استفاده از قانون جذب در کلام

قانون جذب در کلام

ممکن است بارها برایتان پیش آمده باشد، برای گرفتن قیمت جنسی وارد فروشگاه می شوید و شاید اصلا قصد خرید هم نداشته اید، ولی تا به خودتان بیایید می بینید که با یک ساک در دست از مغازه در حال بیرون آمدن هستید!! اینکه چه شد خرید کردید را شاید اصلا یادتان نیاید. بسیاری از فروشندگان حرفه ای خواسته یا ناخواسته از قانون جذب در کلام خود برای جذب مشتری استفاده می کنند و شما اسیر یکی از همین فروشندگان شده اید! اگر مشتاقید که بدانید چگونه می توان از قانون جذب در کلام خود استفاده نمایید در این مطلب با ما همراه باشید.

قانون جذب در کلام چه کاربردهایی دارد؟

استفاده از قانون جذب در کلام می تواند در هر زمینه ای به کار برده شود و مخاطب را مجاب نماید. در بسیاری از مشاغل همچون بازاریابی، فروشندگی، مذاکرات سازمانی، خواستگاری، مصاحبه استخدامی و حتی در خانواده استفاده از قانون جذب در کلام کاربرد های فراوان دارد.

بعنوان مثال اگر شما بعنوان یک بازاریاب بخواهید فعالیت خود را شروع نماید، برای جذب مشتری و مجاب کردن وی تنها توضیح دادن کار یا خدمات کافی نخواهد بود. همچنین ممکن است قبل از شما، بازاریاب دیگری همان خدمات را برای وی توضیح داده باشد لذا به محض باز کردن سر موضوع خواهید دید که مخاطب هیچ تمایلی به شنیدن ادامه آن نخواهد داشت. بنابراین شما به چیزی فراتر از ارائه توضیحات نیاز خواهید داشت.

نحوه اثر گذاری قانون جذب در کلام

یک مثال دیگر برای روشن شدن این موضوع برای شما بیان می کنیم. فرض کنید گرفتاریی برای شما پیش آمده و به مقداری پول نیاز دارید و می خواهید از شخصی آن را قرض کنید. اگر بصورت حضوری به وی مراجعه نمایید، نخواهید توانست آنگونه که باید گرفتاری تان را جوری به وی القا کنید که نیازتان را درک کند و در نتیجه احتمال موافقت با دادن پول تنها حدود ۵ درصد خواهد بود. اما اگر همان درخواستتان را از طریق تلفن بیان نمایید، مخاطب چون تصویرتان را نمی بیند و فقط صدایتان را می شنود، گرفتاری تان را مجسم نموده و تصویری غم انگیز از شما را در ذهن خود تداعی خواهد کرد. لذا احتمال مواففت برای کمک بیش از ۳۰ درصد خواهد بود.

اگر بخواهید با استفاده از قانون جذب در کلام مخاطبتان را مجاب نمایید با قبل از برقراری ارتباط با وی آنقدر انرژی مثبت و باور عالی در خود ایجاد کرده باشید که به محض دهان باز کردن این انرژی به وی نیز منتقل گردد. قبلا گفتیم قانون جذب نوعی تبادل انرژی است و اگر تنها بخواهید با فیلم بازی کردن و تظاهر اقدام به راضی کردن مخاطب کنید ، بلافاصله وی حس خواهد کرد که قصد فریب وی را دارید. دقیقا مانند زمانی که کسی دروغی به شما می گوید و شما کاملاً حس می کنید که او دروغ می گوید ولی شواهدی ندارید که دستش را رو کنید.

نحوه به کار گیری قانون جذب در کلام

مثبت اندیش باشید و اصلا به نشدن فکر نکنید. برای اینکه بتوانید مسلط عمل کنید باید ابتدا خود شما مصرف کننده ی آن کالا یا خدمات باشید و کاملاً طعم آن زیر زبانتان باشد. در صورتی که خود شما اگر از آن راضی بودید بدون شک انرژی رضایتمندی شما به مشتری نیز منتقل خواهد شد و او نیز پیشنهاد شما را خواهد پذیرفت. کلام شما باید چنان محکم ، پر انرژی ، کامل و تأثیر گذار باشد که مشتری هیچ گونه شک و تردیدی را به خود راه ندهد. دقت داشته باشید که هر گونه شک و تردید خودتان نسبت به چیزی که به مخاطب می گویید، به وی نیز منتقل خواهد شد.

امتیاز 0 از 0 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *