معجزه اعتماد به نفس و حرکت در مسیر موفقیت

آموزش معجزه اعتماد به نفس و حرکت در مسیر موفقیت

معجزه اعتماد به نفس و حرکت در مسیر موفقیت

در این مقاله (معجزه اعتماد به نفس و حرکت در مسیر موفقیت) به آماده کردن  ذهن جهت افزایش و بهبود اعتماد به نفس و حرکت در مسیر موفقیت با شما دوست عزیزم صحبت می کنم. متأسفانه برخی از افراد به دلیل پائین بودن اعتمادبه‌نفس و یا عزت‌نفسشان حاضر به انجام تمرین و کار برروی  تغییر باورهای غلط ذهنی نمی باشندوحاضر نیستند با انجام تمریناتی ساده و جذاب همانند انسان‌های قدرتمند زندگی کنند و آینده بهتری را برای خود رقم بزنند.در اینجا به شما خواننده موفق تبریک می‌گویم که حاضرید برای رشدخودتان وقت گذاشته و در این مرحله این را به شما بگویم تا وقتی‌که شما از لحاظ ذهنی برای موفق شدن  رشد نکرده باشید،هیچ‌وقت نمی‌توانید به انسانی موفق تبدیل شده و در واقع به فردی  که هیچ شناختی از خود نداشته و در همه امور خود احساس شکست و بدبختی می کند تبدیل می شود .

شناخت از خود در این مقاله (معجزه اعتماد به نفس و حرکت در مسیر موفقیت)

وقتی ما انسان‌ها خودمان و توانایی‌های وجودی خودمان را بیشتر باور داشته باشیم منظورن این هست که اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم ، درنتیجه می‌توانیم اهداف بزرگ‌تری را برای خودمان در نظر گرفته و همواره در مسیر موفقیت حرکت نماییم. افرادی که دارای اعتمادبه‌نفس بالایی هستند برای رسیدن به خواسته‌های ارزشمند خود آماده‌اند و در این راه خود را متعهد می‌کنند تا به رؤیاهایی که در سردارند فکر می‌کنند و تا رسیدن به اهداف خود دائماً در تلاش‌اند، این افراد برای رسیدن به ثروت‌های حلال وضعیت‌های مختلف زندگی خود را تغییر می‌دهند تا به این ثروت دست‌یافته تا بتوانند به دیگران کمک کنند.

ویژگی مهم افرادی که دارای اعتماد به نفس بالا هستند از نگاه مقاله (معجزه اعتماد به نفس و حرکت در مسیر موفقیت)

در این مقاله (معجزه اعتماد به نفس وحرکت در مسیر موفقیت)یکی دیگر از ویژگی‌های افرادی که دارای اعتمادبه‌نفس بالایی هستند اشاره میکنیم و این ویژگی این است که این افراد از زندگی کردن بر مبنای رؤیاهای دیگران پرهیز می‌کنند و سبک زندگی خودشان را طراحی کرده و همیشه با خواسته‌های زیبای خود زندگی می‌نمایند.

برخی از افراد را دقت کرده‌اید در هر وقت و زمانی که به آن‌ها مراجعه بکنید می‌توانید هدایت زندگی آن‌ها را در دست بگیرید، ولی بالعکس وقتی شما به فردی که دارای هدف بوده می‌گویید که الآن برویم سینما، به شما خواهند گفت شرمنده من الآن مشغول مطالعه کتاب (و یا هر کاری که در برنامه روزانه دارند) هستم. این افراد اجازه نمی‌دهند که افراد دیگر برای آن‌ها تصمیم‌گیری بکنند چون این افراد برای خود هدف در زندگی‌شان دارند و افرادی که دارای هدف‌گذاری در زندگی خود هستند دارای اعتمادبه‌نفس بالایی هستند.

اعتماد به نفس و حرکت در مسیر موفقیت

معجزه اعتماد به نفس و حرکت در مسیر موفقیت با هدف گذاری

با تعیین و مکتوب نمودن اهداف خود به انسانی موفق و مؤثر تبدیل شوید. در این راستا گروه تحقیقاتی سیف با تحقیق بر روی ۱۰۰۰ نفر از مردم کشورم دریافتم که ۹۷ درصد این افراد برای خود هیچ هدفی نداشته و یا اگر هدفی داشته به‌صورت مکتوب برای خود ننوشته و درصد کمی از این افراد برای خود اهدافی مشخص و مکتوبی داشته، شما هم می‌توانید با داشتن اهداف مکتوب البته با چاشنی تلاش، به رؤیاهایی که در ذهنتان وجود داشته دست پیدا کنید.
مشخص نمودن اهداف خود در زندگی برای تقویت و رشد اعتمادبه‌نفس اهمیت زیادی دارد. این را بدانید وقتی‌که شما برای خود هدفی را مشخص می‌کنید تمام کائنات و جهان هستی در جهت رسیدن شما به اهدافتان کمک می‌کنند. هدف‌گذاری دارای شرایطی خاص بوده ،توانایی شما برای تعیین اهداف و برنامه‌ریزی برای دستیابی به آن‌ها در حقیقت مهارت اصلی موفق شدن است و قطعاً اگر چنین مهارتی را نداشته باشید هیچ‌وقت به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا نخواهید نمود.
به نظر من می‌بایست اولویت‌های زندگی خودمان را مشخص کرده و به سمت آن‌ها حرکت بکنیم و قدم‌های کوچک برای اهداف بزرگ خودمان برداریم و وقتی به موفقیت رسیدیم به سمت هدف بعدی پیش خواهیم رفت. افرادی که دارای اعتمادبه‌نفس بالایی هستند اگر هدفی داشته باشند و برای رسیدن به آن موضوع می‌بایست یکسری کارهایی را که موردعلاقه آن‌ها نبوده ولی باید انجام بدهند سریعاً به سمت آن کار حرکت می‌نمایند چون فقط به هدف فکر می‌کنند و اصلاً مشکلات مسیر برایشان مهم نیست.
فقط تصمیم بگیرید که چنددقیقه‌ای آن کاری را که طرح‌ریزی نمودید را انجام داده، حتی اگر حس و حال نداشتید مطمئن باشید بعد از دقایقی از انجام آن کار انرژی مضاعفی در درونتان شکل می‌گیرد. سعی کنید هر شب برای خود دقایقی وقت گذاشته و برنامه‌ریزی دقیق و صحیحی برای فردای خود طرح‌ریزی کنید و تمام امور فردا را برای خود اولویت‌بندی بکنید و سریعاً اقدام کرده و آن کار را تمام کنید، چون کار نیمه‌تمام هیچ ارزشی برای شما ندارد. مطمئن باشید کارهای تمام‌شده شمارا به اهداف و موفقیت‌های شما نزدیک می‌کند.

اقدامک مقاله (معجزه اعتماد به نفس و  حرکت در مسیر موفقیت)

اهداف خود را در دفترچه‌ای زیبا بنویسید و آن را به‌صورت بخش‌هایی همچون اهداف معنوی، خانوادگی، سلامتی، آموزشی، ارتباطی و مالی تقسیم‌بندی نمایید.(سعی کنید اهداف خودتان را مکتوب نمایید و فعلاً تا می‌توانید اهداف یک‌ساله خود را بنویسید)

نکته طلایی این مقاله (معجزه اعتماد به نفس و  حرکت در مسیر موفقیت)

برای این‌که عملکردی مطلوب در زندگی‌تان داشته باشید باید تعادل و هماهنگی را در زندگی‌تان برقرار کنید. تمرکز بر روی یک هدف کار چندان آسانی نیست اما اهمیتی ویژه دارد. انسان‌های موفق دنیا در هرلحظه تلاش می‌کنند که به هدفی که برای خود مشخص کرده‌اند دست پیدا نمایند. انسان‌های موفق دنیا افرادی هستند که در هر دوره در یک موضوع ویژه مهارت دست پیدا می‌کنند.

اوریسون سوئت ماردن می‌گوید: موفقیت انسان‌های موفق به این موضوع مربوط می‌شود که آنان همه نیروها و توانایی‌های خودشان را برای دستیابی به هدفی ویژه بکار می‌گیرند.

افراد موفق جامعه که تعداد آن‌ها بسیار اندک می‌باشند، برای رسیدن به اهداف خود برنامه‌ریزی می‌کنند، وقتی شما هدف اصلی‌تان و بخش‌های کوچک‌تر آن را مشخص می‌کنید می‌بایست برای دستیابی به آن برنامه‌ریزی داشته باشید. برای این منظور باید فهرستی از کارهایی که می‌بایست جهت رسیدن به آن هدف را انجام دهید را لیست نمایید سپس فهرستتان را برمبنای اولویت و زمان انجام آن سازمان‌دهی نمایید.

اقدامک دوم مقاله معجزه اعتماد به نفس و حرکت در مسیر موفقیت

با توجه به اهدافی که در قسمت قبل مشخص نمودید یک تا سه تا از مهم‌ترین اهدافتان را در زندگی‌تان انتخاب نموده، اهداف را طوری انتخاب کنید که اگر به آن برسید زندگی‌تان را دگرگون خواهد کرد.(سعی کنید اهداف خودتان را مکتوب نمایید.)
خیلی از شما عزیزان ممنون هستیم که این مقاله را تا پایان مطالعه نمودید ، اگر این مقاله برای شما مفید بود آن را بادوستان خود به اشتراک بگذارید و ما را نیز از نظرات ارزشمند خود بهره مند سازید و یا اگر قصد دارید در این حوزه مطالعات بیشتری داشته باشید می توانید با خرید کتاب معجزه اعتماد به نفس که در این حوزه نوشتم مراجعه نمایید (لینک خرید)

امتیاز 0 از 0 رای

7 دیدگاه برای “معجزه اعتماد به نفس و حرکت در مسیر موفقیت

  1. اشتراک ها: نظام باور ها چگونه می تواند روی رفتار افراد در شرایط مختلف تاثیر بگذارد

  2. اشتراک ها: تغییر نظام باورها را با انجام این 10 مرحله تجربه کنید و موفقیت و وفور نعمت را بدست آورید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *