قانون جذب کائنات چیست ؟نکات مهم در قانون جذب کائنات – قسمت دوم

قانون جذب کاینات

در مطلب قبل نکاتی را درباره قانون جذب کائنات با شما کاربران گرامی در میان نهادیم، در این مطلب نیز به ادامه مقاله قبل پرداخته و سایر نکاتی که در قانون جذب کاینات اهمیت دارند را به شما گوشزد خواهیم کرد.

نکات مهم در قانون جذب کاینات

۴ – یاد بگیرید که چگونه احساساتتان را کنترل نمایید.

قانون جذب کاینات

نیرومند ترین انرژی که هر انسانی می تواند داشته باشد احساسات او هستند. افراد موفق جامعه روش هایی مخصوص به خود برای کنترل احساسات خود و تسلط بر آنها دارند. شما اگر می خواهید از قانون جذب کاینات نهایت استفاده را در راه رسیدن به خواسته هایتان ببرید باید قادر باشید به محض پیدایش هر گونه احساسات منفی در خود، آن را کنترل کرده و به احساس مثبت تبدیلش نمایید. به عنوان مثال احساس حسادت که یکی از مضرترین احساسات جامعه ی بشری است و جز صدمه زدن به فرد و به تعویق انداختن جذب خواسته ها هیچ نتیجه دیگری ندارد. زمانی که نسبت به کسی حسادت می کنید باید به سرعت ذهن خود را از آن فرد منحرف نمایید. به چیزهای خوبی که در زندگی دارید (و شاید آن فرد به آنها دسترسی نداشته باشد) روی آورید و ذهن خود را بر اتفاقات خوب زندگیتان متمرکز نمایید. در نهایت کاری کنید که در عرض چند دقیقه ارتعاش منفی که از احساس حسادت شما به وجود آمده تبدیل به ارتعاش مثبتی گردد که قادر است بهترین اتفاقات را به سمت شما جذب نماید.

۵ – به چیزی که هستید افتخار کنید.

قانون جذب کاینات

همان کسی که هستید را دوست داشته باشید، به خودتان افتخار کنید و با افکار، احساسات و اعمال خود در ارتباط باشید. تا موقعی که به شخصیت کنونی تان را دوست نداشته باشید، قادر نخواهید بود به شخصیت ایده آلی که در رویاهایتان برای خود متصور می شوید دست یابید. اگر در حال حاضر وجهه قابل افتخاری در خودتان پیدا نمی کنید هم ایرادی ندارد، همین که شهامت قبول این واقعیت را دارید یعنی فردی منطقی و دوست داشتنی هستید، بنابراین به جای تمرکز روی نداشته هایتان، روی اهدافتان متمرکز شوید. مجسم کنید که به اهدافتان دست یافته اید، اجازه دهید احساس موفقیت در شما ریشه بدواند، آنگاه است که خواهید توانست به خودتان افتخار کرده و خود را دوست بدارید.

از تاثیرات محیطی نیز غافل نشوید. همه ی ما به طرق آشکار و نهان تحت تاثیر محیط و افراد دور و بر خود قرار می گیریم. اگر کمی به اطرافیان خود دقت کنید متوجه می شوید بین نزدیکان شما افرادی شکوه گر و ناراضی وجود دارند که هر گاه با آنها صحبت می کنید جز ابراز نارضایتی از زمین و زمان چیزی نمی شنوید، حتی وقتی به خودتان می آیید که می بینید بخاطر همذات پنداری با آن فرد شما نیز لب به شکایت گشوده و روی جنبه های منفی و اجتناب ناپذیر زندگی تمرکز کرده اید که نتیجه ای جز ارتعاش منفی برایتان نخواهد داشت. تا جایی که ممکن است از همچین افرادی دوری کنید، اگر از بستگان خیلی نزدیک شما هستند و امکان قطع ارتباط با آنها وجود ندارد خیلی منطقی در این رابطه با آنها گفتگو کنید. شاید خودشان نیز از اینکه چقدر عادت بد غرولند و شکایت می تواند در سرنوشت آنها و جذب اتفاقات منفی به زندگی آنان تاثیر گذار باشد، اطلاعی نداشته باشند، پس با آگاه کردن آنها می توانید یک فرد دیگر را با قانون جذب کاینات آشنا کرده و موجب خوشبختی او را نیز فراهم آورید.

۶ – به خودتان اعتماد داشته باشید.

قانون جذب کائنات

شما یک شخص منحصربفرد هستید که حتماً به منظوری پا به جهان هستی گذارده اید. ایمان داشته باشید که بی هدف به دنیا نیامده اید و کائنات برای شما نقشه های خوبی کشیده است. بنابراین دلیل خوبی بر به دنیا آمدن و زندگی شما وجود دارد. با ایمان به خود از این سردرگمی نجات یابید و همه جا به دنبال آن دلیل خاصی که موجب پیدایش شما شده باشید. شاید استعدادی نهان دارید که قرار است بزودی شکوفا شده و زندگی شما را متحول کند، شاید قرار است وسیله کمک به فرد دیگری باشید، شخصی که می تواند زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد، هر دلیلی که است آنقدر اهمیت دارد که موجب شده جهان هستی شما را به وجود بیاورد، پس به خود اعتماد داشته باشید و آن دلیل مهم را پیدا کنید.

به نظر شما برای اینکه به واسطه قانون جذب کاینات بتوانیم خواسته های خود را جذب نماییم باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟ با ما در تعامل باشید و نظر خود را با ما در میان بگذارید.

امتیاز 4.1 از 7 رای

2 دیدگاه برای “قانون جذب کائنات چیست ؟نکات مهم در قانون جذب کائنات – قسمت دوم

  1. افشان اعتماد گفت:

    هدف دار آفریده شده‌ایم و نقش تفکرات مثبت در زندگی ما و پشیبانی کائنات از ما

  2. افشان اعتماد گفت:

    ایمان دارم مثبت اندیشی و هدفمندی زندگی و اعتقاد به پشتیبانی کائنات از ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *