لذت هستید و یا بخاطر فرار از خود به صحبت با هر غریبه ای متوسل می شوید؟

شما باید از وضع ظاهری بدنتان راضی بوده و شاکر باشید. یاد بگیرید که تمام جنبه های مثبت شخصیت و ویژگی منحصر بفرد درونتان را دوست داشته باشید. احساسات قوی که از دوست داشتن خودتان در شما ایجاد می شود سیگنال هایی از شما ارسال می کنند که در نهایت به جذب افراد منجر خواهد شد چون افراد جدید نیز شما را دوست خواهند داشت و مایل خواهند بود وقتشان را به مصاحبت با شما اختصاص دهند.

۳ – به خودتان افتخار کنید و احترام بگذارید.

قانون جذب افراد

بهترین روش برای تغییر رفتار دیگران با شما این است که در نحوه ی برخورد با خود تغییراتی به وجود آورید. به محض اینکه احترام به خود را آغاز می کنید ارتعاشی را از خود ساطع می کنید که نشان می دهد شما فردی مهم، ارزشمند و سزاوار توجه دیگران هستید.

به محض اینکه این ارتعاش از شما ساطع می شود، جهان هستی به شما کمک می کند تا آن را بیشتر و بیشتر پخش کرده و رفتاری احترام آمیز و دوستانه را از دیگران تجربه نمایید.

همیشه به خاطر داشته باشید که افکار و عملکرد های غالب شما دارای علتی است که مشخص می کند قانون جذب افراد در ارتباط با شما موثر واقع می شود یا خیر چون جذب افراد نتیجه افکار و عملکرد خود شماست. پس اگر می خواهید هر چه سریعتر افراد بیشتری را به سوی خود جذب نمایید نیازمند عشق بیشتر و احترام و افتخاری مثال زدنی نسبت به خود خواهید بود. سعی کنید عشق و احترام را بر خود ببارانید تا به چشم ببینید چطور افراد غریبه هم به سوی شما جذب شده و به شما احترام خواهند گذاشت.

این مقاله ادامه دارد….

امتیاز 0 از 0 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *