بکارگیری قانون جذب با تمرکز بر خواسته ها

قانون جذب با تمرکز بر خواسته ها

بارها شنیده اید که می گویند ، بخواه تا به تو داده شود، حتی در سخنان و آیات خداوند هم بارها شنیده ایم که می فماید بخواه تا به اجابت شود. اما شاید برای عده ای این جمله کمی دور از ذهن به نظر برسد و درک درستی از آن نداشته باشند. جمله ی فوق تنها یک چیز را می رساند و آن همان خواستن از طریق قانون جذب است. اما برای موفقیت در این زمینه باید برای بکارگیری قانون جذب با تمرکز بر خواسته ها پیش برویم. در غیر این صورت جواب نخواهد داد. در این مطلب قصد داریم به همین موضوع بپردازیم.
[namasha id=”sL6Pu2eo” responsive=”true”]

مگر می توان بدون کارکردن به چیزی رسید

جواب هم بله است هم خیر، ببینید دوستان، اگر کائنات را بعنوان یک غول چراغ در نظر بگیرید وقتی شما چیزی را می خواهید او فقط یک جواب به شما می دهد “در خدمتم ارباب”. شما به عنوان کسی که خواسته اش را مطرح می کند باید بدانید که دقیقا چه چیزی میخواهید. زیرا قانون جذب با تمرکز بر خواسته ها بهتر می تواند سفارش شما را درک و تحویل دهد. اجازه بدهید مثال را کمی واضح تر بیان نماییم.

فرض کنید برای خرید یک خودرو به نمایشگاه فروش اتومبیل مراجعه کرده اید. مدت هاست که می خواهید ماشین بخرید و اکنون پول لازم را به دست آورده اید و قصد خرید دارید. لذا پس از ورود به نمایشگاه مدتی به ماشین ها نگاه می کنید و سپس به مسئول نمایشگاه مراجعه می کنید. حال اگر از وی بخواهید که به اندازه مبلغتان ماشینی را به شما معرفی کند، او چیزی را به شما معرفی خواهد کرد که هم پسند خودش باشد و هم اینکه سود بیشتری در آن وجود داشته باشد. بنابراین چیزی که شما خواهید خرید، ماشین باب طبعتان نخواهد بود و فقط یک ماشین خریده اید.

اما اگر همین خرید ماشین را به گونه ای دیگر انجام میدادید چه؟ شما مدل خاصی از ماشین را با آپشن هایی که در ذهنتان دارید مشخص کرده اید، مثلاً یک دستگاه بنز فلان مدل، رنگ سفید، صندلی های آبی روشن و…. همچنین اطلاعات فنی و دقیق ماشین را نیز جمع آوری کرده اید… پولتان را به اندازه خرید همان ماشین چمع کرده اید و با مراجعه به مسئول نمایشگاه همان چیزی را که خودتان میخواهید خریداری کرده و تحویل می گیرید.

کائنات یا غول چراغ قانون جذب با تمرکز بر خواسته ها یی که دارید به شما نتیجه را برمیگرداند. اگر شما به کائنات فقط بگویید پول زیاد میخواهم ولی مشخص نکنید که این پول از کجا و چه راهی به دست آید، ممکن است پولی حاصل از دزدی بانک نصیبتان شود! بنابراین باید جزئیات خواسته تان را مشخص کنید.

قانون جذب با تمرکز بر خواسته ها

تمرینی برای بکارگیری قانون جذب با تمرکز بر خواسته ها

از شما می خواهم از همین امشب، یک ساعت زودتر به رختخواب بروید، قبل از آن یک دوش خنک بگیرید و در حالی که لباس راحتی بر تن دارید طاق باز دراز کشیده و دستها را در دوطرف بدنتان قرار دهید. ده بار تنفس عمیق و منظم کشیده و سعی کنید تصاویر و صداهای داخل ذهن را واضح ببنید و بشونید، حال یک جعبه را تصور کنید، همه آن صداها و تصاویر را یکی یکی درون جعبه انداخته و کاملا ذهن را تا جایی که می توانید خالی کنید. جال شما یک تصویر تاریک و خالی در اختیار دارید، درب جعبه را ببنید و در گوشه ای بگزارید.

نوبت به خواسته تان می رسد. می خواهید تا یک ماه دیگر چه چیزی به دست آورید؟ موقعیت؟ خانه؟ ماشین؟ سفر تفریجی؟ آشنایی با شخصی؟ هر چیزی که هست، آن را تجسم کنید، تمامی جزئیات ظاهری خودتان و خواسته تان را نیز تجسم کنید. بعنوان مثال سفر تفریحی را در نظر یگیریم. شما قصد دارید برای سفر به جزیره کیش بروید ولی نه پولش را دارید نه وقتش را. ولی می خواهید که بروید… هر جور که شده…

بنابراین خودتان را در فرودگاه تصویر کنید که بلیط به دست منتظر عبور از گیت و سوار شدن به هواپیما برای رفتن به  کیش هستید. لباسهایی که به تن دارید، حالت چهره تان، چمدان یا کیفی که بدست گرفته اید همه و همه را به خاطر آورید و مانند یک فیلم سینمایی از خاطر بگذرانید. با رعایت تمام جزئیات به جزیره وارد شوید و جاهایی که دوست دارید بروید را نیز تعیین کنید و در خیالتان به آن جا سفر کنید.
[namasha id=”tmmGa7VA” responsive=”true”]

این جزئیات را باید هر شب بدون تغییر تکرار کنید. این تصویر باید آنقدر شفاف شود و آنقدر وقوع آن باور داشته باشید که بتوانید آن را جذب کنید. شک نداشته باشید، همانطور که اطمینان دارید بعد از خوردن غذا سیر می شوید، باید اطمینان و باور داشته باشید که وقتی با جزئیات به چیزی فکر می کنید همان را به دست خواهید آورد. تمرکز بر خواسته ها مهمترین اصل قانون جذب است. خواسته باید جزئیات داشته باشند. من پول می خواهم، من ثروت می خواهم ، من خانه می خواهم… اینها کفایت نمی کند. باید باید باید جزئیات آن را به کائنات اعلام کنید تا سرویس کامل و همان چیزی که می خواهید تحویل بگیرید.

برای خرید کتاب معجزه اعتماد به نفس می توانید بر روی عکس زیر کلیک کنید 

 

امتیاز 5 از 1 رای

11 دیدگاه برای “بکارگیری قانون جذب با تمرکز بر خواسته ها

  • alireza seif گفت:

   سلام خدمت دوست عزیز و گرامی
   ممنون از شما بابت بازدید از سایت گروه تحقیقاتی سیف و اعلام نظرتان
   موفق ، شاد و ثروتمند باشید

  • alireza seif گفت:

   سلام خدمت دوست عزیز و گرامی
   بله تمرکز و توجه به اهداف و خواسته ها بسیار مهم است بطوریکه با توجه کردن به یک موضوع ، شما فرکانسی به جهان هستی ارسال میکنید که این موضوع بازتاب انرژی بسوی شما شده و این انرژی نوعی سوخت شما در طول مسیر رسیدن به اهدافتان میگردد .
   موفق باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *