استفاده از قانون جذب در ۷ مرحله ساده

استفاده از قانون جذب

اگر مقالات قبلی ما را در خصوص قانون جذب مطالعه کرده باشید ملاحظه می کنید که ما کلیه موارد جانبی و پایه ای قانون جذب را مورد بررسی قرار دادیم و راههایی برای تصحیح آن نیز پیشنهاد کردیم. اما برای امروز در این مطلب قصد داریم  ۷ مرحله ساده برای استفاده از قانون جذب را برای رسیدن به خواسته ها برای شما بیان نماییم.

استفاده از قانون جذب در ۷ مرحله ساده

  1. با استفاده از مدیتیشن به مدت ۵ الی ۱۰ دقیقه ذهنتان را آزاد کنید.
  2. به خواسته تان کاملا واقف باشید و آن را با جزئیات کامل و شفاف مجسم کنید.
  3. یک تصویر ذهنی از خواسته خود را به اطراف و کائنات ارسال کنید.
  4. چیزی را که می خواهید کامل و با جزئیات بنویسید
  5. خوشحالی داشتن آن را حس کنید.
  6. بابت تمام داشته هایتان از کائنات سپاسگزار باشید و حس رضایت و خوشحالی خود را بیان کنید.
  7. صبور باشید و به کائنات اعتماد کنید.

در ادامه به توضیح موارد فوق خواهیم پرداخت.

۱ – مدیتیشن به مدت ۵ الی ۱۰ دقیقه

با انجام این کار ذهن شما آرام شده و انرژی عظیمی در آن تولید می گردد شاید خودتان نتوانید این انرژی را حس کنید اما نشانه هایی وجود دارد که می توانید مطمئن شوید که انرژی مورد نیاز ذهنتان تأمین شده است. یکی از این نشانه ها، زنده شدن خاطرات بسیار بسیار دور با جزئیات و تصاویری روشن است که قبلا هرگز به یاد آن نیافتاده بودید. زمان مناسب برای این کار قبل از خواب یا بعد از نماز صبح است. انجام یک مدیتیشن ساده بدین صورت است که در حالتی کاملا راحت دراز کشیده یا بنشینید… لرزش بدنتان را کنترل کنید و با انجام تنفس منظم و همزمان با آن ذهنتان را خالی کنید. تنفس را بصورت چهار ثانیه دم، چهار ثانیه حبس، چهار ثانیه بازدم، چهار ثانیه توقف انجام دهید، عمل دم از بینی و باز دم را از دهان انجام دهید.

۲ – اشراف کامل به خواسته خود با جزئیات کامل و شفاف

در گام دوم برای استفاده از قانون جذب اطمینان حاصل کنید که در خصوص خواسته خود تصمیمتان قطعی بوده و آن را تغییر نخواهید داد بعنوان مثال اگر ماشین می خواهید آنرا کاملاً مشخص کنید، برند، مدل، رنگ، نوع رینگ ها و… زیرا شما قرار است این خواسته را به کائنات ارسال نمایید. اگر کائنات را مانند یک غول چراغ جادو فرض کنیم او دست به سینه ایستاده و به درخواست شما پاسخ خواهد داد و خواهد گفت بله سرورم امر کنید. امر شما اطاعت خواهد شد. اینگونه فرض کنید که برنامه ای را روی یک فرکانس رادیویی قرار باشد پخش کنید حال اگر فرکانس شما کیفیت مناسب نداشته باشد پخش برنامه با اختلال مواجه شده و ایستگاههای دیگر را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد در نتیجه هیچکس نخواهد توانست از برنامه اجرا شده بهر ببرد. بنابراین خواسته تان را مطابق با یک خواسته ی منطقی و قابل دستیابی مطرح نمایید.

۳ – ایجاد تصویر ذهنی و ارسال آن به کائنات

از کائنات بخواهید همین تصویری را که در ذهن دارید به شما بدهد. و حس کنید که هم اکنون آن را در اختیار دارید. به همان مثال ماشین برمیگردیم، تصور کنید آن را در اختیار دارید و با آن می رانید، آهنگ گوش می دهید، چراغ قرمز را رد می کنید، جریمه می شوید، مسافرت میروید و یا آن را در پارکینگ پارک می کنید حتی جاسوئیچی آن را نیز در ذهن تداعی کنید. روی ماشینتان خطی افتاده است آن را برطرف کنید. می توانید بجای ماشین هر چیزی را که می خواهید همین گونه تصور کنید. مطمئن باشید که با استفاده از قانون جذب به آن دست خواهید یافت.

۴ – خواسته تان را بر روی کاغذ بنویسید

نوشتن جزئیات خواسته ها و آرزوها روی کاغذ می تواند به نوعی سند به دست آوردن آن چیز باشد. با نوشتن این حس داشتن و مالک بودن آنقدر قوی می شود که دیگر فکر کردن به نداشتنش سخت می شود. نوشتن جزئیات آن مانند یک خاطره بسیار مهم است.

۵ – احساسش کنید

باید با آن زندگی کنید همانطور که در واقعیت آن را دارید. هر روز نوشته را مرور کنید و به خود یادآوری کنید که چه لذتی از داشتن آن چیز به شما دست می دهد اجازه ندهید تصویر آن کمرنگ شود. اگر ماشین است هر روز با آن به گردش بروید و بشوئیدش و نوازشش کنید… درباره آن حرف بزنید.. گاهی لازم است مثل افراد مجنون با خود حرف بزنید و دیوانگی کنید. باور کنید می شود.

۶ – سپاسگزار باشید

مهم نیست که هنوز بصورت فیزیکی خواسته تان را لمس نکرده اید… مهم آن است که لیاقت خود را برای داشتنش ثابت کنید.. از همه آن چیزی که تا امروز داشته اید و بابت همین خواسته ای که در ذهن پرورش داده اید از کائنات و خداوند سپاسگزار باشید و همه چیزتان را هر روز بشمارید و جز به جز بابت هر کدام قدرشناسی خود را نشان دهید.

۷ – به کائنات اعتماد کنید

شما خود هدیه ای از جانب کائنات به این دنیا هستید. و حتی فراتر از آن جزئی از آن هستید. پس به کائنات اعتماد کامل داشته باشید که برای شما انجامش خواهد داد. شک نکنید همانگونه که خداوند در قرآن می فرماید به من شک نکنید. شک کردن حتی به انسان ها کار را خراب می کند تا چه رسد به کائنات و خداوند…. عمیقاً باید باور کنید و به یقین برسید که با استفاده از قانون جذب کار نشد ندارد.

 

امتیاز 5 از 1 رای

  1. لوکا گفت:

    سلام، سوال من اینه که آیا از قانون جذب در کازینو و برای قمار هم میشه استفاده کرد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *