قانون جذب زنان – قسمت اول

قانون جذب زنان

فکر می کنید اگر بدون آگاه بودن از قوانین یک بازی اقدام به انجام آن بازی نمایید چقدر احتمال برنده شدن شما وجود خواهد داشت؟ مطمئناً احتمال بسیار کمی وجود دارد که برنده شوید و همان احتمال کم هم از روی شانس و بخت و اقبال است که بوجود می آید چون بدون دانستن قواعد و قانون هر کاری نمی توان در آن موفق شد. در مورد جذب جنس مخالف نیز همین قضیه صدق می کند، تا زمانیکه شما از قانون جذب زنان مطلع نباشید قادر نخواهید بود زنی را به خود جذب نمایید، و اگر هم زنان جذب شما می شوندبه این خاطر است که از روی شانس و عادت برخی از کارهایی که روزانه انجام می دهید مطابق با قانون جذب زنان می باشد. در این مقاله قصد داریم قانون جذب زنان را برای شما آقایان گرامی شرح دهیم و با هم بررسی کنیم یک مرد برای جذب زن ایده آل و همسر آینده ی خود باید چه فاکتورهایی را رعایت نماید.

چند قدم مهم در قانون جذب زنان برای به دست آوردن دختر مورد علاقه ی خود

۱ – تمرین عبارات تاکیدی مرتبط با جذب زنان

جذب زن ایده آل

یکی از مهم ترین کارها در قانون جذب زنان این است که اعتماد به نفس خود را افزایش داده و مدام با خود جملات تاکیدی مثبتی را تکرار نمایید. این کار به شما کمک می کند تا در مواجهه با جنس مخالف فرصت را از دست نداده و جرات صحبت کردن داشته باشید.

در زیر چند نمونه از جملات تاکیدی مرتبط با این مورد را قید می کنیم :

  1. من شجاع هستم.
  2. برای رسیدن به دختر مورد علاقه ام هیچ عذر و بهانه ای را نمی پذیرم.
  3. من می توانم از دختر مورد علاقه ام خواستگاری نمایم.

۲ – تبدیل به همان چیزی شوید که قصد به جذب کردنش دارید.

قانون جذب زنان

قانون جذب زنان می گوید برای جذب یک زن ایده آل شما هم باید یک مرد ایده آل شوید. مردان و زنان به طور یکسان به دنبال شریک مناسبی برای زندگی خود می گردند. به جای اینکه به دنبال ویژگی های سطحی مانند رنگ چشم، رنگ مو، قد و…. باشید ویژگی های عمقی تری را ملاک قرار داده و آنها را در زن مورد علاقه تان جستجو نمایید. عشق برای همه ی ما مثل یک آینه است. مطابق با قانون جذب ما ویژگی هایی که در ضمیر ناخودآگاهمان در اولویت قرار داده ایم را جذب خواهیم کرد. خود را به چالش بکشید کمی در ضمیر ناخودآگاهتان تغییر به وجود آورید تا متوجه شوید در روند آن چه افرادی را جذب کرد یا از چه افرادی دوری می کنید.

علاوه بر اینها قانون جذب زنان فقط زن مورد علاقه شما را جذب نمی کند بلکه در بیشتر مواقع زنی که هم فرکانس با شماست را به سوی شما جذب می کند چون بر اساس قانون جذب برای به دست آوردن چیزی باید با آن هم فرکانس شد بنابراین اگر شما با زن ایده آلتان هم فرکانس نشوید، زنی که هم ارتعاش با وضعیت کنونی شماست به سویتان جذب می شود.

اگر می خواهید زنی با خصوصیات و ویژگی های لطیف زنانه را جذب کنید باید قادر باشید خشونت ذاتی مردانه خود را مهار نمایید. زمانی که می خواهید رابطه عاشقانه خوبی با زن مورد علاقه تان داشته باشید باید بتوانید از دید او به دنیا نگاه کنید و با هویت زنانه او آشنا شوید، برای مدتی غرایز مردانه خود را کنار گذاشته و در زندگی زن ها دقیق تر بنگرید. البته نباید اجازه دهید زن ها متوجه این موضوع شوند، چون خانم ها به برقراری رابطه با مردانی که آشکارا خصوصیاتی زنانه را دارا هستند تمایلی ندارند، پس ظاهر و خصوصیات مردانه تان را حفظ نموده ولی درون خود روی ویژگی های لطیف زنانه تمرکز کنید.

این سوالات را از خود بپرسید :

  • چگونه می توانم شخصیت خودم را به بهترین تبدیل کنم تا بتوانم زن زیبا و ایده آل خود را جذب نمایم؟
  • زن رویاهای من چه ویژگی های خوب و مثبتی را داراست؟
  • آیا در حال حاضر من زنان را به خود جذب می کنم؟ چرا جذب می کنم؟ یا چه دلیلی دارد که جذب نمی کنم؟

به خاطر داشته باشید همیشه قدرت اعمال از کلمات بیشتر است، پس با توجه به پاسخ هایی که به سوالات بالا می دهید شخصیت خود را بهبود بخشیده و در جهت درست گام بردارید تا بتوانید در قانون جذب زنان موفق گردید.

این مقاله ادامه دارد….

امتیاز 3 از 5 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *